poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Ostrowcu  RSS
Mieszkańcy chcą lewoskrętów. Wykonawca uważa, że są niepotrzebne

Dodano: 19.04.2019 14:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po remoncie jest niebezpiecznie, nowa organizacja ruchu utrudnia życie - tak mówią mieszkańcy domów zlokalizowanych przy ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, która jest fragmentem świeżo wyremontowanej i rozbudowanej drogi wojewódzkiej 754. Chodzi szczególnie o fragment, gdzie na środku drogi, między pasami, wybudowana została wysoka wysepka. Według mieszkańców utrudnia ona dojazd do posesji.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dbają i opiekują się zwierzętami. Zostali docenieni przez NIK

Dodano: 15.04.2019 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zakład Poprawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim otrzymał Nagrodę Przyjaciel Zwierząt, przyznawaną przez Najwyższą Izbę Kontroli. NIK po raz drugi przyznała nagrody dla osób, które na co dzień pomagają i dbają o zwierzęta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Podpalił dom sędzi i prokuratora. To była zemsta?

Dodano: 08.04.2019 15:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura Okręgowa w Kielcach prowadzi śledztwo przeciwko 34-letniemu mężczyźnie, który usiłował dokonać zabójstwa sędzi i prokuratora. Do zdarzenia doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim w nocy z 3 na 4 kwietnia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [8 KWIETNIA]

Dodano: 07.04.2019 23:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od poniedziałku rozpoczyna się strajk nauczycieli. Miasto Kielce oraz wojewoda i kurator zapewniają, że dzieci będą objęte należytą opieką. W Oleśnicy odsłonięto tablicę upamiętniającą pomordowanych w Katyniu oraz ofiary katastrofy smoleńskiej. W Jeleńcu koło Ostrowca Świętokrzyskiego upamiętniono zwycięską potyczkę żołnierzy Armii Krajowej pod dowództwem gen. Antoniego Hedy „Szarego”. W Kielcach odbyło się otwarcie motoryzacyjnego sezonu letniego w Kielcach. To najważniejsze informacje niedzieli, 7 kwietnia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone