sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Minister  RSS
Minister zdrowia po spotkaniu z rezydentami: Padły dosyć konkretne propozycje, negocjacje trwają

Dodano: 19.01.2018 21:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy


"Pojawiło się światełko w tunelu" - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski po rozmowach z lekarzami rezydentami, którzy domagają się wzrostu nakładów na zdrowie i podwyżek. Jak podkreślił, spotkanie odbyło się w dobrej, życzliwej atmosferze. "Padły dosyć konkretne propozycje, negocjacje trwają" - oświadczył.

Tagi: Minister
Źródło: www.rmf24.pl

Potrzebny Opiekun

Dodano: 19.01.2018 17:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Obecnie szukamy Opiekuna dla mobilnej seniorki Do opieki mobilna Seniorka, dbająca o wygląd, mieszkająca samotnie w centrum Drezna. Ma 85 lat i ma początki choroby Alzheimera. Jest bardzo miłą, otwartą osobą, chętnie lubi wychodzić do kina czy teatru. Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane referencje Oferujemy: - legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej - tj. ponad 4400 zł brutto) - podpisujemy 1 czytelną umowę - możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC - atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie *zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi - pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki - gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie - pokrywamy koszty podróży w obie strony - zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu - proponujemy kursy językowe oraz szkolenia medyczne. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez wysłanie wiadomości email lub kontakt pod nr tel.: 536 190 390

Warmińsko-mazurskie: Likwidują trzy areszty śledcze i jeden zakład karny

Dodano: 19.01.2018 11:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wiosną tego roku przestanie funkcjonować Areszty Śledcze w Bartoszycach, Ostródzie i Giżycku. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zdecydował także o zamknięciu Zakładu Karnego w Braniewie, który stanie się częścią Aresztu Śledczego w Elblągu.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Most nad kanałem La Manche? "Byłoby taniej przesunąć Francję nieco bliżej"

Dodano: 19.01.2018 10:12 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Boris Johnson zasugerował podczas konsultacji brytyjsko-francuskich wybudowanie mostu do Francji przez kanał La Manche. Taką informację przekazały dzienniki "The Times" i "The Telegraph".

Źródło: www.rmf24.pl

Nowy minister zdrowia spotka się z rezydentami. Czy będzie przełom?

Dodano: 19.01.2018 6:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Minister zdrowia Łukasz Szumowski ma w piątek po południu - po raz pierwszy od objęcia stanowiska - spotkać z lekarzami rezydentami, którzy od jesieni protestują domagając się zwiększenia nakładów na służbę zdrowia.

Tagi: Nowi, Minister
Źródło: www.rmf24.pl

MŚ: Konrad Tomaszewski odwołany z funkcji szefa Lasów Państwowych

Dodano: 18.01.2018 19:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Minister środowiska Henryk Kowalczyk odwołał w czwartek Konrada Tomaszewskiego z funkcji dyrektora generalnego Lasów Państwowych - poinformował PAP rzecznik resortu środowiska Aleksander Brzózka. Zastąpić go ma dotychczasowy wiceminister Andrzej Konieczny.

Źródło: https:

Opieka nad Panią Moniką

Dodano: 18.01.2018 16:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Obecnie szukamy Opiekuna/ki dla Pani Moniki Skrócony opis oferty: Do opieki Pani Monika urodzona w 1949 roku, ma 173 cm wzrostu, waży 90 kg. Seniorka cierpi na niewydolność, serca, inkontynencję (nosi wkładki), nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca, ma odleżyny. Pani Anita porusza się w wózku. Potrzebuje całkowitej pomocy przy transferze i kąpieli. Spokojnie przesypia całą noc, ma 2 stopień niepełnosprawności. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki, balkonik, specjalistyczne łóżko, krzesło toaleta, materac przciwodleżynowy. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, nie posiada zwierząt. Wymagania: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku -przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych -dobry stan zdrowia -mile widziane referencje Oferujemy: - legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej - tj. ponad 4200 zł brutto) - podpisujemy 1 czytelną umowę - możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC - atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie *zależne od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi - pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki - gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie - pokrywamy koszty podróży w obie strony - zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu - proponujemy kursy językowe oraz szkolenia medyczne. Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji poprzez wysłanie wiadomości email lub kontakt pod nr tel.: 536 190 390

Konrad Tomaszewski odwołany z funkcji szefa Lasów Państwowych

Dodano: 18.01.2018 15:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Minister środowiska Henryk Kowalczyk odwołał w czwartek Konrada Tomaszewskiego z funkcji dyrektora generalnego Lasów Państwowych - poinformował rzecznik resortu środowiska Aleksander Brzózka. Zastąpić go ma dotychczasowy wiceminister Andrzej Konieczny.

Źródło: www.rmf24.pl

Pobito Krzysztofa Pieczyńskiego. Aktor: to konsekwencja nietolerancji panującej w Polsce

Dodano: 18.01.2018 13:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Minister sprawiedliwości Patryk Jaki poinformował, że wystąpi o nadzór ministerstwa sprawiedliwości w sprawie pobicia aktora Krzysztofa Pieczyńskiego.

Źródło: https:

500 plus w 2018 NOWE WNIOSKI ONLINE Minister Rafalska zapewnia, że pieniędzy nie zabraknie 500 PLUS JAK WYPEŁNIĆ WNIOSEK

Dodano: 18.01.2018 12:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

500 plus w 2018 NOWE WNIOSKI. Czy program będzie rozszerzony? Tłumaczy minister Elżbieta Rafalska. Jak składać wnioski? Nie od sierpnia, jak to było rok temu, ale już od lipca 2018 będzie można składać drogą elektroniczną nowe wnioski o 500 Plus, czyli o świadczenie wychowawcze. Dla tych, którzy zdecydują się złożyć wnioski 500 Plus stacjonarnie, nic się nie zmienia. Dokumenty o 500 Plus w wersji papierowej urzędy będą przyjmować od 1 sierpnia 2018.

Źródło: www.poranny.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone