poniedziałek, 16 lipca 2018 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Można  RSS
100 milionów rocznie potrzebne po to, by zaoszczędzić 2 miliardy

Dodano: 15.07.2018 13:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Powstał specjalny raport, w którym wyliczono koszty społeczne, ludzkie i ekonomiczne takich schorzeń oczu jak retinopatia cukrzycowa, cukrzycowy obrzęk plamki żółtej i dodatkowo starcze zwyrodnienie plamki żółtej. Można je skutecznie leczyć na bardzo wstępnym etapie, ale potrzebny jest program lekowy. A tego mimo apeli okulistów – wciąż nie ma.

Tagi: Można
Źródło: www.rmf24.pl

Anna Pisarska

Dodano: 13.07.2018 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Strona internetowa elitefinance.pl to szeroka oferta kredytów oferowanych przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, a także spółkom. Biuro pośredniczy w uzyskiwaniu wszelkiego rodzaju kredytów, takich jak kredyt obrotowy, inwestycyjny, deweloperski czy dla osób uprawiających wolny zawód. W ofercie znajdują się także leasingi dla firm. Siedziba biura znajduje się we Wrocławiu. Można skontaktować się z biurem osobiście, za pośrednictwem maila, telefonu, lub formularzu kontaktowego wprost ze strony. Anna Pisarska ul. Opolska 23b/19 52-010 Wrocław

Tagi: Biuro, Można, Anne
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Nawet 124 zł zapłacisz jeśli na zagranicznych wakacjach skorzystasz z karty do konta w złotych

Dodano: 13.07.2018 7:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wybierając się na mecz do Rosji albo na zagraniczne wakacje warto pamiętać o dodatkowych kosztach naliczanych przez banki przy okazji przeliczeń kursowych na kartach płatniczych. Można ich uniknąć np. korzystając z konta walutowego czy usług takich...

Źródło: inwestycje.pl

Na Politechnice Białostockiej rusza program MBA. Można uzyskać ekskluzywny dyplom [WIDEO]

Dodano: 12.07.2018 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wymogiem jest skończenie studiów, minimum 3-letni staż pracy (preferowany na kierowniczym stanowisku) oraz zaprezentowanie swojego zaangażowania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Źródło: www.poranny.pl

Uczciwość i odbywało

Dodano: 12.07.2018 5:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Witam Uczciwość i odbywało się przy skrzyżowaniu dwóch rzeczy, które potrzebują na net.Ja mianował pana Jeana Shot ,ja-bankier continental bank podał się do dymisji,i nie ma kapitału w 6.500.000 EUR, który będzie mi służyć do udzielania kredytów. Jestem francuski mieszkający we Francji. Jeśli jesteś w jednym z następujących przypadków: * FCC * FICP * FIBEN * IMPAYES, PRODUKTY, BANKOWE * A D T * MASZ WPROWADZANIA PRZYSTANKÓW * JESTEŚ NA WYPŁACENIE * FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI Jestem obok, pod warunkiem, począwszy od 2.000 EURO do nieskończoności z dowolnego człowiek poważny i uczciwy w stanie zrobić dobry użytek z tej prêten jego posiadania. 3% odsetek rocznie w zależności od kwoty pożyczki. Można pouvezrembourser na 5 do 30 lat, lub więcej maksymalny zależności od kwoty pożyczki.Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się ze mną przez E-mail: E-mail: : [email protected] numer telefonu: +486663461570. Dziękuję!

Tagi: Można, Show, EURO
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Zalety wynajmu samochodów

Dodano: 10.07.2018 7:55 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Dla wielu osób decyzja o zakupie samochodu nie należy do najłatwiejszych. Wybór modelu i koloru, koszty samego zakupu oraz późniejszego utrzymania – to nie są proste decyzje. Można jednak ułatwić sobie życie. W jaki sposób? Korzystając z oferty wypożyczenia auta. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Tagi: Można, Jakub
Źródło: di.com.pl

Eksperymenty dobre i w wakacje. Można się o tym przekonać w Chęcinach

Dodano: 09.07.2018 13:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Naukobus z Centrum Nauki „Kopernik” z Warszawy odwiedza kolejną miejscowość w regionie. Tym razem w Chęcinach, dzieci mogą spróbować różnych eksperymentów, sprawdzić jak wygląda wnętrze człowieka oraz zmierzyć się z łamigłówkami o różnym stopniu trudności.

Źródło: www.radio.kielce.pl

W DPS nie ma siłowni i do kogo się odezwać? Można złożyć wniosek o przeniesienie

Dodano: 07.07.2018 19:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Urzędnicy pomocy społecznej muszą pamiętać, że potrzeby mieszkańca domu pomocy mogą ulegać zmianie. Mają uwzględnić żądanie o przeniesienie do innego DPS, jeśli zmienią się jego nawyki żywieniowe, fizyczne czy religijne oraz jeśli ma on problemy z asymilacją z innymi mieszkańcami – stwierdził w wyroku WSA w Opolu.

Tagi: Można
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Skutery elektryczne blinkee.city w Białymstoku. Można nimi jeździć już od soboty [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano: 07.07.2018 17:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na ulicach Białegostoku pojawiły się nowe pojazdy do wypożyczania. Nie są to kolejne bikery, ale skutery elektryczne. Wśród mieszkańców budzą wielkie zainteresowanie. Niewielu jednak odważyło się póki co na nie wsiąść, no chyba że do zdjęcia!

Źródło: www.poranny.pl

Praca dodatkowa oparta na reklamie, praca online

Dodano: 07.07.2018 13:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mam do zaoferowania pracę, która oparta jest na reklamie. Poszukujesz dodatkowego zarobku? Chciał(a)byś zarabiać, ale nie chcesz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć? Chciał(a)byś zacząć zarabiać online, ale nie wiesz jak się za to kompletnie zabrać? Jak ważny jest dla ciebie czas? Chcesz mieć go więcej dla siebie, bliskich, rodziny? Jeśli jesteś jedną z wymienionych wyżej osób, to być może mam coś dla ciebie i mógłbym Ci pomóc. Wystarczy, tylko, że odpowiesz na to ogłoszenie. Chcę Ci przedstawić pracę, dzięki której można zbudować sobie dodatkowy dochód aktywno-pasywny. Dlaczego go nazwałem w ten sposób? Ponieważ jest tutaj praca jaką trzeba wykonać, ale jest minimalna i nie trzeba poświęcać na nią dużo swojego czasu każdego dnia. Wystarczy do 10 minut, aby być wynagradzanym i tym samym zarabiać co 30 minut 24h na dobę. Można pracować więcej, wtedy zarobek jest adekwatnie większy do wykonanej pracy. Niemożliwe? Poczytaj dalej. Sam tak zarabiam już od października 2016 roku. Dzięki tej możliwości zbudowałem sobie kolejny dochód. Z którego otrzymuję wynagrodzenie i jestem bardzo z tego faktu zadowolony. Szukałem rozwiązania, dodatkowego zajęcia w którym mógłbym się spełniać, które nie kolidowałoby z moimi innymi zajęciami oraz takiego, które mógłbym wykonywać kiedy chcę i jak długo chcę, a przede wszystkim szukałem czegoś co nie zajmowałoby dużo czasu. Nie wiem, czy wiesz, ale czas to wartość, czasu nikt nam nie zwróci. Mamy XXI wiek, dostęp do internetu, a co za tym idzie praktycznie rzecz biorąc nieograniczone możliwości. Dlaczego więc z nich nie skorzystać? Ja skorzystałem i na dziś dzień jestem bardzo zadowolony. Na dzień dzisiejszy zarabia już w ten sposób prawie 3 000 000 osób z całego świata. WYMAGANIA: - ukończone 18 lat - urządzenie z dostępem do internetu ( laptop, smartphone, tablet) - codzienna systematyczność OFERUJĘ: - pracę zarówno kobiet jak i mężczyzn - pracę i wsparcie w zespole - zarobki adekwatne do wykonywanej pracy - szkolenia i eventy Jesteś zainteresowany(a)? Skontaktuj się ze mną, a przedstawię tobie swoją ofertę, przedstawię możliwość, dzięki której zmieniłem swoje życie na lepsze.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone