poniedziałek, 22 lipca 2019 r.  Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Wiadomości z tagiem Marcina  RSS
=> Czego nie robi KNF <= [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 18.07.2019 8:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Osobiście uważam, że wszelcy regulatorzy, komisje ochrony i nadzoru, najwyższe urzędy sprawdzenia, a nawet - gdyby ktoś miał wątpliwości - różni rzecznicy tego i owego to wyrzucanie pieniędzy w błoto. To wszystko erzac dobrego prawa i skutecznych sądów. Popatrzmy choćby na osiągnięcia Komisji Nadzoru Finansowego. Głównie w ubezpieczeniach, bo te nas interesują zawsze najbardziej. Ale również i w kilku innych obszarach finansów.

Źródło: feedproxy.google.com

Festiwal „Ucho igielne”. Nowe wydarzenie w programie wakacyjnych imprez w regionie

Dodano: 17.07.2019 15:39 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Koncert zespołu Affabre Concinui w kolegiacie świętego Marcina w Opatowie zainauguruje Letni Festiwal Muzyki Sakralnej w Sandomierzu i okolicach - „Ucho igielne”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 lipca, o godzinie 18.00. Jego organizatorem jest Fundacja imienia Edwarda Kusztala.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jest prawomocny wyrok za spowodowanie śmiertelnego wypadku

Dodano: 16.07.2019 13:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

8 lat pozbawiania wolności - to już prawomocny wyrok dla Marcina K. Mężczyzna był oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Oksie w powiecie jędrzejowskim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zajmować się sobą [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 16.07.2019 8:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Patrząc od kilku lat na rynek ubezpieczeniowy, można czasem odnieść wrażenie, że niektórzy ubezpieczyciele zajmują się głównie sobą, swoimi restrukturyzacjami i swoimi zmianami. Całość lub prawie całość wysiłków przynajmniej ludzi centrali idzie na zmiany. Dobrze, jeśli ta zmiana ma cel. Choć w znakomitej większości przypadków drastyczna zmiana oznacza, że wcześniej żadnego celu nie było lub - nie wiadomo co gorsze - był głupi. Chybiony po prostu. Z przykładem Proamy na czele. Są jednak też i tacy, którzy zajmują się sobą bez żadnego wyraźnego celu. Potencjalni geniusze lub - częściej - korporacyjni dekownicy.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Oferta [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 16.07.2019 8:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Humoreska Twaina o sprzedawcy ech, który umiał ująć za serce swoją opowieścią, niewątpliwie kłamliwą, dowodzi, że ludzkość się degeneruje. W XIX wieku ludzie, być może tylko w Ameryce, umieli przekonywająco kłamać. Dzisiejsi sprzedawcy produktów finansowych, być może tylko w Polsce, kłamią beznadziejnie, prostacko, bez polotu. Ośmielam się niniejszym złożyć ofertę. Czy ktoś nie zechciałby zatrudnić człowieka, który kłamać nauczył się dopiero w dojrzałym wieku? Zupełnie serio obserwuję, że ludziska wierzą w najgorsze moje blagi, blefy i bujdy. Też chcę mieć status! Zaraz napiszę kłamliwe CV.

Źródło: feedproxy.google.com

W Opatowie upamiętnili pomordowanych policjantów

Dodano: 15.07.2019 6:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Stulecie powołania Policji Państwowej świętuje policja w Opatowie. W niedzielę wieczorem w kolegiacie św. Marcina odprawiona została msza święta w intencji pomordowanych i poległych funkcjonariuszy. Następnie uroczystości przeniosły się na Rynek, gdzie odczytano Apel Pamięci.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Marek Sakowski zastąpi Marcina Żółtka w fotelu prezesa PZU PTE [Emerytury]

Dodano: 12.07.2019 8:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

[[https://s.dzub.pl/2133d97a Marcin Żółtek]] złożył rezygnację z funkcji prezesa PZU PTE z dniem 15 lipca. Marcin Żółtek zarządzał PZU PTE (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Stadiony i orliki [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 11.07.2019 8:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z plasowaniem dużych ryzyk bywało różnie. Nigdy nie było nadmiernej liczby ubezpieczycieli, którzy samodzielnie mogli do dużych tematów podejść. Zdarzały się próby, kiedy ten lub inny mniejszy gracz próbował, a w praktyce pojawiał się na chwilę. W tej chwili przy największych ryzykach jest tylko dwu poważnych graczy - Ergo Hestia i PZUW. Cała reszta gra na orlikach. Lub - ujmując inaczej - robi za przystawki.

Tagi: Ergo, Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Śmierć strażaka podczas szkolenia. Przed sądem stanie dowódca

Dodano: 09.07.2019 15:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W październiku ruszy proces Marcina L., dowódcy komendy straży pożarnej w Kętrzynie. Mężczyzna jest oskarżony m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci strażaka i niedopełnienie obowiązków służbowych.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

=> Testowanie agregatorów <= [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 09.07.2019 9:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kiedyś z uśmiechem zapewniano: "Niemożliwe robimy zaraz, cuda zajmują nam jakąś chwilę". Do serca powiedzenie wziął sobie jeden z ubezpieczycieli. Jednym, dwoma ruchami zjednoczył wszystkie, czy też prawie wszystkie, multiagencje krajowe. Lub agregatorów, jeśli ktoś woli tradycyjną, krótką nazwę.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone