czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Mateusz  RSS
Premier Morawiecki: niższy CIT to szansa dla mniejszych przedsiębiorstw

Dodano: 18.02.2019 17:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził województwo świętokrzyskie. W Zagnańsku szef rządu mówił o kolejnym punkcie z piątki Morawieckiego, jakim jest obniżenie podatku CIT dla małych i średnich firm z 15 do 9 procent. Od stycznia bieżącego roku z tego rozwiązania skorzystało 450 tysięcy przedsiębiorców.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Zagnańsku

Dodano: 17.02.2019 15:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi jutro (18 lutego) Zagnańsk w powiecie kieleckim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców – premiera książki.

Dodano: 16.02.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na premierę książki Mateusza Napieralskiego Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców będącą finałem projektu Archiwum Wólki.
Projekt Archiwum Wólki ma na celu integrację mieszkańców Wólki Węglowej poprzez wspólne odkrywanie historii osiedla i jego okolicy. Jego kluczowym punktem było poznanie historii i wspomnień jak największej liczby osób, a także legend związanych z przylegającym do Wólki Węglowej Kampinoskim Parkiem Narodowym. Wólczanie zyskali platformę wymiany doświadczeń i myśli oraz narzędzie ocalające od zapomnienia doświadczenia wspólnoty.Podczas cyklu prelekcji w Filii Mateusz Napieralski opowiadał o swoich badaniach archiwalnych nad historią Wólki. Spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, a także zachęciły mieszkańców do podzielenia się wspomnieniami oraz do udostępnienia domowych zbiorów fotograficznych.
Dawna Wólka Węglowa. Wspomnienia mieszkańców to fragmenty opowieści Wólczan i ponad 150 unikatowych zdjęć. Autorowi książki zależało na pokazaniu, że Wólka i jej mieszkańcy mają swoją fascynującą historię i tradycję.
W programie: spotkanie autorskie z Mateuszem Napieralskim, wspomnienia mieszkańców, mini-koncert zespołu The Mleko i podsumowanie ponad rocznego procesu zbierania lokalnych opowieści.
Projekt Archiwum Wólki zrealizowano w ramach Inicjatywy Lokalnej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Bielany
wstęp wolny

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Prezydent na mszy pogrzebowej J. Olszewskiego: był on nie tylko świadkiem historii RP, ale jej kreatorem

Dodano: 16.02.2019 17:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jan Olszewski był nie tylko świadkiem historii RP, ale jej kreatorem; walczył o Polskę, w której ma zwyciężać uczciwość, a nie cynizm i draństwo - podkreślił podczas mszy pogrzebowej b. premiera prezydent Andrzej Duda. Był świadectwem tego, że nawet będąc pokonanym, można pozostać wiernym swym ideałom - zaznaczył premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: https:

Świętokrzyscy filmowcy z nagrodą w Hollywood

Dodano: 15.02.2019 12:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mateusz Śliwa - jeden z twórców filmu „Credo” zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia, podczas jednego z najważniejszych na świecie festiwali filmów krótkometrażowych - 48 Independent Short Film Festival Screening&Awards, organizowanego przez amerykańskie stowarzyszenie reżyserów. Gala odbyła się w Los Angeles.

Tagi: Mateusz, Gali, Film
Źródło: www.radio.kielce.pl

Morawiecki, Pence i Netanjahu złożyli wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta

Dodano: 14.02.2019 15:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki, wiceprezydent USA Mike Pence i premier Izraela Benjamin Netanjahu złożyli wspólnie w czwartek wieńce przed Pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie.

Źródło: www.deon.pl

dziś, 9 lip 20:00 (nSport) - Sporty walki: DSF Kickboxing Challenge 13 we Wrocławiu - walka: Maksymilian Bratkowicz - Mateusz Kubiszyn

Dodano: 14.02.2019 7:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


O pierwszy w historii pas DSF Kickboxing Challenge w wadze do 86 kg zmierzą się Maksymilian Bratkowicz i Mateusz Kubiszyn. Walka ta będzie rewanżem za...

Premier Morawiecki spotka się w czwartek z wiceprezydentem USA i premierem Izraela

Dodano: 13.02.2019 21:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki w czwartek w Warszawie spotka się z wiceprezydentem USA Mikiem Pencem oraz premierem Izraela Benjaminem Netanjahu - poinformowała PAP rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Spotkanie z Pencem ma dotyczyć m.in. partnerstwa w obszarze bezpieczeństwa, a z Netanjahu - stosunków dwustronnych.

Morawiecki w "Le Figaro": czy mam przypominać, że przyjęliśmy 1,5 mln Ukraińców?

Dodano: 10.02.2019 13:24 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki udzielił w weekend obszernego wywiadu francuskiemu dziennikowi "Le Figaro". Mówił w nim m.in. o konieczności zmiany "modelu rozwoju gospodarczego", wolności mediów oraz kryzysie uchodźczym.

Źródło: https:

Premier Morawiecki w Huwnikach (ZDJĘCIACH)

Dodano: 10.02.2019 10:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

HUWNIKI. W sobotę, 9 lutego, premier Mateusz Morawiecki oraz minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński odbyli wizytę w placówce Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Huwnikach, w gminie Fredropol. Premier wraz z ministrem uczestniczyli w odprawie z dowództwem Straży Granicznej, a następnie w uroczystym spotkaniu z funkcjonariuszami BiOSG. Następnie udali się w teren na punkty [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone