piątek, 17 stycznia 2020 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Nagrody  RSS
Katowice. Komu Cegła z "Gazety"? Finaliści plebiscytu

Dodano: 17.01.2020 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczynamy kolejny etap plebiscytu Cegła z "Gazety" - Nagroda im. Janoscha. Z propozycji osób zgłoszonych przez czytelników członkowie kapituły wybrali sześciu finalistów. Cegłę otrzyma tylko jeden z nich.

Tagi: Nagrody, Kong
Źródło: www.e-teatr.pl

Kto znajdzie się w gronie laureatów Świętokrzyskiej Victorii?

Dodano: 13.01.2020 16:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do XII edycji Nagrody Świętokrzyska Victoria. Wyróżnienie ustanowione przez marszałka województwa trafi do zasłużonych w regionie osób, przedsiębiorców i samorządów.

Tagi: Nagrody
Źródło: www.radio.kielce.pl

Znamy nominowane do Nagrody Gryfia!

Dodano: 13.01.2020 7:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek 17 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, poznaliśmy nazwiska pięciu pisarek, które znalazły się w finale Nagrody Gryfia. Przedstawili je jurorzy Joanna Laprus-Mikulska i Robert Cieślak. Do tegorocznej Nagrody Gryfia nominowane są: Martyna......

Źródło: www.24kurier.pl

Sztokholm. Gombrowicz mógł otrzymać w 1969 roku Nagrodę Nobla

Dodano: 07.01.2020 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szanse na otrzymanie Nagrody Nobla w 1969 roku miał Witold Gombrowicz - wynika z ujawnionych po 50 latach archiwów Akademii Szwedzkiej. W tym samym roku jednak polski dramaturg zmarł, a literackiego Nobla otrzymał Irlandczyk Samuel Beckett.

Tagi: Nagrody
Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. 7. edycja Nagrody im. Zygmunta Hübnera "Człowiek Teatru"

Dodano: 03.01.2020 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej im. Zygmunta Hübnera, pomysłodawca i organizator Nagrody, zaprasza do zgłaszania kandydatów do 31 stycznia.

Źródło: www.e-teatr.pl

Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i Dostawą !

Dodano: 01.01.2020 21:03 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Największa na świecie platforma zakupowa ! - prosto od Chińskich dostawców - wszystkie produkty z darmową dostawą na Całym Świecie - super oferty na miliony produktów: Największy na świecie sklep internetowy z najniższymi cenami! Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i z Dostawą za Darmo na Całym Świecie ! Wyprzedaże ! Taniej nawet do 90% ! Odzież Damska, Odzież Męska, Dom i Ogród, Uroda i Zdrowie, Obuwie, Elektronika, Torby, Zegarki i Akcesoria, Artykuły Dziecięce, Sport i Rekreacja, Samochody i Motocykle, Uroczystości i Wesela, Przemysł i Biznes! Bezpośredni link do mutisklepu: https://www.vova.com/pl/login.php?ivtk=eAHrGH&ivcr=24 W ofercie sklepu internetowego eM znajdziesz elektronikę taką jak telewizory, smartfony, komputery czy tablety, a także duże i małe AGD, elektronikę samochodową i części samochodowe oraz odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wyposażenie ogrodu. Z pewnością, zamiast pytać o to, co jest w eM, lepiej zapytać czego tam nie ma. Sklep internetowy eM otrzymał już wiele wyróżnień i nagród. Nagrody te przyznawane były zarówno przez portale opiniotwórcze, jak i ekspertów z branży. Przez cały czas ogromnym uznaniem cieszą się zniżki eM. To one tak naprawdę napędzają sprzedaż w sklepie. Ich wysokość sięga czasami nawet do 70%, a dla klientów jest to najlepsza z możliwych okazji: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta ! Sprawdż koniecznie: https://finansowoprawny.blogspot.com Jeżeli szukasz konkretnej oferty ? Po prostu do mnie napisz ! Mam wszystko !

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Podsumowanie roku 2019 – Polska

Dodano: 31.12.2019 6:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Cztery ściany. Wyjść spod cienia Nagrody Nobla dla Olgi Tokarczuk pewnie będzie ciężko. To pierwsza ściana. Drugą stanowi rozpowszechnione za pomocą utworu słowno-muzycznego słowo „patoingeligencja”. Trzecią jest serial „Wiedźmin”. Powyższe wydarzenia, wyrosłe na gruncie kultury, weszły w przestrzeń pozaartystyczną dając [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

24. Ogólnopolska Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego

Dodano: 16.08.2017 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego przebiega pod hasłem „Słowo - obraz - gest, czyli o...

Źródło: ksiazki.wp.pl

Nobel z medycyny, czyli życie z recyklingu

Dodano: 03.10.2016 16:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii wędruje do japońskiego uczonego Yoshinori Ohsumi z Tokio, w dowód uznania dla jego badań nad mechanizmem autofagii.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone