niedziela, 23 września 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Prawo  RSS
TAK MINĄŁ DZIEŃ – SOBOTA [22 WRZEŚNIA]

Dodano: 22.09.2018 20:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premiera książki „Przywrócić pamięć" autorstwa zmarłego w 2016 roku, wybitnego aktora Edwarda Kusztala i samorządowa konwencja Prawa i Sprawiedliwości na Świętym Krzyżu. To najważniejsze wydarzenia soboty.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Praca księdza Jana Śledzianowskiego doceniona przez ministerstwo

Dodano: 22.09.2018 16:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Skromność, oddanie Bogu i ludziom oraz szczególna troska o rodzinę - te cechy charakteryzują profesora i kapłana - księdza Jana Śledzianowskiego. W 2018 roku zbiegły się trzy rocznice – 80. urodziny, 55. lat kapłaństwa i pół wieku pracy naukowej duchownego. Uroczystość poświęcona temu pedagogowi została zorganizowana w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Konwencja wyborcza PiS w Olsztynie. W tle protesty KOD-u i ratowników medycznych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 22.09.2018 16:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Stolica Warmii i Mazur jest kolejnym miastem wojewódzkim, w których Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało konwencję wyborczą. W spotkaniu uczestniczyli m.in. premier Mateusz Morawiecki, prezes PiS Jarosław Kaczyński i kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Olsztyna, Michał Wypij. Nie obyło się jednak bez demonstracji ze strony Komitetu Obrony Demokracji, a także ratowników medycznych.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Polityczne chuligaństwo zamiast argumentów?

Dodano: 22.09.2018 13:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dzisiejszej nocy w Sandomierzu zniszczonych zostało 20 banerów Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Do zdarzenia doszło na ulicy Lwowskiej, gdzie na ścianie budynku jest 20 zdjęć kandydatów na radnych miejskich, powiatowych, do sejmiku województwa świętokrzyskiego oraz zdjęcie kandydata PiS na burmistrza Sandomierza Krzysztofa Szatana.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Drużyna PiS chce wprowadzić dobrą zmianę w Świętokrzyskiem

Dodano: 22.09.2018 13:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na Świętym Krzyżu odbyła się samorządowa konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Wzięło w niej udział kilkuset kandydatów ugrupowania, przed wyborami samorządowymi. Podczas spotkania zaprezentowano także oficjalnie kandydatów do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wsparcie przy tworzeniu miejsca pracy

Dodano: 22.09.2018 7:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Miejski Urząd Pracy w Płocku prowadzi nabór wniosków w sprawie dokonania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Źródło: www.plock.eu

Oto dwa nowe Galaxy J w podobno bardzo konkurencyjnej cenie. Samsungu, oby tak było!

Dodano: 21.09.2018 22:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

imageDo serii Samsunga skupiającej niedrogie smartfony dołączy nowe modele. Galaxy J6+ i J4+ mają zwracać uwagę atrakcyjnym wzornictwem, a także… konkurencyjną ceną. Jeśli te obietnice zostaną spełnione, to może nas czekać mocne uderzenie ze strony Samsunga. Nowe smartfony otrzymały wzornictwo zgodne z obecnie panującym trendem. W związku z tym wyświetlacz został rozciągnięty w pionie. Prawy i lewy&...

Tagi: Prawo, Nowi, Galaxy
Źródło: feedproxy.google.com

MRPiPS: Samorządy mogą składać wnioski na program 'Maluch+' od XI 2018 r.

Dodano: 21.09.2018 19:06 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Samorządy mogą od listopada 2018 r. wnioskować o pieniądze z programu "Maluch +", w którym w zależności od modułu mogą skorzystać gminy, osoby fizyczne, osoby prawne (również uczelnie) i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, poinformowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS). Rząd przeznaczy na ten program450 mln zł w 2019 r.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Tym pojazdem podróżował papież. Bezcenna pamiątka w kieleckim muzeum

Dodano: 21.09.2018 17:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy regionu mogą z bliska przyjrzeć się wiernej rekonstrukcji polskiego papamobile, którym Jan Paweł II podróżował podczas pielgrzymki do Polski w czerwcu 1979. Dziś otwarte zostało Muzeum Samochodu Papieskiego JP2. Prezentowany pojazd złożony jest z oryginalnych części. Zbudowany został na bazie wojskowego STAR-a. Prace nad jego odtworzeniem trwały pięć lat.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zaopiekuj się 78-letnią Seniorką w Neuruppin (okol. Berlina)

Dodano: 21.09.2018 13:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Winckler Personal od ponad 6 lat zatrudnia polskie opiekunki, oferując im sprawdzone i godne polecenia miejsca pracy na terenie Niemiec. Zatrudniamy osoby odpowiedzialne, sympatyczne, ciepłe i radosne, spokojne i energiczne, osoby z doświadczeniem i bez doświadczenia. Najważniejsze dla nas abyś mówiła w języku niemieckim. Ze swojej strony oferujemy stałą pracę, stabilne zarobki wypłacane zawsze na czas, poświęcamy czas na wysłuchanie Twoich potrzeb i oczekiwań wobec przyszłej Stelli. Dołącz do naszych opiekunek i bądź zadowolona z wyboru firmy! Zaopiekuj się 78-letnią Seniorką w Neuruppin (okolice Berlina). Praca od połowy października Miejsce zlecenia: 16816 Neuruppin Opis oferty: Poszukujemy opiekuna/-ki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla 78-letniej Seniorki, samotnie mieszkającej w domku jednorodzinnym w Neuruppin (okolice Berlina). Pacjentka cierpi na chorobę Alzheimera oraz nietrzymanie moczu. Nie potrafi budować pełnych zdań. Pani przesypia noce. Do zadań osoby zatrudnionej należy wsparcie podczas chodzenia, pomoc przy zmianie wkładek/pampersów, wsparcie podczas ubierania oraz mycia. Oprócz tego przygotowywanie posiłków, robienie zakupów oraz prowadzenie domu. Dla opiekuna/-ki jest przygotowany osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do Internetu. Co jest dla nas ważne? * odpowiedzialność, empatia, spokój, cierpliwość, pogoda ducha; * gotowość do wyjazdu za granicę; *chęć pomagania osobom w podeszłym wieku oraz rozumienie ich potrzeb; *umiejętność i chęć prowadzenia domu; * mile widziane posiadanie czynnego prawa jazdy; *brak nałogów. Co proponujemy? * legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu; * wsparcie ze strony konsultanta przed oraz podczas trwania wyjazdu; * organizacja oraz opłacenie przejazdu w obie strony; *wynagrodzenie podstawowe (1100 - 1500 Euro) + liczne bonusy: +300 € - za polecenie rodziny niemieckiej, +50 € - za wyjazd w czerwcu/lipcu na pełne 60 dni, +50 € - za polecenie koleżanki, +50 € - za szybki wyjazd, +50 € - za przepracowane 90 dni, +50 € - za przepracowany dzień świąteczny, +50 € - za pracę w dniu urodzin, +50 € - za prawo jazdy. Skontaktuj się z nami Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń: (22) 631 11 10 Wyślij SMS na nr 664 757 555 (oddzwonimy) Napisz E-mail: [email protected] Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.com

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone