środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Mateusza  RSS
Juwenalia nad jeziorem (ZDJĘCIA)

Dodano: 21.05.2019 7:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG. Najpierw otrzymali od prezydenta klucze do miasta, a potem doskonale się bawili. Na Juwenaliach zorganizowanych przez studentów Społecznej Akademii Nauk nad Jeziorem Tarnobrzeskim bawili się żacy tej i mieszkańcy regionu. Tegoroczne juwenalia Społecznej Akademii Nauk miały charakter otwarty, połączone zostały z akcją charytatywną dla Mateusza Mortki i przyciągnęły publiczność z całego regionu. Nikt tego [...]

Źródło: supernowosci24.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – NIEDZIELA [19 MAJA]

Dodano: 19.05.2019 21:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie, wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w regionie, sondaż przedwyborczy i zarzuty dla mężczyzny, który wczoraj zaatakował policjantów w Busku-Zdroju. To najważniejsze informacje niedzieli.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Rektorzy do premiera: "Apelujemy o wyjaśnienie incydentu!"

Dodano: 15.05.2019 13:14 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Nie ma zgody na działania naruszające naszą autonomię i swobodę działalności naukowej". Tej treści list wysłali do premiera Mateusza Morawieckiego rektorzy szkół wyższych. Wypowiedzieli się w ten sposób w sprawie interwencji policji w trakcie konferencji......

Tagi: Mateusza
Źródło: www.24kurier.pl

Studio Polityczne: o ujawnieniu przez SE informacji z życia prywatnego premiera Morawickiego

Dodano: 12.05.2019 14:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Były współpracownik Mateusza Morawieckiego ujawnił w swojej książce, że premier adoptował dwójkę dzieci. Informację opublikował w piątkowym wydaniu "Super Express". Wielu komentatorów uznało to za skandal i nadużycie ze strony gazety. O tej sprawie rozmawiali goście Studia Politycznego Radia Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Premier obiecał Polakom podwyżki. Ministerstwo Finansów idzie o krok dalej

Dodano: 08.05.2019 16:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Premier obiecał Polakom podniesienie ich pensji. Do tego sprowadzi się bowiem podwyższenie kosztów uzyskania przychodu. Ministerstwo Finansów może ten "prezent" powiększyć. Nie bez przyczyny w Wieloletnim Planie Finansowym znalazły się wyliczenia dla wariantów, idących dalej niż obietnica Mateusza Morawieckiego.

Źródło: https:

Częstochowa może stracić szansę na województwo na wiele lat. Matyjaszczyk pisze do Morawieckiego

Dodano: 08.05.2019 14:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk w sprawie reaktywacji województwa częstochowskiego pisał już do byłej premier RP Beaty Szydło, prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W środę, 8 maja wystosował list do obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. Przypomina w nim obietnice prominentnych polityków PiS i apeluje o podjęcie jak najszybszych działań, bo jest na to jeszcze szansa. 

Źródło: www.wczestochowie.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone