środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Wiadomości z tagiem Olsztynie  RSS
Tablice informujące o jakości powietrza staną w Olsztynie?

Dodano: 19.03.2019 11:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W okresie zimowym jakość powietrza w Olsztynie pozostawia wiele do życzenia. Problem smogu jest więc znany, a władze miasta uruchomiły nawet aplikację, dzięki której każdy mieszkaniec ma możliwość sprawdzić, jakim powietrzem oddycha w danej części miasta. Olsztyńska radna chce pójść o krok dalej i proponuje montaż tablic informujących o jakości powietrza.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Specjalista ds. wsparcia klienta

Dodano: 18.03.2019 13:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Interesują Cię ambitne projekty, w których będziesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zgłoś się do nas! Oferujemy Ci pracę w miłej atmosferze, bez ogromnego ciśnienia i niepotrzebnego stresu. Stanowisko, które chcemy Ci przedstawić to: Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Będziesz odpowiedzialny za wsparcie klienta: przyjmowanie zgłoszeń klientów, udzielanie pomocy, odpowiedzi na pytania. Nie jest to infolinia sprzedażowa. Nie wymagamy wiele: - j. niemiecki poziom C1, - doświadczenie w pracy w liniach lotniczych- mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny, - j. angielski komunikatywny- potrzebny do obsługi systemów. Oferujemy sporo: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz brytyjskich linii lotniczych, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pełny etat, - możliwość awansu, - pracę w elastycznych godzinach, BRAK NOCNYCH GODZIN PRACY, - dogodną lokalizację pracy, - szansę na rozwój swoich umiejętności językowych, - benefity, prywatna opieka medyczna, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535-459-190 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w klauzuli informacyjnej;. Biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Mieszkańcy stolicy Warmii i Mazur powiedzą "nie" pedofilii w Kościele

Dodano: 18.03.2019 12:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W najbliższą niedzielę, 24 marca, w Olsztynie odbędzie się protest przeciwko pedofilii w Kościele. Jest to odpowiedź na czwartkową (14 marca) konferencję Episkopatu, podczas której zabrakło przeprosin pod adresem ofiar.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Specjalista ds. klienta niemieckojęzycznego, Katowice

Dodano: 14.03.2019 10:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma IRKL zajmuje się rekrutacją pracowników w kraju i za granicą. Jesteśmy wiodącą firmą rekrutacyjną w północno-wschodniej Polsce. Wyróżnia nas autorski system wykorzystania nowych mediów w docieraniu do kandydatów. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i zapewnianiu pracy kadrom z umiejętnościami językowymi. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. klienta niemieckojęzycznego - Katowice Podejmij pracę w Katowicach z językiem niemieckim i skieruj swoją karierę we właściwym kierunku. Mamy dla Ciebie pracę z językiem niemieckim, dzięki której: zarabiasz 5250 - 5850 zł brutto pracujesz w topowej firmie, zatrudniającej kilkaset tys. osób rozwijasz swoje umiejętności językowe przebywasz w międzynarodowym towarzystwie masz możliwość awansu zawodowego nawet po 3 miesiącach Czego oczekujemy? dobrej znajomości języka niemieckiego - min. B2/C1 komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1) otwartości i komunikatywności Co będzie Twoim zadaniem? poznajesz nowe obowiązki na wysokiej jakości szkoleniach przyjmujesz zgłoszenia klientów najbardziej znanych marek na świecie uczysz się nowych technologii pomagając w rozwiązywaniu problemów Jakie są dalsze kroki? aplikuj na ofertę pracy przeprowadzimy zdalną rozmowę przedstawiającą ofertę pracy sprawdzimy poziom języka w rozmowie telefonicznej skierujemy Cię na spotkanie u naszego klienta - Twojego przyszłego pracodawcy, który złoży Ci propozycję pracy Zgłoś się wysyłając swoje CV na adres: [email protected] Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: • wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod[at]irkl.pl) • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/ Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kolejne olsztyńskie podwórka z szansą na rewitalizację

Dodano: 12.03.2019 14:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Trwa trzecia już edycja programu miejskiego "Podwórka z Natury". Oznacza to, że kolejne miejsca w Olsztynie mogą zyskać nowe oblicze. Przedsięwzięcia właśnie wkracza w kolejny punkt realizacji.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

''Naprawy weekendowe'' lekiem na dziurawe jezdnie w Olsztynie?

Dodano: 12.03.2019 11:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Naprawa nawierzchni olsztyńskich ulic to zadanie stale realizowane przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu. Jest to kosztowne i czasochłonne, a przy tym - w wielu przypadkach - nie daje oczekiwanego efektu. Radny Wiktor Wójcik proponuje prezydentowi miasta przygotowanie programu naprawy dróg w Olsztynie oraz wprowadzenie technologii ''napraw weekendowych''.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Fundusz chodnikowy dla Olsztyna. Kto zdecyduje o zakresie prac?

Dodano: 12.03.2019 11:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W Olsztynie wprowadzony zostanie fundusz chodnikowy, który pozwoli na remont minimum 5 kilometrów chodników rocznie. O tym, które chodniki zostaną wyremontowane w pierwszej kolejności, zdecydują rady osiedli.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Śmiertelnie potrącił na pasach młodą kobietę. Jest wyrok sądu

Dodano: 11.03.2019 9:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sąd Rejonowy w Olsztynie wydał wyrok w sprawie 37-letniego kierowcy, który śmiertelnie potrącił młodą kobietę, przechodzącą na psach na olsztyńskich Nagórkach. Mężczyzna trafi za kratki na dwa lata.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Opel Karl - 1,0 salon Polska symboliczny przebieg

Dodano: 07.03.2019 11:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samochód kupiony w salonie Opla w Olsztynie stan auta idealny.Mimo tak małego przebiegu samochód serwisowany raz w roku. Książka serwisowa z wpisami i faktury z przeglądów.Dwa komplety opon. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Ceny podane w ofertach nie zawier…

Źródło: motosprzedaz.pl

Zaginął 65-letni Waldemar Jankowski

Dodano: 05.03.2019 9:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Policjanci z Olsztynka poszukują 65-letniego Waldemara Jankowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 4 marca i do tej pory do niego nie wrócił ani nie skontaktował się z najbliższymi. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Olsztynka.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone