poniedziałek, 09 grudnia 2019 r.  Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Wiadomości z tagiem Nauka  RSS
Jak uniknąć problemów w laktacji?

Dodano: 05.12.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie, które poprowadzi promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
Czy wiecie, że zgodnie z wytycznymi WHO niemowlęta powinny być karmione wyłącznie mlekiem mamy do około 6 miesiąca życia? W Polsce już w 6 tygodniu życia aż 54% niemowląt jest karmionych sztucznie. Prawdopodobnie na swojej drodze spotkaliście matki, które miały problemy z karmieniem. Dobry start w kamieniu znacznie ułatwia ten proces. Na spotkaniu grudniowym dowiecie się, jak dobrze zacząć karmienie bezpośrednio z piersi oraz o występujących problemach w laktacji i ich rozwiązywaniu. Porozmawiamy też o tym, czy karmienie butelką jest łatwe. Wspomnimy również o relaktacji i powrocie do karmienia piersią. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, a przy okazji spotkać mamy mieszkające w okolicy, przyjdźcie koniecznie. Powiedzcie także o spotkaniu osobom, dla których może ono być przydatne.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Rachukowość -> NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Dodano: 23.11.2019 12:07 | 9 odsłon | 2 komentarzy

Chcesz poznać świat rachunkowości i finansów? Tylko u nas jednoroczna szkoła kierunek w Żaku w atrakcyjnej cenie! W szkole Żak oferujemy naukę na kierunku rachunkowość i finanse. Kierunek ten otwiera wiele możliwości. Wpisowe : 0 zł Czesne: 159 zł Specjalizacja : rachunkowość i finanse Nauka trwa: 10 miesięcy Nauka w weekendy (sobota, niedziela/ co dwa tygodnie ) *Szczegóły promocji dostępne w sekretariacie szkoły Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Rezerwacja miejsca online za darmo www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online NASZE KIERUNKI: masażysta, administracja, BHP, opiekun medyczny, kosmetyka, liceum ogólnokształcące, agent celny, trener personalny, grafika komputerowa, rejestratorka medyczna, wizażysta, dekorator wnętrz Zapraszamy do sekretariatu Ul. Targ Drzewny 3/7 |Dom Prasy| 3 piętro Tel. 58 308 42 06

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Opiekun medyczny 2 semestry ! Nauka za darmo! w Nowej Akadem

Dodano: 22.11.2019 13:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz zdobyć kwalifikacje zupełnie ZA DARMO - Świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej oraz podjąć pracę m.in. w:oddziałach szpitalnych,zakładach pielęgniarsko-opiekuńczych,opiekuńczo-leczniczych,DPS-ach,sanatoriach,hospicjach ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!Po szczegółowe informacje zapraszamy do sekretariatu: Białystok ul.Piękna 5 lok 12 I piętro lub zapisz się online http://as.edu.pl/zapisy-online/

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

O mleku niestandardowo

Dodano: 21.11.2019 19:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie, które poprowadzi promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
W początkowym okresie macierzyństwa, kiedy hormony przechodzą istną burzę, bardzo łatwo jest zasiać ziarno niepewności u matki stawiającej pierwsze kroki na mlecznej drodze. Z tego powodu w listopadzie porozmawiamy o tym, jak powstaje mleko kobiece i jakie hormony kierują laktacją. Kiedy zaczyna się laktacja i jak się zmienia w kolejnych tygodniach, miesiącach, a nawet latach karmienia. Spotkania na „Pogodnej” to również świetna okazja do zawarcia nowych znajomości i towarzystwa na jesienne spacery. Czekamy zatem na Wasze historie, doświadczenia oraz miłe pogaduchy.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Wokal Studio - Szkoła śpiewu • Nauka śpiewu • Lekcje śpiewu

Dodano: 21.11.2019 13:14 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jesteś zainteresowany nauką śpiewu? Chciałbyś zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia wokalne? Poznaj moje studio śpiewu, i skorzystaj z mojej pasji i doświadczenia. Jestem dyplomową trenerką wokalu rozrywkowego i jazzowego, a śpiew od zawsze był moją pasją. Oferuje Państwu lekcje śpiewu z bardzo ciekawym programem, a w nim min: emisja głosu, dykcja, kształcenie słuchu, śpiew z interpretacją, improwizacja wokalna, improwizacja jazzowa, jazz scat, artykulacja, frazowanie, ćwiczenia oddechowe, nauka śpiewu online Jeżeli jesteś wokalistą moje lekcje śpiewu z pewnością Ci pomogą i rozwiną Twoje umiejętności. Pracuje także nad Twoim poczuciem rytmu i wyobraźnią muzyczną. Odwiedź stronę: https://www.wokal.studio/

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

ŚWIATOWY DZIEŃ FILOZOFII 2019

Dodano: 19.11.2019 19:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Światowy Dzień Filozofii jest Corocznym świętem z inicjatywy UNESCO (Organizacji Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury), obchodzonym w trzeci czwartek listopada.
Zapraszamy na XI edycję spotkań organizowanych przez nasze stowarzyszenie.
Na wszystkie wydarzenia Wstęp wolny!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone