poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Mateusza  RSS
Hartwich: to co zaproponował premier to nie są żadne propozycje

Dodano: 20.04.2018 19:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych zwróciła się do premiera Mateusza Morawieckiego o "natychmiastowe" zwołanie posiedzenia Sejmu, tak, by jak najszybciej podnieść świadczenia dla osób niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

Protestująca matka niepełnosprawnych dzieci: Czemu zarabiający więcej mają łożyć na nasze dzieci?

Dodano: 20.04.2018 18:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Czemu ci zarabiający więcej, mają łożyć na nasze dzieci? Jesteśmy podatnikami, płacimy podatki, państwo powinno nam (pomoc - przyp. red.) zapewnić" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM protestująca matka niepełnosprawnych dzieci Katarzyna Milewicz pytana o propozycję premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącą daniny solidarnościowej. Pytana o to, czemu rodzice osób niepełnosprawnych nie przerywają protestu w Sejmie, gość Marcina Zaborskiego odpowiada: "Mamy ograniczone zaufanie do polityków. Mamy nadzieje, że prezydent dotrzyma słowa....

Miller: Cieszę się, że Jaruzelska ma na starcie większy poziom aprobaty niż szefowie partii

Dodano: 17.04.2018 18:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Jeśli słyszę, że każde dziecko ma otrzymać 300 złotych w momencie rozpoczynania roku szkolnego, to dlaczego miałbym nie klaskać?" - mówi Leszek Miller w Popołudniowej rozmowie w RMF FM pytany o ocenę obietnic złożonych przez premiera Mateusza Morawieckiego podczas sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy. Stwierdza jednak, że „w wystąpieniu pana premiera był groch z kapustą. Były rzeczy ciekawe, były rzeczy zbędne i były rzeczy tak populistyczne, że żaden człowiek nie powinien ich mówić". Gość Marcina...

Marek Zagórski powołany na stanowisko ministra cyfryzacji

Dodano: 17.04.2018 10:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego powołał dotychczasowego wiceministra cyfryzacji Marka Zagórskiego na stanowisko ministra cyfryzacji. Dwa tygodnie temu Zagórski, dotychczasowy wiceszef Porozumienia, został przyjęty do Prawa i Sprawiedliwości.

ZPP ocenia "piątkę Morawieckiego"

Dodano: 16.04.2018 19:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców pozytywnie ocenia zaproponowane przez premiera Mateusza Morawieckiego zmiany dla mikro, małego i średniego biznesu, jak obniżenie stawki CIT oraz wysokości składek na ubezpieczenia społeczne i wsparcie budowy dróg lokalnych.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Seria obietnic premiera. Suski: Te projekty zostaną wprowadzone w tym roku

Dodano: 15.04.2018 13:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Projekty zapowiedziane przez premiera Mateusza Morawieckiego na sobotniej konwencji Zjednoczonej Prawicy, zostaną wprowadzone w tym roku - powiedział szef gabinetu politycznego Marek Suski.

Morawiecki zapowiada wsparcie dla seniorów, uczniów i małych firm. "Budujemy Polskę równych szans"

Dodano: 14.04.2018 14:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Niższy ZUS dla drobnych przedsiębiorców, obniżka CIT dla małych i średnich firm, opodatkowanie wielkich galerii handlowych, wsparcie dla seniorów i uczniów - to tylko niektóre z obietnic złożonych przez premiera Mateusza Morawieckiego podczas trwającej w Warszawie konwencji Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy. "My budujemy Polskę równych szans i równych możliwości, równych dla każdego" - stwierdził szef rządu. "Pan prezydent Lech Kaczyński powiedział kiedyś, że będzie się starał ze wszystkich sił, żeby Polska była krajem...

Konwencja PiS. Premier Morawiecki zaprezentował „piątkę”

Dodano: 14.04.2018 13:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Premier zapowiedział udogodnienia dla rodzin, przedsiębiorców, seniorów, uczniów i kierowców. Przemówienie Mateusza Morawieckiego było centralnym punktem zakończonej już konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie. Wystąpili również prezes Jarosław Kaczyński, wicepremier Beata Szydło oraz przedstawiciele ugrupowań koalicyjnych Zjednoczonej Prawicy.

PiS podsumowuje i prezentuje nowe propozycje dla Polaków

Dodano: 13.04.2018 19:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego odbędzie się w sobotę (14 kwietnia) w Warszawie konwencja krajowa Prawa i Sprawiedliwości. Jak informuje poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur partii, spotkanie ma na celu podsumowanie okresu dwóch lat rządów Zjednoczonej Prawicy.

Kancelaria Mateusza Morawieckiego opublikuje informację o zwrocie nagród przez ministrów

Dodano: 12.04.2018 15:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kancelaria Premiera będzie publikować informację o zwrocie nagród przez ministrów. "Trwa ustalanie technicznych szczegółów" – powiedział naszemu reporterowi szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone