poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Wiadomości z tagiem Nagrody  RSS
Najlepsi inwestorzy i inwestycje. Nagrody Forum Przemysłowego

Dodano: 16.06.2018 19:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Najlepsi inwestorzy oraz inwestycje zostali nagrodzeni w trakcie Forum Przemysłowego w Karpaczu. W tym roku Nagrody Forum zostały przygotowane we współpracy z Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Warszawa. Doroczne Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wręczone

Dodano: 16.06.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

15 czerwca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbyła się Gala wręczenia Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrody zostały przyznane twórcom, animatorom i mecenasom, których działalność w sposób szczególny przyczyniła się do rozwoju, upowszechniania i ochrony kultury.

Animator Kultury 2018. Nagrody i podziękowania dla twórców i działaczy kultury w Inowrocławiu

Dodano: 15.06.2018 9:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas uroczystej gali w pijalni wód "Inowrocławianka" prezydent Ryszard Brejza wręczył nagrody z okazji Dnia Animatora Kultury. Pięciu działaczy odebrało pamiątkowe statuetki. Listy gratulacyjne i kwiaty otrzymały także osoby, które upowszechniają kulturę w stolicy Kujaw zachodnich.

Źródło: www.pomorska.pl

Justyna Szafran o miłości (Piaf, Osiecka, Staszewski)

Dodano: 14.06.2018 19:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

14 czerwca o 19:30 zapraszamy koncert aktorski teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu - Justyny Szafran.
Justyna Szafran śpiewa o miłości - w repertuarze koncertu znajdą się przede wszystkim przepojone emocjami piosenki z repertuaru Edith Piaf, ale także tanga Astora Piazzolli, utwory, które Leszek Możdżer i Jerzy Satanowski napisali specjalnie dla Justyny. Będzie też "Tancbuda i saksofon", "Cyganeria", i kilka innych z płyty "Łagodna". Bo też i łagodniejszy będzie ten koncert, inne, bardziej liryczne wcielenie Justyny Szafran będą mogli zobaczyć widzowie.
JUSTYNA SZAFRAN - aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1996 roku. Uznana za Indywidualność Roku'96 w kategorii: piosenka aktorska. Uhonorowana Stypendium Artystycznym przyznanym przez władze miasta Poznania oraz Medalem Młodej Sztuki jako osobowość sceniczna. Na stałe związana z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie wystąpiła w takich spektaklach jak między innymi: „Mandarynki i Pomarańcze”, „Trzej Muszkieterowie”, „Liżę Twoje serce”, „Dzieje Grzechu”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata” , oraz w wielokrotnie nagradzanych monodramach „Rzecze Budda Chinaski” i „Plugawe Oko Poety”. Ma na swoim koncie udział w wielu programach telewizyjnych a także występy na największych festiwalach w kraju i za granicą.
Bilety 40 zł
Rezerwacje 887 333 383

Źródło: kulturalnie.waw.pl

12 zdjęć w 12 godzin. Nagrody Warszawskiego Maratonu Fotograficznego

Dodano: 13.06.2018 10:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pałacu Kultury i Nauki odbyła się uroczysta gala rozdania nagród I edycji Warszawskiego Maratonu Fotograficznego – wyjątkowego konkursu dla pasjonatów fotografii – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, którzy na początku maja 2018 roku musieli wykonać 12 zdjęć w 12 kategoriach dotyczących Warszawy w ciągu 12 godzin.

Źródło: www.rp.pl

Nagrody dla pracowników KRUS. PO: Minister chce sobie kupić spokój

Dodano: 13.06.2018 7:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel przyznając nagrody pracownikom KRUS, chce za "cudze pieniądze" kupić sobie spokój - ocenił Arkadiusz Myrcha (PO). Według Kazimierza Gwiazdowskiego (PiS), nagrody dla pracowników KRUS będą przyznane za ich ciężką pracę.

Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Lubuskie. Nagrody Filmowe Klaps przyznane

Dodano: 13.06.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas gali finałowej IV Festiwalu Filmu i Teatru "Kozzi - Holoubek - Głowacki" w Pałacu Wiechlice zostały przyznane Nagrody Festiwalowe Klaps 2018.

Źródło: www.e-teatr.pl

Konkurs "Człowiek z pasją - Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza" rozstrzygnięty

Dodano: 11.06.2018 20:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Mały czarny tekst z cukrem, mlekiem i ogórkiem, czyli: ludzie są najgorsi" Doroty Kotas, opublikowany w "Nowych Peryferiach" zyskał największe uznanie jurorów pierwszej edycji konkursu „Człowiek z pasją - Nagroda dziennikarska im. Zygmunta Moszkowicza”.

Źródło: www.rmf24.pl

Znamy nominowane do Nagrody Gryfia!

Dodano: 08.06.2018 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek 17 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, poznaliśmy nazwiska pięciu pisarek, które znalazły się w finale Nagrody Gryfia. Przedstawili je jurorzy Joanna Laprus-Mikulska i Robert Cieślak. Do tegorocznej Nagrody Gryfia nominowane są: Martyna......

Źródło: www.24kurier.pl

Poznań. Lech Raczak laureatem Nagrody Artystycznej

Dodano: 06.06.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku Nagrodę Artystyczną Miasta Poznania otrzyma Lech Raczak, reżyser teatralny, współtwórca Teatru Ósmego Dnia. Kapituła nagrody, której przewodniczy prof. Roman Kubicki, uhonorowała Lecha Raczaka za wybitne osiągnięcia w dziedzinie teatru.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone