poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Nagrody  RSS
Gdańsk. Nagroda Neptun dla Olega Sencowa

Dodano: 24.08.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska Neptun 2019 została w piątek wręczona ukraińskiemu reżyserowi Olegowi Sencowowi. W jego imieniu odebrała ją jego siostra Natalia Kapłan.

Źródło: www.e-teatr.pl

Radom-Wsola. Nagroda Gombrowicza i festiwal Opętani Literaturą

Dodano: 24.08.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

1 września we Wsoli i w Radomiu rozpocznie się czwarta edycja festiwalu literackiego Opętani Literaturą, w tym roku organizowanego pod hasłem LITERATURA CZYLI półWIECZNOŚĆ. Festiwal towarzyszy czwartej edycji Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza. Tytuł festiwalu nawiązuje do cyklu wydarzeń związanych z pięćdziesiątą rocznicą śmierci pisarza.

Źródło: www.e-teatr.pl

Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i Dostawą !

Dodano: 14.08.2019 13:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Największa na świecie platforma zakupowa ! - prosto od Chińskich dostawców - wszystkie produkty z darmową dostawą na Całym Świecie - super oferty na miliony produktów: Największy na świecie sklep internetowy z najniższymi cenami! Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i z Dostawą za Darmo na Całym Świecie ! Wyprzedaże ! Taniej nawet do 90% ! Odzież Damska, Odzież Męska, Dom i Ogród, Uroda i Zdrowie, Obuwie, Elektronika, Torby, Zegarki i Akcesoria, Artykuły Dziecięce, Sport i Rekreacja, Samochody i Motocykle, Uroczystości i Wesela, Przemysł i Biznes! Bezpośredni link do mutisklepu: https://www.vova.com/pl/login.php?ivtk=eAHrGH&ivcr=24 W ofercie sklepu internetowego eM znajdziesz elektronikę taką jak telewizory, smartfony, komputery czy tablety, a także duże i małe AGD, elektronikę samochodową i części samochodowe oraz odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wyposażenie ogrodu. Z pewnością, zamiast pytać o to, co jest w eM, lepiej zapytać czego tam nie ma. Sklep internetowy eM otrzymał już wiele wyróżnień i nagród. Nagrody te przyznawane były zarówno przez portale opiniotwórcze, jak i ekspertów z branży. Przez cały czas ogromnym uznaniem cieszą się zniżki eM. To one tak naprawdę napędzają sprzedaż w sklepie. Ich wysokość sięga czasami nawet do 70%, a dla klientów jest to najlepsza z możliwych okazji: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta ! Sprawdż koniecznie: https://finansowoprawny.blogspot.com Jeżeli szukasz konkretnej oferty ? Po prostu do mnie napisz ! Mam wszystko !

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Znamy nominowane do Nagrody Gryfia!

Dodano: 11.08.2019 13:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek 17 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, poznaliśmy nazwiska pięciu pisarek, które znalazły się w finale Nagrody Gryfia. Przedstawili je jurorzy Joanna Laprus-Mikulska i Robert Cieślak. Do tegorocznej Nagrody Gryfia nominowane są: Martyna......

Źródło: www.24kurier.pl

Warszawa. Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019 - zgłoś kandydaturę

Dodano: 08.08.2019 19:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczyna się dziewiąta edycja nagrody polskiego środowiska muzycznego Koryfeusz Muzyki Polskiej. Do 10 września za pośrednictwem strony www.koryfeusz.org.pl można zgłaszać kandydatury do nagrody w kategoriach: Osobowość roku, Wydarzenie roku oraz Nagroda honorowa, a także w kategorii Odkrycie roku, przyznawanej debiutującym artystom. Zgłoszenia mogą dokonywać osoby związane z polskim życiem muzycznym.

Źródło: www.e-teatr.pl

Nagrody Kultury czekają. Wnioski można składać do 1 września

Dodano: 06.08.2019 17:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Do 1 września można składać wnioski o przyznanie Świętokrzyskiej Nagrody Kultury. Dokumenty przyjmuje Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

24. Ogólnopolska Nagroda Literacka im. Kornela Makuszyńskiego

Dodano: 16.08.2017 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego przebiega pod hasłem „Słowo - obraz - gest, czyli o...

Źródło: ksiazki.wp.pl

Nobel z medycyny, czyli życie z recyklingu

Dodano: 03.10.2016 16:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczna Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii wędruje do japońskiego uczonego Yoshinori Ohsumi z Tokio, w dowód uznania dla jego badań nad mechanizmem autofagii.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone