niedziela, 24 stycznia 2021 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Nawet  RSS
Unijnych pieniędzy pozbawiamy się często na własne życzenie

Dodano: 21.01.2021 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nawet najdrobniejsze formalne uchybienia oznaczają konieczność zwrotu części dofinansowania z UE. Polscy kontrolerzy są dużo bardziej rygorystyczni od europejskich.

Tagi: Polska, Nawet
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Tester wierności, groomer, wizażysta zwłok - zawody nietypowe, ale dobrze płatne

Dodano: 21.01.2021 19:07 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Nawet 10 tys. zł może zarobić początkujący specjalista od makijażu pośmiertnego - wskazuje zestawienie Personnel Service. Wśród nietypowych, dobrze płatnych zawodów znalazły się również pracujący na wysokościach, psi psycholog, wróżka czy tester wierności.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Usługi Elektryczne Warszawa Piaseczno Wesoła Marki

Dodano: 20.01.2021 15:34 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Usługi elektryczne Zapraszam. Tel 503901700 Nawet małe drobiazgi w naszym domu potrafią urosnąć do rangi problemów nie do rozwiązania. W takiej sytuacji należy zadzwonić do Elektryka Nasz oferta jest dość szeroka Uprawnienia Elektryczne Usługi elektryczne Montaż oświetlenia LED Montaż żyrandola Montaż kinkietu Montaż lampy Halogenów Przesunięcie lampy kinkietu Wymiana montaż włączników, gniazdek Montaż TV na ścianie Montaż wentylatora kuchennego, łazienkowego Podłączenie okapu Przeniesienie gniazdka, włącznika Podłączenie płyty indukcyjnej Usługi elektryczne zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą na stronie serwis-domowy Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00 Mokotów, Bielany, Bemowo, Ursynów, Białołęka, Grochów, Gocław, Marysin, Saska Kępa, Wola, Wawer, Wilanów, Rembertów, Powiśle, Kabaty, Ursus, Włochy, Tarchomin, Wesoła, Ochota, Targówek, Sadyba, Żoliborz, Anin, Miedzeszyn, Międzylesie, Radość, Falenica, Praga Południe, Praga Północ, Okęcie, Stegny, Zacisze, Bródno, Wał Miedzeszyński, Marysin Wawerski, Powsin. Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer, Anin, Miedzeszyn, Magdalenka, Wesoła, Stara Miłosna, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów,

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Elektryk Warszawa Piaseczno Wesoła Otwock Zabki

Dodano: 20.01.2021 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Elektryk Usługi Elektryczne Zapraszam. Nawet małe drobiazgi w naszym domu potrafią urosnąć do rangi problemów nie do rozwiązania. W takiej sytuacji należy zadzwonić do Elektryka Nasz oferta jest dość szeroka Uprawnienia Elektryczne Usługi elektryczne Montaż oświetlenia LED Montaż żyrandola Montaż kinkietu Montaż lampy Halogenów Przesunięcie lampy kinkietu Wymiana montaż włączników, gniazdek Montaż TV na ścianie Montaż wentylatora kuchennego, łazienkowego Podłączenie okapu Przeniesienie gniazdka, włącznika Podłączenie płyty indukcyjnej Elektryk zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą na stronie serwis-domowy lub pod nr Tel 503 901 700 Od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00 Warszawa, Piaseczno, Otwock, Ząbki, Konstancin Jeziorna, Powsin, Karczew, Józefów, Wesoła, Góra Kalwaria, Międzylesie, Wiązowna, Michalin, Stara Miłosna, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Nowa Iwiczna, Góraszka, Falenica, Radość, Marki, Rembertów, Wawer, Anin, Miedzeszyn, Magdalenka, Wesoła, Stara Miłosna, Mlądz, Mińsk Mazowiecki, Celestynów, Śródborów, Raszyn, Celestynów, Stara Wieś, Sulejówek, Halinów,

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Rząd zamraża awanse i dodatki w służbie cywilnej

Dodano: 14.01.2021 13:06 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Pracownicy służby cywilnej przez najbliższe lata nie mają co liczyć na awans i mianowanie. Nawet jeśli minie pandemia, nie będzie w budżecie pieniędzy na zwiększanie korpusu urzędniczego

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

(4) Pizza na nocne imprezy

Dodano: 13.01.2021 7:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Pizza na dowóz to dobre danie. Smaczne jedzenie jest doskonałe i na pewno godne polecenia. Solidna pizza w dostawie jest smacznym jedzeniem dla każdego. Dzisiaj jest bardzo wiele rodzajów pizzy. Doskonała jakość, świeże składniki są najlepsze. Pizza w dostawie jest dostarczana w każde miejsce. Smakowite jedzonko to najlepszy możliwy wybór. Nasza nocna pizzeria jest tym, co na pewno polecane. Obecnie każda osoba chce jadać to, co najlepsze i najsmaczniejsze. Pizza z wrocławskiej pizzerii jest na pewno unikatowym wyborem obiadowym. Smaczne dania są najlepsze. Pizza w nocnych godzinach to dobre rozwiązanie, gdy lodówka świeci pustkami, gdy nie ma w niej niczego, co można byłoby skonsumować na wieczorny posiłek. Pizza to dobre danie, wyjątkowe, dające sytość, pozwalające odżywiać się zdrowo oraz smakowicie. Nawet każdego dnia można jeść to, co najlepsze, czyli pizzę. Jakie są najbardziej popularne pizze? Pizza z pomidorami i serem, smaczna jest pizza z czterema rodzajami sera, z szynką, kiełbasą czy boczkiem, z dodatkiem jajka i kukurydzy. Kierowcy przywożą pizzę nawet do 3.00 czy 4.00 rano, zawsze posiadają torby termiczne, w których jedzenie utrzymuje ciepło. Jest to doskonały pomysł, ponieważ klient nigdy nie dostaje zimnej pizzy, lecz ma gorące danie, gotowe od razu do podania. Warto wybrać takie rozwiązanie na imprezę, rodzinną kolację czy spontaniczne towarzyskie spotkanie. Pizza jest smaczna, chrupiąca oraz syci. Od czasu do czasu warto zamówić takie włoskie danie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Colonnade: nowość w zakresie ubezpieczenia środowiskowego [Rynek]

Dodano: 12.01.2021 9:27 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Renoma firmy ma ogromne znaczenie dla jej rozwoju - wskazuje Colonnade. Nawet najmniejszy błąd może zawieść zaufanie i zniszczyć pozytywny (...)

Tagi: Nawet
Źródło: feedproxy.google.com

100 tys. polskich użytkowników komputerów atakowanych codziennie przez znanego trojana

Dodano: 11.01.2021 13:53 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Nawet 100 tys. użytkowników dziennie było atakowanych przez kampanię spamową dystrybuującą trojana Emotet – twierdzą eksperci Check Point Research. Ich zdaniem za sprawą świątecznych ataków hakerskich trojan ponownie znalazł się na szczycie listy najczęściej wykorzystywanego malware’u. Tymczasem polską sieć poza Emotetem nękają również trojan bankowy Dridex oraz malware Rig EK. Nasz kraj pod względem cyberbezpieczeństwa ulokował się dopiero na 26 miejscu w Europie.

Źródło: di.com.pl

Firma może wypłacać wyższą odprawę

Dodano: 11.01.2021 13:06 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W związku z zakończeniem zatrudnienia pracodawca może wypłacić podwładnemu świadczenie w wysokości przekraczającej limit 10-krotności płacy minimalnej (28 tys. zł w 2021 r.). Nawet jeśli odnotował spadek obrotów gospodarczych, który uprawnia go do stosowania ograniczeń. Tak wynika z wyjaśnień Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii przekazanych DGP.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Nauczyciel z woźnym zrzucą się na pracownicze plany kapitałowe

Dodano: 04.01.2021 13:06 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Nawet 800 mln zł rocznie trzeba będzie wydać na PPK pracowników oświaty. Dodatkowych pieniędzy na sfinansowanie tego nowego zadania, nałożonego na dyrektorów szkół i przedszkoli, jednak nie ma

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2021 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone