piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Nejc  RSS
Zmiany na Facebooku to trudniejsza walka o News feed, najwięcej stracą marki które nie płacą

Dodano: 17.01.2018 21:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Eksperci branży social media przeanalizowali dla serwisu Wirtualnemedia.pl ostatnie modyfikacje algorytmu Facebooka i ich potencjalne skutki. - Facebook broni się przed utratą zainteresowania użytkowników i kurczącym się czasem jaki spędzają oni w serwisie. Zmiany dokonane w ostatnim czasie będą oznaczały więcej wysiłku wydawców i marek w walce o miejsce w News feedzie, czasem konieczność zmiany modelu biznesowego. Największe marki odczują raczej wahania niż spadki zasięgów, a najbardziej ucierpią ci którzy nie płacą Facebookowi za promocję treści - przewidują Anna Robotycka, Artur Roguski i Szymon Wierciński.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy algorytm Facebooka zaszkodzi wydawcom i użytkownikom, może sprzyjać ekspansji fake news

Dodano: 15.01.2018 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. W opinii wydawców oraz ekspertów branży social media planowane modyfikacje algorytmu mogą poważnie uderzyć w media obecne na Facebooku i wywołać w serwisie niepożądane skutki. - Dla mediów to koniec pewnej epoki, najwięcej ucierpieć mogą mniejsi wydawcy którzy w zbyt dużym stopniu uzależnili swój biznes od Facebooka. Postępująca nieobecność mediów w serwisie pozostawi użytkowników bez znaczącego źródła rzetelnych informacji, a to może skutkować między innymi rosnącą ekspansją fake news - oceniają eksperci dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Biało-czerwony wieczór w Waszyngtonie. Marcin Gortat promował Polskę!

Dodano: 14.01.2018 6:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy


To był biało-czerwony wieczór w stolicy Stanów Zjednoczonych. W czasie spotkania Washington Wizards i Brooklyn Nets zawodnik stołecznej ekipy Marcin Gortat już po raz 7. promował Polskę.

Źródło: www.rmf24.pl

"Polska Noc" w NBA. Kancelaria Prezydenta opublikowała specjalny film

Dodano: 13.01.2018 18:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy


​Pozdrawiam Polonię, kibiców o polskich korzeniach i naszych amerykańskich przyjaciół - zwrócił się w sobotę do uczestników "Polskiej Nocy" w NBA prezydent Andrzej Duda. Przy okazji meczu Washington Wizards - Brooklyn Nets po raz siódmy odbędzie się organizowana przez Marcina Gortata "Polska Noc" w NBA. Goście zaproszeni przez pochodzącego z Łodzi koszykarza przybliżą Amerykanom polską kulturę. W trakcie meczu wystąpią także polskie cheerleaderki. Będą też zwycięzcy wakacyjnych obozów organizowanych przez jego fundację.

Źródło: www.rmf24.pl

Facebook zmienia algorytm News feedu, treści od wydawców będą mniej widoczne

Dodano: 12.01.2018 23:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Facebook zapowiedział zmiany w sposobie wyświetlania treści w News feedach użytkowników. Aktualizacja nadaje priorytet postom, które inicjują dyskusje i pogłębiają relacje. Dzięki niej Facebook będzie wybierał treści, które mają największe szanse na interakcje ze znajomymi i umieszczał je wyżej w Aktualnościach. Zmiana może uderzyć w wydawców publikujących na Facebooku własne materiały.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Daniel Rząsa w Google News Lab. Poprowadzi warsztaty dla dziennikarzy

Dodano: 12.01.2018 20:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Daniel Rząsa będzie współpracował z Google News Lab jako teaching fellow. Poprowadzi warsztaty dla redakcji medialnych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej z wykorzystania narzędzi internetowych w pracy dziennikarskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

dziś, 12 sty 16:10 (TVP ABC) - Nela Mała Reporterka

Dodano: 12.01.2018 7:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nela wyrusza na Mauritius, gdzie zwiedza ogród botaniczny. Widzowie mają okazję przyjrzeć się z bliska wielkim baobabom, kwiatom lotosu i olbrzymim...

Tagi: Nejc, TVP ABC
Źródło: teletydzien.interia.pl

PK w Bischofshofen: Dezman przed Pilchem w serii próbnej

Dodano: 11.01.2018 8:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nejc Dezman uzyskał najlepszy rezultat przedpołudniowej serii próbnej przed czwartkowym konkursem z cyklu Pucharu Kontynentalnego. Drugi w Bischofshofen był Tomasz Pilch. Start zawodów o 10:00.

Źródło: www.skijumping.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone