poniedziałek, 15 października 2018 r.  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Wiadomości z tagiem Minister  RSS
Minister Rozwoju Jerzy Kwieciński w Przemyślu (ZDJĘCIA)

Dodano: 13.10.2018 20:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Na zaproszenie przemyskich działaczy Prawa i Sprawiedliwości, w piątek, 12 października, Przemyśl odwiedził Minister Rozwoju Jerzy Kwieciński. Pojawił się między innymi na remontowanym odcinku ulicy Wysockiego. ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Źródło: supernowosci24.pl

Minister Adamczyk z wizytą w Sandomierzu

Dodano: 12.10.2018 17:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas dzisiejszej wizyty w Sandomierzu potwierdził, że rozpoczęły się prace nad aktualizacją decyzji środowiskowej oraz innych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia remontu starego mostu na Wiśle i budowy Lwowskiej bis. Zmodernizowany most oraz droga mają być gotowe w 2023 roku.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Minister Adamczyk: zapewniamy finansowanie inwestycji w Świętokrzyskiem

Dodano: 12.10.2018 11:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W województwie świętokrzyskim przebywa dziś minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Wizytę rozpoczął w Suchedniowie, przy przejeździe kolejowym o przebudowę którego mieszkańcy zabiegają od wielu lat.

Tagi: Minister
Źródło: www.radio.kielce.pl

Opieka dla Seniora Erwina, do 1400 EUR + PREMIA

Dodano: 12.10.2018 10:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomonwaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Opiekunka do Seniora Erwina po udarze Atuty oferty: - osobny pokój w domku jednorodzinnym w Unna - samochód do dyspozycji - 5 razy w tygodniu Pflegedienst - dostęp do internetu O ofercie: Podopieczny ma 88 lat i mieszka sam. Senior jest osobą leżącą, częściowo sparaliżowaną po udarze. Pan Erwin cierpi na demencję. Dom wyposażony jest w odpowiednie łózko przeciwodleżynowe. Senior budzi się dwukrotnie w nocy. Do obowiązków należą: - pomoc w ubieraniu/higienie - prowadzenie gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego Wymagana: - dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku - życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych - prawo jazdy Oferujemy: - wynagrodzenie do 1400 EUR netto + premia świąteczna do 400 euro brutto - legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1) - składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4400 zł brutto!) - podpisanie jednej czytelnej umowy - możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów - opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7 Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. : 666 826 912 Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Minister Gadomski przekazał w Kielcach pieniądze na SOR-y

Dodano: 11.10.2018 11:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

1,5 miliona złotych dla czterech świętokrzyskich szpitali przekazał dziś wiceminister zdrowia. Pieniądze przeznaczone będą na doposażenie szpitalnych oddziałów ratunkowych działających w tych lecznicach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Minister Rafalska: rządowe programy są sprawnie realizowane w Świętokrzyskiem

Dodano: 10.10.2018 12:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prawie 427 milionów złotych trafiło dotychczas do 120 tysięcy świętokrzyskich dzieci z 78 tysięcy rodzin w ramach rządowego programu „Rodzina 500 plus”. Z kolei na realizowany od tego roku program „Dobry start” jednorazową wypłatą 300 złotych objętych zostało prawie 143 tysiące świętokrzyskich uczniów. Przebywająca dziś w Kielcach Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej podsumowała działanie programów społecznych realizowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Protetyczna szkoła w Zgierzu nauka 0 zł

Dodano: 08.10.2018 13:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Niepowtarzalna szansa zdobycia atrakcyjnego zawodu i cenionych umiejętności. Szkoła posiada uprawnienia do nauczania zawodu nadane przez Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Umożliwiamy zakwaterowanie w internacie mieszczącym się na terenie szkoły. •Wpisowe 0 zł •Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki •Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące gratis ZDAWALNOŚĆ 100% Studium Techniki Dentystycznej ul. Kasztanowa 21/23 95-100 Zgierz, www.zgierz.zsen.pl, e-mail: [email protected], tel: (42) 717 14 64. tel: (24) 262-48-77

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Minister zdrowia: potrzebna dyskusja o odszkodowaniach za błędy medyczne

Dodano: 06.10.2018 7:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Szef resortu zdrowia poinformował, że "błędy systemów opieki zdrowotnej są jednym z głównych czynników umieralności i powikłań wśród pacjentów".

Tagi: Szef, Minister
Źródło: https:

Kurs magazyniera, kurs na wózek widłowy. Uprawnienia UDT.

Dodano: 05.10.2018 17:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kurs magazyniera, kurs na wózek widłowy. Uprawnienia UDT. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników kursu do pracy na stanowisku magazyniera i również zdobycie uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi. Na szkoleniu zapoznasz się z podstawowymi pojęciami występującymi w logistyce z zakresu towaroznawstwa. Jeśli jeszcze nie zrobiłeś uprawnień magazyniera, a jesteś zainteresowany takim szkoleniem to możesz je zrobić w naszych ośrodkach JGL Logistics i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Szkolenie magazyniera jest podzielone na dwa moduły: teoretyczny i praktyczny. Dzięki takiemu systemowi szkolenia, masz możliwość zapoznania się z wiadomościami teoretycznymi niezbędnymi w tego rodzaju pracy oraz masz możliwość skorzystania z przykładowych programów komputerowych wspomagających pracę na stanowisku magazynier. Na kurs składa się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego – UDT, - badania lekarskie, lekarza Medycyny Pracy – badania lekarskie możesz zrobić w naszych ośrodkach, - badania psychologiczne, - moduł kurs na wózki widłowe, - moduł kurs magazyniera. Uczestnicy którzy ukończą kurs otrzymują Zaświadczenie wydawane na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. nr 31, poz.216.) Zadzwoń – przyjdź – zapisz się: ŁÓDŹ ul. Tuszyńska 60/64, tel. 695 375 025 SIERADZ ul. Cypriana Bazylika 17, tel. 665 596 688 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Wolborska 6B, tel. 695 375 015 KRAKÓW ul. Saska 4, tel. 661 720 325 TYCHY ul. Fabryczna 11, (tereny fabryczne), tel. 603 456 555 KATOWICE ul. Bracka 20F, (teren huty BAILDON), tel. 603 456 333 Robiąc kurs magazyniera razem ze szkoleniem na wózki widłowe otrzymujesz: - uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych z silnikami spalinowymi, gazowymi i elektrycznymi, - uprawnienia państwowe – po egzaminie UDT – Urząd Dozoru Technicznego. Prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników, dojedziemy do Ciebie i przeprowadzimy szkolenie w Twoim zakładzie pracy. Po wcześniejszym uzgodnieniu, prowadzimy zajęcia także w weekendy. Dla firm i grup zorganizowanych przewidujemy upusty, (powyżej 5 uczestników). Każdy kursant na czas szkolenia, otrzymuje wszystkie potrzebne materiały do samodzielnej nauki. Uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy w Polsce i UE. Zaświadczenia ukończenia kursu są ważne bezterminowo. Pozostałe informacje: tel. 601 950 888 www.jgl.pl

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Minister finansów o darmowych kontach w bankach

Dodano: 05.10.2018 7:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Od dziś (8 sierpnia) banki mają obowiązek wprowadzenia do oferty darmowego tzw. rachunku podstawowego. Wchodzą w życie przepisy, które zobowiązują instytucje finansowe do zaoferowania klientom takiej możliwości. Bezpłatne ma być między innymi...

Źródło: inwestycje.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone