środa, 19 września 2018 r.  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Wiadomości z tagiem Mieszkańcy  RSS
Sprzedam mieszkanie sauna 2antresole pomost n/Narwią Serock

Dodano: 19.09.2018 10:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Oryginalne, przytulne i urocze mieszkanie w kameralnym, apartamentowcu położonym nad rzeką Narew w Serocku. Nietypowy apartament o powierzchni 60m2 usytuowany na ostatnim, drugim piętrze niewielkiego i nowoczesnego budynku. Lokal o wysokości ponad 4 metrów został wyposażony w wielopoziomowe antresole – na których urządzono dwie sypialnie: 22 oraz 8 metrów2. Pod dużą antresolą urządzono przytulny salon z kominkiem oraz pokój z dużym, okrągłym oknem. Natomiast pod małą, znajduje się kuchnia i jadalnia, stanowiąc wspólne pomieszczenie z salonem (ok. 33m2). Jasna, komfortowa i widna kuchnia z oknem jest w pełni zabudowana i wyposażona (kuchnia, zmywarka, lodówka, mikrofala), a w jadalni znajduje się narożnik oraz rozkładany stół. W salonie można wypocząć na narożniku naprzeciw kominka, są tu też półki na drobiazgi i książki, długa komoda, ława i wiszące szafki. Pokój z okrągłym oknem (14m2) można zaaranżować samodzielnie, pod oknem znajduje się składany stolik, przy którym można wypić kawę z pięknym widokiem na Narew. W sypialni na antresoli znajduje się długa komoda z kuframi na gościnną pościel oraz półki na książki. Duża łazienka (7,32m2) zachęca do relaksu dwuosobową, drewnianą sauną oraz bardzo długą, wygodną wanną. W przedpokoju (5,40m2) wybudowano ogromną 4-drzwiową szafę oraz duży schowek na sprzęt żeglarski, wędkarski czy turystyczny. Mieszkanie posiada akcenty marynistyczne jak wmontowane w ścianie bulaje, liny i okrągłe okno, a jego niepowtarzalna atmosfera sprawia, iż zarówno mieszkańcy jak i ich goście czują się wypoczęci i zrelaksowani. W dwupiętrowym apartamentowcu znajduje się tylko 10 mieszkań, z przestronnego i przeszklonego holu można podziwiać rzekę. Budynek wybudowano wśród jednorodzinnej zabudowy przy spokojnej, nieruchliwej uliczce biegnącej wzdłuż rzeki. Mieszkańcy mogą korzystać z ogrodzonej działki położonej bezpośrednio nad wodą oraz z wspólnego sprzętu (stoliki, krzesła, grill, światło, woda) i pomostu, przy którym można trzymać własną łódkę lub kajak lub wędkować (możliwość dokupienia udziału). Na działce znajduje się także plac zabaw wyposażony w dużą trampolinę, zjeżdżalnię, piaskownicę i domek dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą odrobinę wypocząć, paląc grilla lub ognisko, czy też opalając się na trawie. Mieszkańcy mogą korzystać również z wody i ciepła (bez liczników), a o ich wygodę i niezbędne naprawy, a także koszenie, podlewanie działki oraz odśnieżanie dba gospodarz obiektu zatrudniany przez wspólnotę. Więcej zdjęć na stronie WWW.apartamentnadwoda.pl

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Spis systemów grzewczych w zabudowie wielorodzinnej

Dodano: 17.09.2018 13:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy Płocka mogą spodziewać się wizyty ankieterów, którzy będą prowadzić spis systemów grzewczych istniejących w zabudowie wielorodzinnej ze szczególnym uwzględnieniem osiedli: Stare Miasto, Kolegialna, Wyszogrodzka, Góry, Ciechomice, Trzepowo, Borowiczki. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do poświęcenia kilka minut na rozmowę z ankieterem i odpowiedzenia na krótkie pytania.

Źródło: www.plock.eu

Cz, 12 lip 20:10 (Ale kino+) - Komuna

Dodano: 13.09.2018 19:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Dania, lata 70. XX wieku. Mieszkańcy pewnej wspólnoty próbują pogodzić indywidualne pragnienia i marzenia z potrzebą solidarności i tolerancji.

Źródło: https:

Nowoczesna komunikacja publiczna dla płocczan

Dodano: 04.09.2018 12:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy Płocka mają zapewnioną komunikację autobusową na najbliższe 10 lat. Operatorem świadczącym usługę transportu publicznego w naszym mieście będzie Komunikacja Miejska - Płock Sp. z o.o.. Wartość podpisanej dziś umowy to ok. 305 mln złotych.

Źródło: www.plock.eu

Włochy: Genueńczycy oddają mieszkania tym, którzy stracili domy w katastrofie mostu

Dodano: 29.08.2018 13:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy Genui oddali ponad 70 domów i mieszkań do dyspozycji tych, którzy stracili dach nad głową w rezultacie katastrofy mostu. Władze miasta na północy Włoch poinformowały, że niektóre z tych lokali znajdują się w Genewie, Grenoble i w Saint Tropez.

Źródło: https:

Mieszkańcy Koźla boją się sąsiedztwa składowiska opon w centrum osiedla

Dodano: 17.08.2018 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Lokatorzy bloków z os. Koźle-Zachód domagają się usunięcia potężnej ilości opon z terenu jednej z firm. Jej właściciel zadeklarował, że je wywiezie. Ale jednocześnie zaznaczył: składowiska całkowicie nie zlikwiduje.

Źródło: www.nto.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone