wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Polska  RSS
W Londynie o polskiej gospodarce. Problemy Europy nie zagrożą naszemu PKB

Dodano: 19.03.2019 7:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Światowe spowolnienie gospodarcze Polsce niestraszne – taki wniosek można wysnuć ze słów prezesa PKO Banku Polskiego Zbigniewa Jagiełły, które padły w trakcie siódmej konferencji CEE Capital Markets organizowanej przez PKO Bank Polski w Londynie. Pomocna w walce o wzrost PKB może okazać się "nowa piątka PiS".

Źródło: https:

Ponad pół tysiąca głównie germańskich zabytków na wystawie Szczecinie

Dodano: 19.03.2019 7:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Monety, zapinki, elementy strojów i ozdoby wykonane ze srebra i złota, żelazne uzbrojenie - ponad 500 głównie germańskich zabytków odkrytych w Polsce będzie można obejrzeć od poniedziałku na wystawie "Barbarzyńskie tsunami" w Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Źródło: naukawpolsce.pap.pl

Ochrona- Gołuski

Dodano: 18.03.2019 19:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Gołuski - punkt poboru opłat na autostradzie A2 Zakres zadań: - ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, - kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, - monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu. Poszukujemy osób: - niekaranych, - potrafiących pracować zespołowo, - komunikatywnych, - o wysokiej kulturze osobistej, - dyspozycyjnych. Mile widziane: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat, - jasny i przejrzysty system premiowania, - możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy, - rozbudowany pakiet szkoleń, - ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy, - dofinansowanie do karnetów sportowych. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kto boi się sztucznej inteligencji? Na pewno nie polscy dziennikarze

Dodano: 18.03.2019 18:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pisząc o sztucznej inteligencji, zwykle mogę polegać jedynie na własnej opinii, ale nie dziś. Teraz mogę spokojnie napisać, że dziennikarze w Polsce nie boją się rozwoju SI i z zainteresowaniem czekają na kolejne nowości. Pozytywne nastawienie do SI ma prawie 73 proc. dziennikarzy. W badaniu przeprowadzonym przez agencję d*fusion wzięło udział 110 dziennikarzy z polskim mediów, z czego 53&...

Tagi: Polska, Teren
Źródło: feedproxy.google.com

Prezes GPW: Status Polski jako rynku rozwiniętego działa na inwestorów

Dodano: 18.03.2019 18:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"Pieczątka" rynku rozwiniętego dla warszawskiej giełdy od FTSE Russell "działa na inwestorów", ocenił prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) Marek Dietl. 

Źródło: https:

PKO BP jest zainteresowany oddziałem w Londynie, ale na paszporcie europejskim

Dodano: 18.03.2019 18:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Londyn, 18.03.2019 (ISBnews) - PKO Bank Polski jest zainteresowany stworzeniem w Londynie, docelowo rentownego oddziału, a nie "dużego banku", który nie ma sensu ekonomicznego, poinformował prezes Zbigniew Jagiełło.

Źródło: https:

Mercedes ML 280 - Zarejestrowany, navi, automat, 4x4!

Dodano: 18.03.2019 18:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Silnik pracuje równo odpala bez najmniejszych problemów. Wnętrze czyste i zadbane. Zarejestrowany w Polsce z ważnym przeglądem technicznym i ubezpieczeniem OC. PISEMNA GWARANCJA PRZEBIEGU – W PRZYPADKU STWIERDZENIA NIEZGODNOŚCI GWARANTUJEMY…

Suzuki Grand Vitara - XXL7 klima, zarejestrowany, 4x4!

Dodano: 18.03.2019 18:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samochód w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Silnik pracuje równo odpala bez najmniejszych problemów. Wnętrze czyste i zadbane. Zarejestrowany w Polsce z ważnym przeglądem technicznym i ubezpieczeniem OC. GWARANCJA: Udzielamy pełnej gwarancji na status pr…

Źródło: motosprzedaz.pl

Bezpieczny internet we współczesnych wersjach bajek

Dodano: 18.03.2019 18:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz sposobu na atrakcyjne opowiedzenie dziecku o bezpiecznym korzystaniu z internetu? Polscy youtuberzy współpracujący z operatorem Play przygotowali nowoczesne wersje klasycznych bajek. Mają one pomóc najmłodszym w oswojeniu nowych technologiami.

Źródło: di.com.pl

Pijana Polska. "Lubimy się dobić, wstydzimy się upodlenia"

Dodano: 18.03.2019 17:26 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższej okolicy prędzej trafimy do sklepu z alkoholem niż na siłownię. Jeden punkt sprzedaży przypada średnio na 275 mieszkańców. W Norwegii na 18 tys. osób. Według WHO, Polska stacza się na dno. Nie sączymy trunków, nie wznosimy toastów, tylko pijemy na umór.

Tagi: Polska, Jeden
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone