wtorek, 17 września 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
Wiadomości z tagiem Nowak  RSS
„Bareja” na Nowym Mieście

Dodano: 16.09.2019 9:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KOLBUSZOWA. Prace budowlane przeciągają się w nieskończoność. Przebudowa kanalizacji w ciągu ul. Nowe Miasto miała zakończyć się w styczniu. jednak podczas prac wykryto tam niezinwentaryzowane uzbrojenie, które dodatkowo wymagało przebudowy. Potem stwierdzono zły stan sieci gazowej, którą również trzeba było naprawić. Teraz znowuż okazuje się, że konieczna jest wymiana całej nawierzchni. I pewnie można się [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Słupsk. "Mayday 2" w Nowym z angielskimi napisami

Dodano: 16.09.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już w najbliższy czwartek (19 września), w Nowym Teatrze w Słupsku Radio Gdańsk ugości swoich słuchaczy bezpłatnym spektaklem "Mayday 2". Będzie to pierwszy na słupskiej scenie spektakl z napisami po angielsku.

Źródło: www.e-teatr.pl

KABARET STARSZYCH PANÓW - Koncert Artura Gotza

Dodano: 14.09.2019 13:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KABARET STARSZYCH PAN&OóW - Przeboje wszech czasów śpiewa ARTUR GOTZ. 14.09.2019 r. (sobota) godz. 18.00, wstęp wolny
Artur Gotz - wokal Dawid Ludkiewicz - instrumenty klawiszowe Łukasz Jerzykowski - gitara basowa Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 października 1958 roku. Repertuar Kabaretu był w ciągu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co świadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będących dla kolejnych pokoleń niekończącą się inspiracją.Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu. Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Jego poprzednie płyty, "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny", prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii i Nowej Zelandii. Artysta zagrał ponad 500 koncertów. Premiera albumu odbyła się w Walentynki 2018, w Poznaniu, w Scenie na Piętrze, a warszawska premiera dwa tygodnie później w Teatrze Studio ze specjalnym udziałem Pani Barbary Krafftówny. Patronat medialny nad płytą objęło 7 rozgłośni Polskiego Radia (Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, PiK, Rzeszów, Opole), tygodnik "Przegląd", magazyny "Imperium Kobiet" i "Law Business Quality", MTV24, Planeta Kobiet. Oficjalna strona artysty:

Kongres Nowej Mobilności: Za rozwojem branży muszą nadążać zmiany w prawie

Dodano: 11.09.2019 17:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Konieczność dostosowania ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych do dynamicznie zmieniającego się rynku oraz zrównoważony rozwój publicznego transportu zbiorowego - to główne tematy Kongresu Nowej Mobilności (KNM), który odbył się w Lublinie w dniach 9-10 września br. Agencja ISBnews była patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: https:

Grupa TVN Discovery Polska sprzedała NTL Radomsko. Nowym właścicielem Michał Winnicki Entertainment

Dodano: 11.09.2019 16:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

95 proc. udziałów w NTL Radomsko Sp. z o.o. z grupy TVN Discovery Polska zostało sprzedanych spółce Michał Winnicki Entertainment. Pozostałe 5 proc. kupiła zależna od Michała Winnickiego spółka MWE Teleport Sp. z o.o.

Źródło: feedproxy.google.com

Olsztyn jest jednym z miast, które podpisały deklarację o elektromobilności

Dodano: 11.09.2019 16:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podpisano ją podczas Kongresu Nowej Mobilności 2019 odbywającego się w Lublinie w dniach 9-10 września. Jego inicjatorem jest Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Przedszkole w Mikołowie

Dodano: 11.09.2019 9:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prywatne przedszkole w Mikołowie, Zaczarowany Ogród przy ul. Nowej 1c, przyjmuje wszystkie dzieci od 2,5 roku życia. W naszej placówce: - rekrutacja prowadzona jest przez cały rok, - o przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje jedynie kolejność zgłoszeń, - dzieciom zapewniona jest opieka wykwalifikowanych pedagogów i szereg zajęć ogólnorozwojowych, - prowadzona jest edukacja artystyczna (zajęcia teatralne, taneczne, muzyczne, plastyczne), - prowadzone są zajęcia sportowe, szachowe i językowe. Więcej o ofercie naszego przedszkola w Mikołowie dowiesz się na stronie: https://przedszkole-mikolow.pl

Tagi: Nowak, Więcki
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Leczenie alkoholizmu, narkomanii - Ośrodek Terapii Słoneczn

Dodano: 10.09.2019 17:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ośrodek Terapii „Słoneczna” to Ośrodek, który zajmuje się problemami z alkoholem, hazardem i narkotykami. Znajdziesz tu wyszkoloną kadrę, zajęcia indywidualne, grupowe. Do każdego pacjenta terapeuci podchodzą bardzo indywidualnie. Tu nie musisz robić niczego wbrew sobie. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź chcesz pomóc bliskiej Ci osobie, udajcie się do Ośrodka, które mieści się w Nowym Sączu i przekonajcie się sami – tutaj znajdziecie odpowiednią pomoc na bardzo wysokim poziomie. www.osrodek-terapii.com

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

USA: Pompeo spotka się z bliskim współpracownikiem Kim Dzong Una

Dodano: 09.09.2019 19:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział w niedzielę w wywiadzie dla telewizji Fox News, że w nadchodzącym tygodniu spotka się w Nowym Jorku z najbliższym współpracownikiem przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una - Kim Jong Czolem.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Pan Pielęgniarka i ASZdziennik w Radiu Złote Przeboje

Dodano: 06.09.2019 22:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już od najbliższego weekendu na antenie Radia Złote Przeboje będą się pojawiać historie Mateusza Sieradzana, znanego jako Pan Pielęgniarka oraz komentarze Marty Nowak z serwisu satyrycznego ASZdziennik.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone