sobota, 26 maja 2018 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Moniek  RSS
Nd, 3 cze 18:00 (TVN) - Ugotowani

Dodano: 25.05.2018 19:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Do kulinarnej rywalizacji stają mieszkańcy Płocka. Arkadiusz Gmurczyk pracuje jako fotograf ślubny. Marta Roman prowadzi własny butik. Monika Maron to...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Pokłócili się przy policjantach i przyznali do zbrodni sprzed niemal ćwierć wieku

Dodano: 24.05.2018 11:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Przez przypadek udało się wyjaśnić okoliczności zabójstwa mężczyzny, do której doszło 23 lata temu w Warszawie. Do Sądu Okręgowego Warszawa – Praga został skierowany akt oskarżenia przeciwko 48-letniemu Bogdanowi G. oraz 41-letniej Monice S. Mężczyzna został oskarżony o zabójstwo, a kobieta o udzielenie pomocy w dokonaniu tego zabójstwa. Ciała ofiary nie odnaleziono.

Źródło: www.rmf24.pl

Śr, 30 maj 22:20 (TVP 2) - Na sygnale

Dodano: 21.05.2018 13:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wiktor po wyjeździe Anny jest załamany. Z pomocą Moniki próbuje odnaleźć ukochaną. Ekipa doktora Góry zostaje wezwana do próby samobójczej. Chłopak...

Tagi: Góra, Anne, Moniek
Źródło: teletydzien.interia.pl

Nd, 27 maj 9:50 (TVN 7) - Przyjaciele

Dodano: 18.05.2018 13:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Chandler twierdzi, że jego współlokator musi się wyprowadzić. Joey na nowo zamieszkuje z Chandlerem. Monica i Rachel rozmyślają nad tym, co im...

Tagi: John, Moniek
Źródło: teletydzien.interia.pl

Dynamika wynagrodzeń będzie przyspieszać? Tak wynika z danych GUSu

Dodano: 18.05.2018 13:08 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Dynamika wynagrodzeń może w kolejnych miesiącach nadal przyspieszać, natomiast dynamika zatrudnienia może nadal pozostawać relatywnie niska - takie wnioski z piątkowych danych GUS wyciąga główna ekonomistka Banku Pocztowego Monika Kurtek.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Wniebowzięte/spektakl komediowy. Próba otwarta

Dodano: 16.05.2018 19:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

NOWOŚĆ w repertuarze komediowym! Spektakl „Wniebowzięte“ w Centrum Zarządzania Światem! Zapraszamy!
Dwie stewardessy. Jeden hotel. Jedna szalona noc. Jedno marzenie... i coraz więcej przeszkód na drodze do jego spełnienia!
Czy Iwona i Ilona wyrwą się ze szponów demonicznej Kociborskiej i odlecą za ocean? Co na to Kapitan Jacek? A może wszystko tu nie jest tym, czym się wydaje? Prosimy zapiąć pasy i nie rozpinać ich, dopóki spektakl nie przestanie kołować na dobre!
Spektakl będzie prapremierą „Wniebowziętych“. Serdecznie zapraszamy!
Występują:
Ilona - Monika Nowogrodzka
Iwona - Ewa Ostrowska-Kunert / Maria Patykiewicz
Tekst: Maciej Kaczyński
Reżyseria: Albert Osik
KIEDY? 16 maja godz. 20:00
GDZIE? Centrum Zarządzania Światem, ul. Okrzei 26
Wstęp niebiletowany - opłata dobrowolna

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Olsztyn Green Festival 2018: Kortez, Bitamina i artyści projektu Alboinaczej 2

Dodano: 15.05.2018 12:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kolejni artyści wypełniają line-up tegorocznego Olsztyn Green Festivalu. Na scenie nad jeziorem Ukiel zobaczymy artystów projektu Alboinaczej 2: Justyna Święs, Grammatki, Monika Borzym, czy Ten Typ Mes.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

dziś, 14 maj 21:30 (TVN) - Druga szansa

Dodano: 14.05.2018 13:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na sali rozpraw Monika staje oko w oko z gwałcicielem. Jest wspierana przez ukochanych rodziców oraz Piotra. Opowiada o traumatycznym wieczorze - jak...

Tagi: Druga, Moniek, Jemu
Źródło: teletydzien.interia.pl

Kielce. Potrójny sukces Teatru Żeromskiego

Dodano: 08.05.2018 19:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Ciemności" Pawła Demirskiego w reżyserii Moniki Strzępki, "Rasputin" Jolanty Janiczak w reżyserii Wiktora Rubina oraz "1946" Tomasza Śpiewaka w reżyserii Remigiusza Brzyka to tytuły spektakli Teatru im. Żeromskiego, które zakwalifikowały się do finału 24. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kancelaria Adwokacka w Łodzi - sprawdź czym się zajmujemy

Dodano: 08.05.2018 16:54 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria Adwokacka Moniki Kucwaj-Zarzyckiej specjalizuje się w realizowaniu spraw, które dotyczą prawa związanego ze spółdzielniami, dotyczącymi spraw cywilnych czy też karnego. Lokalizacja kancelarii, którą prowadzę jest w bardzo łatwym do dostania się punkcie Łodzi. Posiadam wiedzę merytoryczną jak i mogę zaoferować spore zaangażowanie co daje możliwość mi do wszystkich spraw podejść w sposób indywidualny oraz w pełni dokładnie. Każda sprawa, która zostanie powierzona mojej kancelarii będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie. Moja kancelaria współpracuje zarówno z osobami indywidualnymi czy też firmami zapewniając doradztwodotyczące prawa cywilnego, karnego, pracy i wielu innych kwestii. Pomagam również w sporządzaniu oraz opiniowaniu różnych umów. Dla mnie wszyscy klienci są wyjątkowi i dlatego też dbam o wykonanie dla niego usług na najwyższym poziomie. Potrafię pomóc także w sprawach rozwodowych. Zapraszam do kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego z moją kancelarią i do umawiania się na spotkanie. Jestem w stanie zaoferować usługi poza klasycznymi godzinami działania kancelarii.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone