czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Marcina  RSS
Franszyzy dwie [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 19.02.2019 7:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Daaawno już o franszyzach nie miałem okazji rozmawiać. Ale kilka dni temu znów mi się trafiło - czy jest sens i jakie. Czy jest sens stosowania franszyz z punktu widzenia ubezpieczyciela, czy jest sens stosowania franszyz z punktu widzenia klienta. Dłuuuga dyskusja. Choć mam wrażenie, że temperatura sporu i tak mniejsza niż kiedyś bywało. Bo ubezpieczyciele dla masówki, obejmującej i klienta indywidualnego, i małe-średnie, franszyzy odpuścili. Nie stosują lub stosują bardzo delikatnie.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Śr, 11 lip 20:00 (nSport) - Sporty walki: DSF Kickboxing Challenge 14 - mecz: Polska - Rosja

Dodano: 19.02.2019 7:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W walce wieczoru dojdzie do starcia Marcina Różalskiego i Petera Grahama. Będzie to rewanż za pojedynek z 2014, w którym Polak musiał przerwać walkę w...

Klęska termitów [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 18.02.2019 12:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Brukselskie termity przeżuwają i wydalają z siebie odchody, które przytłaczają obrót gospodarczy i prywatną inicjatywę Europejczyków. Ile czasu może przetrwać wieża z odchodów termitów dotkniętych gigantomanią? Niezależnie od ostatecznego scenariusza Brexitu, wszyscy widzą, że termitiera się wali.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Niedolobbowali... Bo nie mieli pieniędzy [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 15.02.2019 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ubezpieczycielom udało się zostać lobbystami! Po raz pierwszy w tej skali. Bo oczywiście zarzuty, że coś czasem kiedyś ktoś robił tylko dlatego, że chodzi "na pasku" ubezpieczycieli zdarzały się zawsze. Zresztą to typowy hejterski chwyt retoryczny - zarzucenie oponentowi, że jego poglądy i oceny związane są tylko i wyłącznie z jakimś interesem majątkowym, w szczególności z wynagrodzeniem, które od kogoś za te opinie otrzymał. Ale wreszcie C I E S Z M Y się!! Bo zostanie lobbystą oznacza, że branża WRESZCIE zaczęła dbać o interes swój i swoich klientów!!!

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Zazdrość o Euroins [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 12.02.2019 7:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Byłem w Euroinsie. Czy też w Einsie, bo tak nazywa się ich polska, przedstawicielska spółka. Jak na standardy ubezpieczeniowe wielkie to nie jest, ale też ma wszystko, czego ubezpieczycielowi potrzeba. Pracujący tam ludzie też wyglądają rozsądnie. A w każdym razie nie biegają po pokojach z szałem w oczach, jak niektórzy na rynku chcieliby ich przedstawiać. Czy będą zachowywać się na rynku rozsądnie? Hm... A czy duzi ubezpieczyciele będą na rynku zachowywać się rozsądnie?

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Jak powstaje gorset [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 12.02.2019 7:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Opowiedzmy sobie w skrócie, jak wygląda jedna z faz procesu legislacyjnego, czyli głosowanie poprawek na posiedzeniu plenarnym. Wszyscy wiemy, jak wiele można załatwić trafną poprawką. Po takim głosowaniu Dekalog brzmi: "Zabijaj, cudzołóż, kradnij".

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Agnieszka Biała zastąpi Monikę Kośko na stanowisku wiceprezesa zarządu Ursusa

Dodano: 06.02.2019 16:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu Ursus w restrukturyzacji. Ponadto rada nadzorcza spółki odwołała Marcina Matusewicza i Zorana Radosavljević z funkcji członków zarządu. Jednocześnie rada uchwaliła, iż Agnieszka Biała będzie pełniła funkcję wiceprezesa zarządu Ursusa, podała spółka.

Źródło: https:

O, chłopska naiwności! [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 05.02.2019 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W okresie jednego pokolenia dwa razy miliony prostych Polaków, nieotrzaskanych z bliźnimi, pieniędzmi i ryzykiem, oszukano na grube miliardy. Jedni od ust sobie odejmowali. Inni dzieciom na mieszkanie nie dali. A nawet bazarowa przekupka może zawołać, jak za młodu na własne uszy słyszałem: "Całe życie kradłam, mąż kradł, a oni nam wszystko, wszystko zajumali!".

Źródło: feedproxy.google.com

Pułapka centrów aktuarialnych [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 01.02.2019 7:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kiedyś o aktuariuszach najczęściej opowiadano tylko na rynku dowcipy. Bo mało kto żywego aktuariusza widział. Siedzieli gdzieś zamknięci, ukryci, patrzyli w swoje lusterko, by z przeszłości przewidzieć przyszłość. Dzisiaj aktuariusze coraz częściej i coraz chętniej wychodzą do ludzi. Tematy aktuarialne są zresztą dla wielu bardzo interesujące. Ot, skąd się biorą stawki. Zastanówmy się, jakie są dziś perspektywy dla młodych aktuariuszy.

Źródło: feedproxy.google.com

Polityk PO twierdzi, że cel przesłuchania Kopacz jest inny, niż mówi się to oficjalnie

Dodano: 31.05.2017 16:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Afera Macierewicza" i "afera Błaszczaka" - to dwa spośród "problemów" PiS-u, które według posła PO Marcina Kierwińskiego zostały przykryte...

Tagi: Marcina
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone