środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Nagrody  RSS
Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i Dostawą !

Dodano: 24.06.2019 21:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Największa na świecie platforma zakupowa ! - prosto od Chińskich dostawców - wszystkie produkty z darmową dostawą na Całym Świecie - super oferty na miliony produktów: Największy na świecie sklep internetowy z najniższymi cenami! Najlepsza Strona Internetowa z Tanimi Zakupami i z Dostawą za Darmo na Całym Świecie ! Wyprzedaże ! Taniej nawet do 90% ! Odzież Damska, Odzież Męska, Dom i Ogród, Uroda i Zdrowie, Obuwie, Elektronika, Torby, Zegarki i Akcesoria, Artykuły Dziecięce, Sport i Rekreacja, Samochody i Motocykle, Uroczystości i Wesela, Przemysł i Biznes! Bezpośredni link do mutisklepu: https://www.vova.com/pl/login.php?ivtk=eAHrGH&ivcr=24 W ofercie sklepu internetowego eM znajdziesz elektronikę taką jak telewizory, smartfony, komputery czy tablety, a także duże i małe AGD, elektronikę samochodową i części samochodowe oraz odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wyposażenie ogrodu. Z pewnością, zamiast pytać o to, co jest w eM, lepiej zapytać czego tam nie ma. Sklep internetowy eM otrzymał już wiele wyróżnień i nagród. Nagrody te przyznawane były zarówno przez portale opiniotwórcze, jak i ekspertów z branży. Przez cały czas ogromnym uznaniem cieszą się zniżki eM. To one tak naprawdę napędzają sprzedaż w sklepie. Ich wysokość sięga czasami nawet do 70%, a dla klientów jest to najlepsza z możliwych okazji: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta ! Sprawdż koniecznie: https://finansowoprawny.blogspot.com Jeżeli szukasz konkretnej oferty ? Po prostu do mnie napisz ! Mam wszystko !

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Kielce. Miasto rozdało nagrody kultury

Dodano: 22.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nagrody miasta Kielce za twórczość artystyczną i kulturalną zostały wręczone w KCK-u. Wyróżnieni zostali m.in. pianista Maksym Rzemiński oraz plastyczka i ilustratorka Joanna Biskup-Brykczyńska.

Źródło: www.e-teatr.pl

Łódź. Nagroda dla Arturo Ripstein na Festiwalu Transatlantyk

Dodano: 19.06.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas tegorocznego Festiwalu Transatlantyk prestiżową jubileuszową nagrodę FIPRESCI Platinum Award 94 otrzyma największy żyjący reżyser meksykański - Arturo Ripstein.

Źródło: www.e-teatr.pl

Dzień Westminster - Gonitwa o Puchar Przyjaźni Westminster

Dodano: 18.06.2019 19:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już w niedzielę, 2 września br. po raz pierwszy w historii odbędzie się jedno z ważniejszych spotkań sezonu – dzień wyścigowy Westminster Freundschaftspreis. Pod tą nazwą kryje się m.in. Nagroda Przyjaźni, o którą będą walczyć hodowcy z całego świata w międzynarodowej gonitwie dla 3-letnich i starszych koni. Oprócz gonitwy przewidziane są także wydarzenia towarzyszące, m.in. Jarmark z Gruntu Polska oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Rekrutacja do programu Oriflame „Razem do celu”

Dodano: 14.06.2019 12:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rekrutuję do programu Oriflame „Razem do celu” zostań członkiem mojego zespołu. Do obsadzenia są tylko dwa miejsca, dlatego gdy się zgłosisz w odpowiedzi zadzwonię i umówimy indywidualne spotkanie. Każdy, kto spełni warunek programu opisany poniżej, otrzymuje „Dzień Piękna”, prowadzony przez naszego trenera kosmetycznego. Podczas tego dnia będzie okazja, by zbadać cerę, zobaczyć jak poprawnie wykonać Rytuał piękna, poznać podstawowe tajniki analizy kolorystycznej, zobaczyć, jakie odcienie w makijażu pasują do Twojego typu urody i wiele innych. Nagrodami są: Nagroda Gwarantowana „Dzień Piękna” dla wszystkich grup, które spełnią warunek rekrutacyjny (posiadanie w 3 z 4 katalogów po 6 rekrutów kwalifikowanych jako grupa) Dla 50 grup z najwyższymi wynikami czeka zestaw: 3x tablet, 3x zestaw materiałów biznesowych Dla 3 najlepszych grup dodatkowo voucher do SPA o łącznej wartości 1500 PLN/grupa Przystąp wraz ze mną do programu, dając naszemu zespołowi, sobie i mi przy okazji. Zgłoszenia przyjmuję do końca czerwca 2019r. w formie smsa na nr. 790 500 787.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wręczenie nagród i koncert

Dodano: 12.06.2019 13:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Już w czwartek poznamy laureatów dwóch konkursów: „Godni naśladowania” oraz Nagrody Gospodarczej Prezydenta Płocka. Wieczór uświetni występ Damiana Ukeje, zwycięzcy pierwszej edycji „The voice of Poland”.

Źródło: www.plock.eu

Warszawa. Nagroda Norwida 2019 - znamy nominowanych

Dodano: 12.06.2019 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Znamy nazwiska artystów nominowanych do tegorocznej edycji Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida. Statuetka "Dzieło życia" trafi w ręce rzeźbiarza Adama Myjaka. Laureatów w innych kategoriach poznamy 23 września podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Źródło: www.e-teatr.pl

Prezydent Częstochowy nagrodził uczniów szczególnie uzdolnionych

Dodano: 10.06.2019 15:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

82 osoby otrzymały w tym roku Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Uroczystość ich wręczenia odbyła się w V LO im. Adama Mickiewicza.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Szczecin. 11 nominacji dla Opery na Zamku w konkursie im. Kiepury

Dodano: 10.06.2019 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Opera na Zamku w Szczecinie zdobyła aż 11 nominacji w jedynym takim w Polsce, prestiżowym w świecie muzyki klasycznej konkursie XIII Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury.

Źródło: www.e-teatr.pl

Znamy nominowane do Nagrody Gryfia!

Dodano: 06.06.2019 13:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek 17 maja, podczas Warszawskich Targów Książki, poznaliśmy nazwiska pięciu pisarek, które znalazły się w finale Nagrody Gryfia. Przedstawili je jurorzy Joanna Laprus-Mikulska i Robert Cieślak. Do tegorocznej Nagrody Gryfia nominowane są: Martyna......

Źródło: www.24kurier.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone