wtorek, 19 czerwca 2018 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem Medycyna  RSS
Medycyna estetyczna Brzesko | MultiMed

Dodano: 13.06.2018 19:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

MultiMed - Medycyna estetyczna Brzesko to miejsce, gdzie zadbamy o pożegnanie pierwszych oznak starzenia się skóry. W naszej klinice dostępnych jest mnóstwo zabiegów między innymi mezoterapia igłowa bądź Toksyna botulinowa typu A czy wypełniacze. Decydując się na konsultację z naszym specjalistą masz pewność,że zostaniesz obsłużony profesjonalnie i specjalistycznie, Wspólnie podejmiemy decyzję jak odmłodzić Twoje ciało. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki MultiMed w Brzesku. Polecamy Państwu również odwiedzenie naszej strony www gdzie dostępne są szczegółowe informacje na nasz temat.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Porozmawiajmy o zdrowiu: leczenie nowotworów kobiecych

Dodano: 11.06.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z roku na rok rośnie liczba osób, u których zdiagnozowano chorobę nowotworową. Medycyna onkologiczna rozwija się bardzo dynamicznie proponując coraz to nowe i bardziej innowacyjne metody leczenia nowotworów zmniejszając skutki uboczne terapii oraz zwiększając szanse na całkowite wyleczenie.

Tagi: Medycyna
Źródło: www.radio.kielce.pl

Gwatemala: Ponad 60 ofiar wybuchu wulkanu Fuego

Dodano: 04.06.2018 23:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Liczba ofiar śmiertelnych wybuchu wulkanu Fuego, około 50 km od stolicy Gwatemali, wzrosła do co najmniej 62. Zwłoki tylu osób odnaleziono do tej pory - podał w poniedziałek szef Gwatemalskiego Instytutu Medycyny Sądowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Ortodoncja we Wrocławiu

Dodano: 04.06.2018 17:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Unident Union Dental Spa & Medycyna Estetyczna we Wrocławiu to najlepsza klinika stomatologiczna w Polsce. Tutaj łączą się trzy dziedziny - stomatologia, ortodoncja i medycyna estetyczna. Nasi ortodonci to wysokiej klasy specjaliści. Leczenie ortodontyczne oparte jest na autorskiej metodzie Dental Face Lifiting, bez konieczności usuwania zębów. W ofercie znajdują się też zabiegi tj. wszczepianie implantów zębowych z porcelanową koroną, usuwanie ósemek, likwidacja zmarszczek czy karboksyterapia fenix.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska

Dodano: 04.06.2018 12:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Specjalność medycyny estetycznej obejmuje wszystkie zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd, które nie są chirurgiczne. Lekarze przeszkoleni w medycynie estetycznej zwykle wykonują swoją praktykę w klinikach medycyny estetycznej. Ta specjalizacja koncentruje się na poprawie zdrowia pacjenta z zewnątrz. Przeprowadzono wiele badań dotyczących wpływu poprawy wyglądu, który pozytywnie zmienia nastrój i poprawia poczucie własnej wartości. Często zmiana wyglądu prowadzi do ogólnej poprawy jakości życia. Akademia Medycyny Estetycznej oferuje szereg zabiegów poprawiających stan skóry. Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska ul. Grabskiego 8 35-312 Rzeszów

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Mavit - centrum medyczne

Dodano: 02.06.2018 17:59 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Gabinet medycyny Centrum Medycyny Mavit to najlepsze miejsce na mapie gabinetów w Polsce! Zespół kliniki składa się z wykształconych i doświadczonych specjalistów, a także najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a także posiada nowoczesny sprzęt najwyższej klasy. Dzięki temu, klinika może zaoferować świadczenie usług na najwyższym poziomie. Szczególnie dba o indywidualne oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Klinika specjalizuje się w usuwaniu znamion oraz usuwaniu rozstępów, laseroterapii a także wykonuje takie zabiegi medycyny estetycznej.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone