niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Marsz  RSS
"Dotknij nieba" na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Dodano: 16.06.2019 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na najbliższym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych pokażemy obraz: Dotknij nieba. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.
Prawdziwa historia powstania największego religijnego hitu w dziejach amerykańskiej muzyki. Skomponowany przez Barta Millarda i zespoł MercyMe utwór „I Can Only Imagine” z miejsca podbił listy przebojów i serca słuchaczy. Zdobył w USA status podwójnej Platynowej Płyty i stał się najchętniej graną przez radia chrześcijańską piosenką w historii. „Dotknij nieba” to poruszająca opowieść o wierze, miłości, sile muzyki i utworze, którego duchowe przesłanie przyczyniło się do setek tysięcy nawróceń. Za kamerą „Dotknij nieba” stanęli bracia Andrew i Jon Erwin („Każde życie jest cudem”). W rolach głównych wystąpili: debiutujący na dużym ekranie aktor broadwayowski – J. Michael Finley oraz Madeline Carroll („Dziewczyna i chłopak – wszystko na opak”), nominowany do Złotego Globu – Dennis Quaid („Daleko od nieba”), zdobywczyni Oscara – Cloris Leachman („Ostatni seans filmowy”), a także aktor i producent muzyczny – Trace Adkins („Żywioł. Deepwater Horizon”).
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Studio Polityczne Radia Kielce: efekty wizyty prezydenta RP w USA

Dodano: 16.06.2019 12:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- To była historyczna wizyta, bardzo dobrze przygotowana. Jej efekty są ważne dzisiaj i będą ważne w przyszłości - powiedział Marek Kwitek, poseł Prawa i Sprawiedliwości, komentując wizytę prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Hyundai i Kia szykują większe inwestycje w rozwój systemów autonomicznej jazdy

Dodano: 16.06.2019 11:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Hyundai i Kia zapowiedziały kolejne inwestycje w rozwój technologii autonomicznej jazdy. Marki współpracują z firmą Aurora Innovation i mają w planie zacieśnić związek. Koreańskie marki rozpoczęły...

Tagi: Marsz, Hyundai
Źródło: www.v10.pl

ARS 1 FHU Marta Jurkowska

Dodano: 15.06.2019 23:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma ARS Kraków od kilkunastu lat działa na rynku budowlanym. W tym czasie zdobyła niezbędne doświadczenie w dostarczaniu wysokiej klasy produktów. W swojej szerokiej ofercie posiada przede wszystkim akcesoria do żelbetu - dystanse betonowe, dystanse zbrojeniowe, podkładki dystansowe oraz maty bentonitowe. Każdy z produktów pochodzi od renomowanego producenta, co jest gwarancją wysokiej jakości dostarczanych akcesoriów. Siedziba firmy Ars Kraków znajduje jest w Krakowie przy alei 29 Listopada 184. ARS 1 FHU Marta Jurkowska Al. 29 Listopada 184 31-236 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Marsz Równości kontra Marsz w Obronie Dzieci. W Olsztynie będą pikietować dwa wrogie środowiska [WIDEO]

Dodano: 14.06.2019 14:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już jutro ulicami Olsztyna przejdzie Pierwszy Marsz Równości. Jednak okazuje się, że nie będzie to jedyny marsz tego dnia. Swój przemarsz zapowiadają także przeciwnicy środowisk LGBT, którzy chcą chronić dzieci m.in. przed homoseksualistami.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Warszawa. Mija 50 rocznica śmierci Marka Hłaski

Dodano: 14.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Marek Hłasko, legenda polskiej literatury, nie przestaje zaskakiwać. W ostatnich latach poznaliśmy m.in. odnalezione w archiwach młodzieńcze opowiadania i powieść "Wilk". 14 czerwca mija 50 lat od śmierci pisarza.

Tagi: Marsz, Mind
Źródło: www.e-teatr.pl

NanoGroup na dobrej drodze do fazy podawania leku GMP pacjentom

Dodano: 13.06.2019 12:03 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 13.06.2019 (ISBnews) - NanoGroup zakończył prace przedkliniczne na modelu zwierzęcym nanoformulacji popularnego cytostatyku epirubicyna, a wyniki zachęciły do podjęcia decyzji o produkcji pierwszej partii leku w standardzie GMP, poinformował ISBnews prezes Marek Borzestowski. Liczy. że jest na dobrej drodze, aby wkrótce móc zacząć podawać lek pierwszym pacjentom w Polsce.

Źródło: https:

Przekop Mierzei Wiślanej. Nie będzie nowego przetargu

Dodano: 13.06.2019 12:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W lipcu ma zostać wskazany wykonawca przekopu Mierzei Wiślanej, nowego przetargu nie będzie - zapewnia minister Marek Gróbarczyk. Umowa z wykonawcą ma zostać podpisana jesienią.

Tagi: Marsz, Umowa
Źródło: https:

Niezwykła historia odnaleziona w plecaku partyzanta

Dodano: 13.06.2019 10:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Autentyczny zapis wydarzeń z kilku miesięcy służby młodego człowieka w szeregach Armii Krajowej znalazł się w książce Dziennik "Staszka” autorstwa historyka Marka Jedynaka. Wydawnictwo będzie dziś promowane w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

List Falenty do Kaczyńskiego, padły nazwiska dziennikarzy. "Kuriozalna treść"

Dodano: 13.06.2019 6:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska potwierdza, że list skazanego w aferze podsłuchowej Marka Falenty wpłynął do biura Jarosława Kaczyńskiego. "Nie nadano mu dalszego biegu. Treść kuriozalna" - wyjaśnia.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone