czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Marcina  RSS
Muzyka Mistrzów Baroku. Zespół Muzyki Dawnej Diletto i Schola Gregoriana Sancti Casimiri wykonają utwory Marcina Mielczewskiego

Dodano: 12.08.2018 8:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zespół Muzyki Dawnej Diletto i Schola Gregoriana Sancti Casimiri razem w Starym Kościele Farnym. A wszystko za sprawą Marcina Mielczewskiego, najpopularniejszego w Europie polskiego kompozytora XVII wieku.

Źródło: www.poranny.pl

Risk management [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 09.08.2018 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zrządzanie ryzykiem to przede wszystkim zorganizowana analiza i ocena zagrożeń. Tworzy zestaw reguł, którymi trzeba się kierować, by pracować bezpiecznie. Bo całość ma prowadzić do podjęcia działań zapewniających bezpieczeństwo organizacji. W swej istocie risk management to - podejmowane w imię bezpieczeństwa - ograniczenie ludzkiej wolności i kreatywności.

Tagi: Rijn, Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Trądzik Katowice

Dodano: 08.08.2018 14:38 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Zmagasz się z trądzikiem? Zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej w Katowicach. W naszej klinice Zakrzewscy dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu podejmujemy się leczenia trądziku. Posiadamy również odpowiedni sprzęt, który pozwala nam wykonać profesjonalne zabiegi. Klinika Leczenia Trądziku zbudowana została w oparciu o ciągle doskonalone umiejętności dr n. med. Marcina Zakrzewskiego, specjalisty dermatologa, członka międzynarodowego stowarzyszenia lekarzy dermatologów AARS. Jeśli poszukujesz miejsca, w którym zajmą się Tobą specjaliści to właśnie znalazłeś. Pozbądź się trądziku raz na zawsze. Nie zależnie czy jest osobą dojrzewającą czy też dorosłą z chęcią Ci pomożemy. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Starachowice stolicą elektromobilności

Dodano: 07.08.2018 12:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Fabryka autobusów elektrycznych MAN powstanie w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Starachowice”. Dziś przedstawiciel Zarządu MAN Artur Szewernocha otrzymał od prezesa SSE Marcina Perza zezwolenie na rozpoczęcie inwestycji.

Tagi: Artur, Marcina
Źródło: www.radio.kielce.pl

Czy można napisać przejrzyste warunki życiowe... Można... [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 07.08.2018 9:04 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rozmawiałem z różnymi życiowcami. I takimi utopionymi w uefkach, i tymi bardziej nastawionymi na klasyczne produkty w stylu ochrony życia czy endowmenty. Podejścia oczywiście różne. Ale niemal wszyscy zgadzali się w dwu kwestiach. Raz - świadomość ubezpieczeniowa Polaków jest słaba. Dwa - nie da się napisać prostych warunków ubezpieczenia w życiu. Bullshit. O świadomości może innym razem. Dziś tylko w skrócie: jak g. oferujecie, to Wam nie wierzą. Proste. A dziś o prostych, życiowych warunkach ubezpieczenia. Na przykładzie Leadenhalla.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Jestem kotem, jestem kotem... [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 06.08.2018 14:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Stadem są klienci, którzy rzucają się na pseudopolisy życiowe, a potem stadnie się ich pozbywają. Być może stadne mechanizmy decydują o tym, że klienci w swej masie odrzucają kanał internetowo-telefoniczny? Tego nie byłbym pewny, ale warto to bez wielkich kosztów zbadać, poszukując dla klienckiego stada wiarygodnego lidera, który pociągnie je do directu.

Tagi: Marcina, Teng
Źródło: feedproxy.google.com

wyścigi / Kolejne pole position Jedlińskiego

Dodano: 05.08.2018 9:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kwalifikacje do niedzielnego sprintu D4+2000 na Automotodromie Grobnik zakończyły się sukcesem Marcina Jedlińskiego. Lider mistrzostw FIA CEZ pokonał Jakuba Knolla o 0,619, Richarda Chlada juniora o 1,036 ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

rajdy / Kasperczyk przed Marczykiem

Dodano: 04.08.2018 19:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Krzysztof Stańdo i Krzysztof Grzesik prowadzą po sobotniej części 7. Rajdu Stomil. Na odcinku Jaworze - Gębiczyna Stańdo okazał się szybszy o 0,3 sekundy od Grzegorza Ciombora i Marcina Boryckiego, ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

Sędzia strażak ze Żnina uratował życie piłkarzowi z Bydgoszczy

Dodano: 02.08.2018 15:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gdyby nie on, mecz mógłby się zakończyć tragicznie. Podczas gry jeden z zawodników - pochodzący z Bydgoszczy Michał Cywiński, został sfaulowany, upadł na piłkę i zaczął się dusić - złapał bezdech. Natychmiastowa reakcja Marcina Liany, strażaka i sędziego w jednej osobie, spowodowała, że piłkarz już po chwili mógł kontynuować akcję na boisku.

Źródło: www.pomorska.pl

Co zamiast Facebooka [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 02.08.2018 8:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sprzedaż ubezpieczeń przez Facebooka nie ma sensu. To większość już wie. Podobnie nie mają sensu próby wykorzystywania Facebooka do "promocji" ubezpieczeń, ubezpieczycieli, agentów. To, co można pewnie zrobić, to komunikacja ubezpieczyciel - agent lub agregator / agencja - agent. No i oczywiście można wykorzystywać Messengera. Pytanie, jak długo, bo Facebook spada...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone