wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Północną  RSS
Szopki azjatyckie, afrykańskie oraz afrykańskie w sandomierskim muzeum

Dodano: 06.12.2018 11:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Muzeum Okręgowym w Sandomierzu otwarto wystawę szopek bożonarodzeniowych pochodzących z różnych krajów na świecie. Osoby odwiedzające Zamek Królewski - siedzibę muzeum - zobaczą szopki azjatyckie, afrykańskie, z Ameryki Północnej i Południowej, a także z wielu krajów europejskich.

Źródło: www.radio.kielce.pl

USA: Pompeo spotka się z bliskim współpracownikiem Kim Dzong Una

Dodano: 27.11.2018 7:09 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział w niedzielę w wywiadzie dla telewizji Fox News, że w nadchodzącym tygodniu spotka się w Nowym Jorku z najbliższym współpracownikiem przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una - Kim Jong Czolem.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Największy w Polsce frachtowiec będzie miał bazę w Jasionce

Dodano: 22.11.2018 13:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy

JASIONKA. Samolot może zabrać na pokład do 45 ton, a jego maksymalny zasięg to aż 9,6 tys. Km. Szerokokadłubowy Boeing 767 w wersji cargo pozyskany przez polską linię czarterową SkyTaxi znajduje się już na lotnisku w Jasionce. Samolot będzie przeznaczony do lotów towarowych po Europie oraz innych kontynentach m.in. Ameryce Północnej czy Azji. Co ciekawe, [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Polscy celebryci o uchodźcach: "MAM W DUPIE WASZ DŻIHAD" i "Żyjemy pośród rasistów"

Dodano: 14.09.2015 22:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polscy celebryci o uchodźcach:

Najważniejszym i najbardziej emocjonującym tematem w polskich mediach i Internecie jest teraz kwestia uchodźców - zarówno z ogarniętej wojną domową Syrii, jak i krajów Afryki Północnej czy Azji Mniejszej. Co zrobić z setkami tysięcy ludzi chcących dostać się do "ziemi obiecanej", jak często postrzegają bogate kraje Unii Europejskiej nie wie ani Wspólnota, ani poszczególne państwa. Angela Merkel otworzyła tymczasowo granicę Niemiec, Wiktor Orban buduje na Węgrzech mur, a Polacy są w tej sprawie podzieleni jak nigdy.

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone