piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Miasta  RSS
Ostrowiec z ulgami za wykup nieruchomości

Dodano: 22.02.2019 11:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostrowiecka Rada Miasta ustaliła wysokość bonifikat z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości. Jest taka sama, jak w przypadku wykupu użytkowania wieczystego od Skarbu Państwa, wynosi więc 60 procent w pierwszym roku, a w kolejnych latach ulga zmniejsza się o 10 procent z każdym rokiem.

Tagi: Race, Jemu, Miasta
Źródło: www.radio.kielce.pl

Ostrzeżenie dotyczące zanieczyszczeń powietrza

Dodano: 21.02.2019 13:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W związku z wystąpieniem ryzyka przekroczenia poziomów docelowych i dopuszczalnych dla niektórych zanieczyszczeń powietrza na terenie województwa mazowieckiego Mazowiecki Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego ogłosił Poziom III – Ostrzeżenie 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty), także dla Miasta Płocka.

Źródło: www.plock.eu

Amfiteatr z nowym oświetleniem i nagłośnieniem

Dodano: 21.02.2019 11:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Miastu udało się pozyskać środki na doposażenie olsztyńskiego amfiteatru. Z budżetu miasta na ten cel trafi około pół miliona złotych, ponad 2,35 mln złotych to wspomniana - pewna już - dotacja.

Tagi: Miasta
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Górka Jasia doczeka się obiecanego pumptracku, siłowni i placu zabaw

Dodano: 21.02.2019 11:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Doskonała wiadomość dla mieszkańców osiedla Podleśna. Miasto otrzymało potwierdzenie przyznania środków, z których będzie możliwa kontynuacja zagospodarowania parku Górka Jasia zgodnie z pierwotnym planem. Powstaną więc pumptrack, plac zabaw i siłownia ''pod chmurką''.

Tagi: Miasta, Górze
Źródło: www.olsztyn.com.pl

Gdańsk. Małgorzata Łukasiewicz odbierze Nagrodę za Twórczość Translatorską im. Boya-Żeleńskiego

Dodano: 20.02.2019 19:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Łukasiewicz, która z języka niemieckiego przełożyła dzieła m.in. Adorna, Nietzschego, Sebalda została uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta Gdańska za Twórczość Translatorską im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego za całokształt twórczości - podaje jury nagrody, które wybrało także nominowanych za przekład jednego dzieła. Wszystkich laureatów poznamy 12 kwietnia.

Źródło: www.e-teatr.pl

TANCERKA - HISZPANIA BENIDORM KLUB RED LIPS

Dodano: 20.02.2019 19:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy

PRACA !! TANCERKI POLE DANCE – HISZPANIA, BENIDORM O KLUBIE: Najbardziej prestiżowy klub nocny w miejscowości Benidorm w Hiszpanii. Benidorm znajduje się na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Jeszcze pół wieku temu był malutką wioską rybacką, dziś jest natomiast już dobrze znanym kurortem, w którym dużo się dzieje. Miasto oddalone jest około 45 kilometrów od Alicante i zachwyca ilością interesujących propozycji. GRAFIK: Klub jest otwarty 7 dni w tygodniu. Harmonogram pracy w klubie – minimum 5 dni pracy. PRACA DLA TANCERKI: taniec pole dance na scenie, rozmowa z klientami, ZAROBKI: Tancerki zarabiają zarówno na tańcach jak i drinkach kupowanych im przez klientów. Zarobki wypłacane są raz w tygodniu przelewem na konto. KRYTERIA WYBORU TANCEREK: minimalny wiek 18 lat, ładna, szczupła sylwetka, znajomość języka angielskiego – swobodna komunikacja, komunikatywność, pewność siebie, doświadczenie na stanowisku tancerki, UMOWA: Kontrakt podpisywany jest w Polsce na okres 1-6 miesięcy. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: W klubie pracuję 25 tancerek, wyłącznie polki. Dobre zarządzanie, bardzo przyjazna atmosfera. Oferujemy zakwaterowanie. KIEDY MOŻESZ ZACZĄĆ Po tym jak zaaplikujesz i zostaniesz wybrana możesz zacząć od razu. Proszę o przesłanie zdjęcia wraz z numerem kontaktowym.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zmiany w naborze do szkół ponadpodstawowych? Radni PiS poprą postulat rodziców

Dodano: 20.02.2019 19:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Radni PiS podczas jutrzejszej sesji Rady Miasta w Kielcach poprą zmiany w naborze do szkół ponadpodstawowych. Do tej pory uczniowie mogli wybrać maksymalnie trzy placówki, od września ten limit zostanie zniesiony. Władze Kielc zdecydowały się zmodyfikować system naboru po sugestiach rodziców.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kamil Suchański: ktoś źle doradził prezydentowi

Dodano: 20.02.2019 12:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański jest zadowolony z decyzji o przywróceniu Ryszarda Pomorskiego do pracy na stanowisku dyrektora Domu Środowisk Twórczych. Pomorski pozostanie na stanowisku dyrektora, ale upomnieniem oraz określeniem terminu odejścia na emeryturę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolejny alarm bombowy w ratuszu

Dodano: 20.02.2019 12:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Dziś z rana do Urzędu Miasta w Olsztynie wpłynęła informacja o podłożeniu bomby. Na miejscu trwa ewakuacja, w związku z tym ratusz będzie nieczynny do około godz. 13.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Sowieccy żołnierze zostaną usunięci z grona Honorowych Obywateli Kielc

Dodano: 20.02.2019 11:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

29 sowieckich żołnierzy straci honorowe obywatelstwo Kielc. Na liście znajduje się wprawdzie 31 nazwisk, ale jak poinformował przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański, z dokumentów wynika, że dwóm osobom nigdy ten tytuł nie został nadany, dlatego zostaną po prostu wykreśleni.  

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone