wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Moje  RSS
PAIH widzi popyt na polskie produkty automotive na Ukrainie, Białorusi i w Rosji

Dodano: 26.03.2019 10:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rynki Ukrainy, Białorusi i Rosji są chłonne i jest na nich duże zapotrzebowanie na produkty motoryzacyjne z Polski, uważa kierownik ds. branż strategicznych w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) Grzegorz Gałczyński. Agencja przygotowała dla rodzimych firm sesje rozmów B2B z partnerami z tych krajów podczas pierwszego w historii forum PAIH Moto w Poznaniu, które odbędzie się 29 marca.

Źródło: https:

=> Pierwsza w Polsce kara za naruszenie RODO - 950 tys. zł <= [Prawo dla nieprawnika]

Dodano: 26.03.2019 7:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zastanawiam się, jaki cel przyświecał Prezesowi UODO przy wymierzaniu tej kary. Ochrona danych, które są publicznie dostępne? Moim zdaniem osoby, których dane umieszczone są w rejestrze przedsiębiorców lub KRS powinny się liczyć z tym, że ktoś może te dane przetwarzać. Po to prowadzi się KRS i rejestr przedsiębiorców, żeby każdy mógł sięgnąć do tych danych w celu zweryfikowania kontrahenta i osób działających w jego imieniu.

Źródło: feedproxy.google.com

Mapy Google konkurencją dla Facebooka? W aplikacji można udostępniać wydarzenia

Dodano: 25.03.2019 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mapy Google, przynajmniej w wersji na Androida, zyskują kolejną funkcję. Mowa o opcji tworzenia i udostępniania wydarzeń, która już teraz powinna być dostępna dla części użytkowników aplikacji. Funkcja została dostrzeżona przez serwis Android Police, gdzie przypadkiem trafiono na nowy artykuł opisujący sposób dodawania wydarzeń na łamach strony pomocy technicznej Google. To kolejna nowość,&amp;...

Źródło: feedproxy.google.com

AW Polska Logistyka

Dodano: 24.03.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Transport paletowy to też wytwarzanie odpowiednich jeśli chodzi o wymiary palet. Te palety wytwarza się z drewna i z dość odpornych tworzyw sztucznych. Czasami te palety muzą być opcją odporną na działanie niszczących środków chemicznych, bo na paletach przewozi się też materiały łatwopalne lub zużyte akumulatory samochodowe. Ten typ towary nie powinien uszkadzać palet i dlatego niektóre palety z tworzywa są opcją trudną do zapalenia. Mowa tu dokładnie o tym, że dane tworzywo ma w sobie dodatek, który zapobiega zapłonowi. AW Polska Logistyka Ks. Bednorza 2a-6 40-384 Katowice

Tagi: Polska, Moje
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

ERT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Dodano: 24.03.2019 18:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Hurtownia gsm taka jak ertgroup.pl to też oferta bardzo duża. Mowa tu o tym, że w przypadku takiego sklepu power bank nie musi być jedynie dość drogą firmową opcją. Może być też czymś tańszym, czyli czymś nie markowym i równie dobrym co opcja markowa, bo w przypadku znanej marki płaci się za znaczek na obudowie, a opcja mniej znana to niemal te same parametry techniczne lub dokładnie te same i cena która jest bardzo niską. Takie kupowanie to też spore ryzyko, ale czasami warto kupić coś mniej wartościowego, coć co daje nam dokładnie tyle samo co droższa opcja. ERT Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Rusiecka 15A

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Pozycjonowanie stron interentowych

Dodano: 24.03.2019 17:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Opcja taka jak pozycjonowanie stron w Google to w czasach obecnych bardzo istotna sprawa. Mowa tu dokładnie o tym, że teksty pisane ze słowami kluczami są tymi wyżej wyszukiwanymi przez wyszukiwarki, czyli pojawiają się na szczycie listy Google i to oznacza dla dość wielu wyższe przychody. Istotnym jest też i to, że wraz z tymi słowami kluczami występuje wiele innych przydatnych danych. Dane te wiele ułatwiają i co najistotniejsze mogą bezpośrednio wpływać na przychody konkretnej firmy, która zajmuje się czymś nowym.

Tagi: Moje, Google, Dani
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Tokarki do metalu

Dodano: 23.03.2019 19:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sprzęt taki jak tokarki do metalu jest opcją niezbędną w przypadku firm, które zajmują się naprawą różnego rodzaju części metalowych. Mowa tu rzecz jasna o firmach, które dorabiają różnego rodzaju części do maszyn. W ich przypadku maszyny do obróbki części metalowych takie jak tokarki są opcją niezbędną, bo dzięki nim praca może trwać i co najważniejsze bardzo wiele zleceń kończy się terminowo, bo jeśli te sprzęty są dostępne ciągle to naprawy są wykonywane szybko i co najważniejsze wykonuje się ich dostatecznie dużo w skali tygodnia.

Tagi: Moje
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Vitabri

Dodano: 23.03.2019 13:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Opcje takie jak namioty Vitarbi to namiot, który sprawdzi się na typowym bazarze, bo wyroby firmy Vitarbi to sprzęty użytkowe o wręcz znakomitej funkcjonalności, jeśli chodzi o rozstawienie ponad stołem z towarami. Mowa tu dokładnie o tym, że taki namiot zapewnia idealny cień i co najważniejsze chroni przedmioty sprzedawane na bazarze przed nieprzewidywalną pogodą. Kluczowe znaczenie ma też konstrukcja takiego namiotu, który bardzo prosto się rozkłada i co najważniejsze po złożeniu namiot ten mieści się w typowym i niewielkim samochodzie dostawczym.

Tagi: Moje
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Taxi rondo

Dodano: 23.03.2019 12:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Taxi Rondo Katowice to lokalna opcja podróżowania. Mowa tu o pewnych przewozach autami osobowymi, które są opcją wygodną, sprawdzoną i lepiej dostosowującą się do klienta od autobusowego transportu miejskiego. Z transportu tego typu najczęściej na wstępie korzystają ludzie nie znający miasta, czyli ktoś kto przyjechał pierwszy raz pociągiem i chce dojechać do kuzyna lub kuzynki znając jedynie ulicę i numer domu. W tego typu sytuacjach najlepiej zadzwonić po taksówkę. Zapłaci się więcej, ale najważniejszym jest to, że klient zostanie zawieziony pod właściwy adres.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Haker stojący za licznymi atakami DDoS nie trafi do więzienia. Pomogła skrucha przed sądem

Dodano: 22.03.2019 20:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Specjaliści bezpieczeństwa z firmy Bitdefender opisują interesujący przypadek młodego hakera, który stanął przed sądem i został ukarany dużo łagodniej, niż oczekiwał tego prokurator. Mowa o mieszkańcu Holandii, który swoją przygodę z nielegalnymi działaniami z wykorzystaniem komputera zaczął jeszcze w wieku 13 lat. Jak dowiadujemy się z komunikatu prasowego, nastolatek nauczył się wykorzystywać&amp;...

Tagi: Moje
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone