piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Międzynarodowe  RSS
Katowice. Rusza XIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek

Dodano: 17.10.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

13 spektakli na 5 scenach obejrzą dzieci podczas rozpoczynającego się w środę w Katowicach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek "Katowice - Dzieciom" organizowanego przez Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum.

Pierwszy taki festiwal w Kielcach

Dodano: 15.10.2018 12:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dziś rozpoczyna się I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Na deskach Teatru im. Stefana Żeromskiego zaprezentują się artyści z ośmiu polskich teatrów dramatycznych. Pojawią się także grupy aktorów z Hiszpanii i Węgier.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielce. "Český díplom" z Opola otworzy Festiwal Teatralny

Dodano: 15.10.2018 0:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek, 15 października, spektaklem "Ćesky diplom" w reżyserii Piotra Ratajczaka rozpoczyna się I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Przedstawienie opolskiego Teatru imienia Jana Kochanowskiego inspirowane jest reportażami Mariusza Szczygła.

Źródło: www.e-teatr.pl

Radom. XIII Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski

Dodano: 15.10.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W dniach 20 - 27 października Teatr Powszechny zaprasza na XIII Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski.

Źródło: www.e-teatr.pl

Rusza 19. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Dodano: 14.10.2018 13:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczne hasło Festiwalu brzmi: "Powrót do dziecięcych lat".

Źródło: teatr.dlastudenta.pl

Międzynarodowy Festiwal Iluzji Champions of Illusion

Dodano: 13.10.2018 13:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbyś gdzieś pójść z dziećmi,czy wnukami ,a znudziło Ci się chodzenie do kina? Już 22 września w Zambrowie wystąpią artyści z najsłynniejszej międzynarodowej grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" Spotkamy ich o godz.18.00 , na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Podczas dwugodzinnego show ,niesamowite triki i sztuczki magiczne znane dotąd tylko z ekranu telewizora,będą dosłownie na wyciągnięcie ręki !!! Jeżeli podobał Ci się film Iluzja,czy lubisz Harrego Pottera ,to ta impreza jest dla Ciebie !!! Zapraszamy wszystkich od 5 do 105 lat !!! Bilety już w sprzedaży na portalu KupBilecik.pl i w kasie MOK. Chcesz mieć lepsze miejsca? Zarezerwuj już dziś !!! Przenieśmy się razem do Krainy Czarów

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Międzynarodowy Dzień Drzewa.

Dodano: 12.10.2018 20:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

10 października to Międzynarodowy Dzień Drzewa. Z tej okazji zorganizowana została akcja sadzenia drzewek, która miała miejsce na błoniach przy Filharmonii Gorzowskiej.

Źródło: tvgorzow.pl

Axa dla klienta korporacyjnego, dla klienta międzynarodowego [Konferencje]

Dodano: 11.10.2018 8:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Axa to gracz nr 5 na rynku ubezpieczeniowym, z apetytem na pierwszą trójkę. Mocno inwestuje w segment tradycyjnych grupówek, rozwija go, wdraża innowacje, stawia nie tylko na dużych klientów korporacyjnych, lecz także na tych międzynarodowych. Międzynarodowi klienci to obszar do współpracy Axy z firmą Maxis, światowym dostawcą benefitów pracowniczych. Nieco bliżej o tej współpracy ubezpieczyciel postanowił opowiedzieć brokerom i przekonać ich, że oferta grupówek Axy jest najlepsza na rynku.

Źródło: feedproxy.google.com

Warszawa. Październikowe propozycje festiwalu TAKE PART IN ART

Dodano: 11.10.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

We wrześniu rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Teatru dla NAJmłodszych TAKE PART IN ART, podczas którego na warszawskiej scenie Starej Prochowni prezentowane są wyjątkowe spektakle adresowane do najmłodszych widzów. W tym miesiącu na maluchy czekają dwa niebanalne tytuły: "Jongle" i "Potjesman".

Źródło: www.e-teatr.pl

O karmieniu, bliskości i noszeniu

Dodano: 10.10.2018 19:13 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie, które poprowadzi promotorka karmienia piersią Centrum Nauki o Laktacji, doula oraz Prezes Fundacji Mlekiem Mamy - Marlena Świrk.
„3mamy razem" to cykliczna, bezpłatna grupa wsparcia dla mam małych dzieci. Podczas spotkań będziemy poruszać się głównie w obrębie trzech zagadnień: ciąża, laktacja i szeroko pojęte macierzyństwo. Bycie mamą to nie tylko radosne chwile, to także wiele emocji, wiele wątpliwości, galopujące myśli: „Czy robię dobrze?", „Czy jestem dobrą matką?". W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Bliskości. I właśnie z tej okazji opowiadać będziemy o istocie bliskości, różnym karmieniu oraz sposobach na bliskość i budowanie więzi. Będzie też trochę o chustonoszeniu - jednym ze sposobów na budowanie więzi. Na grupę wsparcia zapraszamy te mamy, które chcą podzielić się swoją historią i swoim doświadczeniem oraz przyszłe mamy - to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości i otrzymania wsparcia, również na początku macierzyńskiej drogi. Zapewniamy bezpieczną i przyjazną przestrzeń wolną od oceny, a pełną empatii i szacunku.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone