wtorek, 19 marca 2019 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Nowi  RSS
Nowe technologie przyszłością sektora bankowego

Dodano: 19.03.2019 7:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nowe technologie to w równej mierze przyszłość, jak i teraźniejszość sektora bankowego. Już dziś w znakomitej większości sklepów i punktów usługowych możemy płacić telefonem lub zbliżeniowo kartą. Jesteśmy w stanie z dowolnego miejsca...

Tagi: Nowi
Źródło: inwestycje.pl

Supernowoczesne sale zapewnią bezpieczeństwo i komfort leczenia

Dodano: 18.03.2019 19:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Nowy blok operacyjny w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie jest jednym z najnowocześniejszych w regionie. – Operujemy już w dwóch z sześciu salach o tym samym, światowej klasy standardzie, a cztery czekają jeszcze na ostateczne dopuszczenie do użytkowania i dekontamizację po sprawdzeniu przez sanepid poziomu radiologii itp. parametrów – mówi Grzegorz Materna, dyrektor SP ZOZ [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Nord Stream 2. USA nie wykluczają sankcji

Dodano: 18.03.2019 17:25 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Waszyngton nie wyklucza sankcji wobec firm angażujących się w budowę gazociągu Nord Stream 2. "To zawsze opcja" - twierdzi amerykański dyplomata.

Tagi: Nowi, Stream
Źródło: https:

Przytulny dom w otoczeniu zieleni - Nowy Dwór Wejherowski

Dodano: 18.03.2019 14:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowy Dwór Wejherowski -przytulny dom wolno stojący z garażem🚕 o architekturze " dworkowej"🏡 o pow. użytkowej 105m2, zaś całkowitej 178 m2. Zbudowany na rzucie kwadratu wg projektu W-0708. Budynek u sytuowany na działce o pow. 567 m2.Na parterze rozplanowano salon ( 24 m2) z przejściem do wyodrębnionej kuchni ( 9m2), pokój ( 10m2), łazienkę oraz holl. Z wiatrołapu wyjście do garażu ( 20m2)oraz do pomieszczenia gospodarczego( 8 m2) - kotłowni ( 2 lata temu zamontowano nowy piec centralnego ogrzewania na miał,węgiel, drzewo). Salon doskonale doświetlony dzięki dużym oknom ,a dodatkowe wyjście na taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Na poddaszu znajdują się 3 przestronne pokoje ( 10m2, 8m2,9m2+, garderoba 4m2) każdy z oknami dachowymi oraz pokój kąpielowy (5m2) z wanną z hydromasażem. Podane metraże poddasza są mniejsze niż powierzchnia po podłodze, ze względu na skosy. W cenę wliczone zostały trwałe elementy wyposażenia ( meble kuchenne wraz ze sprzętem). Jest to bardzo atrakcyjna oferta pod względem lokalizacji, ponieważ Nowy Dwór Wejherowski posiada doskonałe połączenie zarówno z pobliskim Wejherowem (8 km)🚕 , jak i z Trójmiastem. 🚕 Dodatkowo ładne położenie wśród nowych domów jednorodzinnych, w otoczeniu lasu🌳🌳🌳 i pobliskich jezior 🏊🏊🌲- sprawia że nieruchomość docenią osoby poszukujące spokoju z dala od zgiełku miejskiego CENA: 539.000zł Zadzwoń w sprawie prezentacji. Zapraszamy do kontaktu. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Podatki 2019: Nowe rozporządzenia ws. rajów podatkowych

Dodano: 18.03.2019 14:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Finansów opublikowało projekty dwóch nowych rozporządzeń określających kraje i terytoria stosujące szkodliwą konkurencję podatkową w zakresie podatków dochodowych CIT i PIT. Zmiany są związane z uchyleniem dotychczasowych upoważnień ustawowych do wydania rozporządzeń. W efekcie na czarnej liście rajów podatkowych znajduje się nadal 26 krajów i terytoriów.

Źródło: www.podatki.biz

Podatki 2019. Podatek u źródła a dywidendy: Nowe zasady poboru częściowo odroczone

Dodano: 18.03.2019 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyłączenie stosowania art. 26 ust 2e ustawy o CIT dotyczy podmiotów, które mają siedzibę lub zarząd na terytorium państwa będącego stroną zawartej z Polską umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, której przepisy określają zasady opodatkowania dochodów z dywidend, odsetek oraz należności licencyjnych, o ile istnieje również podstawa prawna do wymiany informacji podatkowych z państwem siedziby lub zarządu. W efekcie wyłączenie to nie ma zastosowania w przypadku wypłat na rzecz podmiotów z jurysdykcji takich jak Jersey, Guernsey, czy Wyspa Man lub innych, z którymi Polska nie ma "pełnej" umowy podatkowej - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Trwa zamieszanie wokół spektaklu „#chybanieja”

Dodano: 18.03.2019 10:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Ratusz bije się w piersi? Przed tygodniem spektakl „#chybanieja” w reżyserii Pawła Passiniego miał swoją przedpremierę na festiwalu Nowe Epifanie, organizowanym przez warszawskie Centrum Myśli Jana Pawła II. Nie jest jasne, czy trafi on do stałego repertuaru teatru Maska. Końcem lutego ratusz zablokował prace nad spektaklem „#chybanieja”. Uznał bowiem, że może on obrażać uczucia [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Ograniczenia w parkowaniu na Nowym Rynku

Dodano: 18.03.2019 8:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W związku z organizowaną w Teatrze Dramatycznym galą 20-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku i potrzebą zabezpieczenia dużej liczby miejsc parkingowych, w czwartek 21 marca zostanie częściowo zamknięty parking zlokalizowany na pl. Nowy Rynek.

Źródło: www.plock.eu

"Nowa Piątka" motorem napędowym gospodarki [OGLĄDAJ]

Dodano: 18.03.2019 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczyna się kampania informacyjna "Nowej Piątki"- pakietu pięciu obietnic złożonych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Urzędnicy wojewody świętokrzyskiego odwiedzać będą kolejne miejscowości regionu, by przybliżać ideę planowanych zmian.

Tagi: Prawo, Nowi, Nowak
Źródło: www.radio.kielce.pl

Nowa Zelandia: Sprawca masakry w Christchurch zamierzał dokonać więcej ataków

Dodano: 16.03.2019 11:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Sprawca masakry w dwóch meczetach w nowozelandzkim Christchurch Brenton Harrison Tarrant zamierzał dokonać więcej ataków - poinformowała w sobotę premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern.

Źródło: www.deon.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone