niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Nowoczesna  RSS
Wielka inwestycja przy Dębie Bartku

Dodano: 18.10.2018 15:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesne centrum edukacyjne powstanie w Zagnańsku. Jak mówi Kamil Piasecki radny gminy, będzie to Centrum Edukacyjne Fauny i Flory Gór Świętokrzyskich w Zagnańsku. Oczywiście główną atrakcją będzie jedno z najstarszych drzew w Polsce, czyli Dąb Bartek.

Źródło: www.radio.kielce.pl

ESprzedawca - praca w sprzedaży

Dodano: 13.10.2018 19:09 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesny portal dla sprzedawców, którym zależy na znalezieniu nowej, znacznie lepiej zorganizowanej czy lepiej płatnej pracy. Rozwiązanie dedykujemy przede wszystkim tym osobom, dla których praca w sprzedaży jest sposobem na życie i w pewnym sensie również pasją. To właśnie takie osoby znajdą tu nowoczesne i ciekawe propozycje z dobrze płatnych firm, które chętnie ich zatrudnią. Postaw na solidność i przekonaj się jak wiele nowoczesnych ofert pracy jest u nas na bieżąco dostępnych. Liczba ogłoszeń z pracą na pewno jest w przypadku naszego portalu jedną z jego większych zalet. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w krótkim czasie.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Nowoczesny sprzęt dla świętokrzyskich szpitali

Dodano: 12.10.2018 18:32 | 9 odsłon | 0 komentarzy

O nowoczesny cyfrowy aparat RTG wzbogaci się Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Czerwonej Górze. Nowy sprzęt będzie służył do głównie do diagnostyki chorób płuc.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nowoczesne technologie w płockich przedszkolach, żłobku i szkole

Dodano: 12.10.2018 11:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Na pięciu budynkach użyteczności publicznej w Płocku powstały mikroinstalacje OZE (Odnawialne Źródła Energii). Dziś zaprezentowano te nowoczesne rozwiązania energetyczne na przykładzie Żłobka Miejskiego nr 2 przy ul. Kleeberga 3. Zadanie realizują Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

Źródło: www.plock.eu

Nowoczesne projekty domów - Domywstylu.pl

Dodano: 07.10.2018 13:21 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Domywstylu.pl to agencja projektowa z Białegostoku z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów domów. Przekazujemy Państwu: swoje profesjonalne doradztwo w zakresie prawa budowlanego, oszczędność czasu, gwarancję najwyższej jakości, darmową analizę działki. Udostępniamy bezpośredni kontakt z autorem projektu, indywidualny projekt z możliwością zmiany, nieograniczone rady z architektami współpracującymi z naszym biurem, producentami materiałów wykorzystywanych w budownictwie i instalacji grzewczych, sanitarnych. Nasze twórcze zamysły pozwalają wykreować projekty wygodnych domów dla każdego, charakteryzując się wysoką jakością dokumentacji projektowej. Z Domy w stylu znajdziesz wyjątkową alternatywę sprawdzonych rozwiązań w korzystnej cenie. Do największych plusów współpracy z naszą firmą jest to, że każdy projekt tworzony jest w ścisłej współpracy między inwestorem, a architektem oraz konstruktorem. Serdecznie zachęcamy do wstąpienia na naszą stronę internetową Domy w stylu. *kwota podana w ogłoszeniu jest tylko ceną informacyjną.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Max Elektro

Dodano: 05.10.2018 14:12 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesny i solidnie wyposażony Sklep AGD&RTV zaprasza do zakupów online. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty, które są potrzebne do wyposażenia zarówno domowej łazienki, pokoju dziennego czy sypialni, a także nowoczesne produkty do kuchni takie jak lodówki, zmywarki i wiele innych, bez których dziś zwykle nie wyobrażamy sobie wygodnego życia. Multimedia, które posiadamy to nowoczesne produkty dla osób wymagających, ale znajdziesz u nas również część rzeczy z linii ekonomicznych, które pozwolą Ci na znaczne zmniejszenie kosztów. Max Elektro Cetnarskiego 35/37 37-100 Łańcut

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Czy satelity skontrolują rolników wyłudzających dopłaty?

Dodano: 03.10.2018 17:33 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesne technologie, takie jak obrazowanie satelitarne, mają pomóc w kontroli dopłat dla rolników. Do tej pory kontrolowano ich "na miejscu”, a proces był na tyle kosztowny, że Unia traciła na dopłatach miliony euro. Może się to jednak zmienić dzięki nowym technologiom dostarczanym przez… branżę kosmiczną.

Źródło: di.com.pl

Nowoczesne projekty domów na Domywstylu.pl

Dodano: 03.10.2018 13:25 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Domy w stylu to agencja architektoniczna z Białegostoku z ponad 20-letnią tradycją w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów domów. Proponujemy Państwu: swoje rzetelne doradztwo w zakresie prawa budowlanego, oszczędność czasu, wysoką jakość, darmową analizę warunków zabudowy. Oferujemy bezpośredni kontakt z architektem, indywidualny projekt z możliwością edycji, bezpłatne sugestie z konstruktorami współpracującymi z domystylu.pl, producentami materiałów budowlanych a także instalacji grzewczych, sanitarnych. Nasze oryginalne cele pozwalają wykreować projekty harmonijnych domów dla każdej rodziny, odznaczające się dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Z Domywstylu.pl znajdziesz świetną alternatywę jakościowych rozwiązań w niskiej cenie. Do największych pozytywów współpracy z naszą firmą należy to, że każdy projekt powstaje w ścisłej współpracy pomiędzy inwestorem, a architektem oraz instalatorem. Serdecznie zapraszamy do wpadnięcia na naszą stronę http://www.domywstylu.pl. *cena opublikowana we wpisie jest tylko stawką poglądową.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Nowoczesna kotłownia w Zakładzie Karnym

Dodano: 02.10.2018 14:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Dzięki dobrej współpracy z Urzędem Miasta szybko udało nam się uruchomić nowoczesną kotłownię – mówił w czasie uroczystego jej uruchomienia dyrektor Zakładu Karnego w Płocku płk Krzysztof Ziółkowski.

Źródło: www.plock.eu

Nowoczesne auta będą posiadały czytniki linii papilarnych zamiast stacyjek

Dodano: 30.09.2018 12:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

imageJuż teraz w większości nowoczesnych aut zamiast tradycyjnych stacyjek mamy przycisk Start/Stop. Aby uruchomić silnik wystarczy mieć kluczyk w kieszeni, torbie itp. Nie jest to jednak do końca bezpieczne, dlatego też producenci poszukują nowych, nieco pewniejszych rozwiązań. Czy receptą będą czytniki linii papilarnych, skanery tęczówek czy też inne technologie znane ze smartfonów? Mimo&...

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone