piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Mateusza Morawieckiego  RSS
Spotkanie z niepełnosprawnymi bez uczestników protestu. "Kto się interesował, to wiedział"

Dodano: 16.06.2018 7:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Żadna sala nie pomieści wszystkich. Tak rzecznik rządu Joanna Kopcińska tłumaczy, dlaczego na spotkaniu premiera Mateusza Morawieckiego i minister rodziny Elżbiety Rafalskiej z niepełnosprawnymi nie było osób protestujących przez 40 dni w Sejmie. W Centrum Dialog odbyło się spotkanie kilkunastu organizacji z rządem na temat dalszych prac nad systemem wsparcia osób niepełnosprawnych. Jednak nikt z uczestników sejmowego protestu nie dostał na nie zaproszenia.

​Po redukcji rząd Morawieckiego nadal liczy ponad 100 osób

Dodano: 11.06.2018 13:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Kilka miesięcy temu premier zapowiadał znaczną redukcję liczby wiceministrów. Po przeprowadzeniu tej operacji wiceministrów rzeczywiście ubyło, jednak rząd Mateusza Morawieckiego nadal liczy ponad 100 osób.

Źródło: www.rmf24.pl

Małgorzata Kidawa-Błońska gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Zapraszamy!

Dodano: 10.06.2018 18:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Małgorzata Kidawa-Błońska. Z naszym gościem porozmawiamy o drugiej edycji "konwoju wstydu", akcji Platformy Obywatelskiej pokazującej samorządowych działaczy Prawa i Sprawiedliwości zarabiających pieniądze w firmach związanych ze skarbem państwa. Z wicemarszałek sejmu porozmawiamy też między innymi o Sławomirze Nitrasie i finansowej karze, którą nałożył na niego marszałek Sejmu za okrzyki w trakcie wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego i o pogłoskach dotyczących listy Tuska do Parlamentu...

Rektorzy do premiera: "Apelujemy o wyjaśnienie incydentu!"

Dodano: 08.06.2018 19:09 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"Nie ma zgody na działania naruszające naszą autonomię i swobodę działalności naukowej". Tej treści list wysłali do premiera Mateusza Morawieckiego rektorzy szkół wyższych. Wypowiedzieli się w ten sposób w sprawie interwencji policji w trakcie konferencji......

Źródło: www.24kurier.pl

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Białymstoku. Zobacz, kto przyszedł! [ZDJĘCIA]

Dodano: 04.06.2018 17:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W piątek w Białymstoku odbyło się spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim. Na sali pojawili się zarówno znani politycy PiS, samorządowcy oraz lokalni oponenci - działacze KOD-u czy walczący o oderwanie się Grabówki od Supraśla.

Źródło: www.poranny.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone