piątek, 22 marca 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
Wiadomości z tagiem Nowego  RSS
Kurs na operatora koparko-ładowarek. Cena promocyjna

Dodano: 17.03.2019 10:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na kursy operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych m. in. na: - koparko-ładowarki wszystkie typy - koparki klasy III , - ładowarki klasy III Szkolenia przeprowadzamy na terenie Nowego Sącza Kurs na operatora koparko-ładowarek – wszystkie typy – zapisz się już dziś Gwarantujemy: - kursy w systemie weekendowym - bardzo kompetentnych i doświadczonych wykładowców - elastyczny i wygodny grafik szkoleń praktycznych - udostępniony szeroki zakres materiałów dydaktycznych - miłą atmosferę - w przypadku firm - atrakcyjne rabaty Każde ukończone szkolenie stanowi podstawę przystąpienia do egzaminu przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej. Po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują wpis do książki operatora maszyn roboczych oraz świadectwo. Kurs na koparko ładowarki jedyne 1400 zł - skorzystaj z atrakcyjnej ceny promocyjnej Prowadzimy również szkolenia m. in. dla operatorów: - Wózków jezdniowych - Ładowarek teleskopowych - żurawi przenośnych HDS - podestów ruchomych prowadzimy również szkolenia dla Spawaczy Zapoznaj się z naszą ofertą www.zawodowy.eu tel. 501-249-639

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Podatki 2019: Bliżej zmian w ustawie o wymianie informacji podatkowych

Dodano: 15.03.2019 15:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Sejmie trwają prace nad projektem zmian w ustawie o wymianie informacji podatkowych z innymi państwami. Przepisy mają zostać dostosowane do wymogów wynikających z unijnych regulacji. Nowela będzie dotyczyć przede wszystkim automatycznej wymiany informacji o rachunkach raportowanych.

Źródło: www.podatki.biz

Nowela o nadzorze nad rynkiem finansowym ponownie przesłana do KFP

Dodano: 13.03.2019 12:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz niektórych innych ustaw został ponownie przesłany do sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

Źródło: https:

Lekarz, który śmiertelnie potrącił 27-latka będzie miał proces

Dodano: 11.03.2019 5:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Jacek H., lekarz gastrolog, chciał dobrowolnie poddać się karze jednego roku w zawieszeniu na 3 lata. Sąd Rejonowy w Rzeszowie oddalił w piątek wniosek o dobrowolne poddanie się karze 57-letniego Jacka H., znanego lekarza gastrologa, który w grudniu ub.r. potrącił śmiertelnie na przejściu dla pieszych w rejonie Nowego Świata 27-letniego Andrzeja Lutaka. – Rok [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Wypadek w Zborówku. Jedna osoba została ranna

Dodano: 08.03.2019 17:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wypadek na trasie krajowej nr 79 z Nowego Korczyna do Połańca. W miejscowości Zborówek osobowe auto z nieznanych przyczyn zjechało z drogi do rowu. Jedna osoba została ranna - informują sandomierscy funkcjonariusze.

Tagi: Jeden, Nowego
Źródło: www.radio.kielce.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone