środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Marcina  RSS
Klienci to my [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 22.01.2019 7:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy z nas ma tendencje do oceniania się przynajmniej powyżej średniej populacji, w której żyje. Niższa samoocena to bardzo często choroba, depresja. To w przypadkach, kiedy niższa samoocena nie jest uzasadniona. Jeśli jest, bo człowiek widzi przecież, że inni są mądrzejsi, bystrzejsi, bardziej zaradni, czy choćby bogatsi, prowadzić musi do potwornej wręcz życiowej frustracji. My ubezpieczamy wszystkich.

Źródło: feedproxy.google.com

Bój o Europę. Brytania z Ameryką [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 21.01.2019 10:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ekonomiczne związanie Wielkiej Brytanii z USA zamiast z UE jest tematem od wielu lat. W 2017 roku Donald Trump mówił o tym z entuzjazmem, a potem zamilkł. Tydzień temu na stronie Fox News swoje uwagi zamieścił Nile Gardiner, brytyjsko-amerykański konserwatysta. Gardiner zachwyca się twardym Brexitem jako powrotem Brytanii do pełnej suwerenności i podkreśla, że będzie to szansa na swobodne zawieranie nowych umów o wolnym handlu, np. "wzmożenia specjalnych stosunków między pierwszą i piątą gospodarką świata".

Źródło: feedproxy.google.com

Twardy ubezpieczeniowy Brexit [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 17.01.2019 7:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od referendum z czerwca 2016 roku wiadomo było, że Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej. W przeciwieństwie do już wielu innych krajów Brytyjczycy jeszcze poważnie traktują referenda - raz wyrażonego głosu większości nie da się zmienić, czy odwołać. I choć za polityków pewnie nigdy nie można ręczyć, to wiele wskazuje na to, że 30 marca TEGO ROKU obudzimy się bez Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Również w ubezpieczeniach. I mam wrażenie, że większość uznaje, że - zupełnie po polsku - "jakoś to będzie"...

Źródło: feedproxy.google.com

Revolut i klienci [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 15.01.2019 7:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według medialnych doniesień Revolut ma już ponad 300 tys. klientów w Polsce. Sukces fantastyczny, bo na 2018 rok zapowiadali osiągnięcie... zaledwie 150 tys. klientów w Polsce. Teraz zresztą plan też nie jest nadmiernie ambitny, bo firma celuje w 0,5 mln osób. Co stoi za tym sukcesem? I czy jest to sukces, bo Revolut nie ukrywa, że wciąż nie zarabia.

Tagi: Marcina, Teren
Źródło: feedproxy.google.com

Czy lud chce nowego totalitaryzmu? [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 14.01.2019 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Diabelska armia chce nas utytłać w nowym, wspaniałym świecie. Człowiek człowiekowi wilkiem. Każdy obywatel donosicielem. Aparat państwa rozstrzyga wszystko. Oskarżenie równa się wyrokowi. Wyrok równa się ruinie do końca życia. Czy lud, populus, naprawdę zgodzi się na taki koszmar?

Źródło: feedproxy.google.com

Na doradcę stać bardzo niewielu [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 10.01.2019 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Chodzącym do dobrych restauracji prezesom być może wydaje się, że tak stołują się wszyscy. To mylne przekonanie. Znakomita większość Polaków dobrej restauracji od środka nie widziała nigdy, a obiad nawet za 250 zł od osoby (bez napojów) to dla nich jakaś totalna aberracja. Szczytem ekstrawagancji jest dla większości danie w sieciówce. Cóż.. Tak samo z ubezpieczeniami. Decyduje masa, której wystarczy po prostu dobra oferta. Na prawdziwe doradztwo i prawdziwego doradcę (jak na prawdziwego kucharza..) stać niewielu klientów.

Tagi: Marcina
Źródło: feedproxy.google.com

Ubezpieczenia będą wszędzie!!! [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 08.01.2019 7:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Coraz częściej zauważamy ubezpieczenia wszędzie. Są przy zakupie samochodu, wycieczki, pralki, wypożyczeniu samochodu, czy dowolnych innych zakupach, zwłaszcza internetowych. Opcje ubezpieczeń pojawiają się oczywiście w bankach, bankomatach, kasach supermarketów. Już od czasu do czasu, a pewnie coraz częściej, oferty ubezpieczeń będziemy otrzymywać przy wszelkich standardowych rachunkach prądowych, gazowych, paliwowych.. No tak.. jeszcze stacje benzynowe... Ubezpieczenia zaraz będą wyskakiwać z lodówki..

Źródło: feedproxy.google.com

Rojenia reakcjonisty [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 08.01.2019 7:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Patrzę na te różne wskaźniki, procenty, punkty, ilorazy. Czytam komentarze mądre i głupie też. I totalnie nie rozumiem, co się dzieje na rynkach. Trendy są sprzeczne, niekonsekwentne, absurdalne. Albo to tylko ja jestem głupi. Zniechęcony tą własną nierozumnością zatem pogrążam się w łagodnym, subtelnym świecie idei, najlepiej - idei prawnych, co pozwalam sobie dzisiaj również Szanownemu Państwu zarekomendować.

Źródło: feedproxy.google.com

Śr, 11 lip 20:00 (nSport) - Sporty walki: DSF Kickboxing Challenge 14 - mecz: Polska - Rosja

Dodano: 06.01.2019 7:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W walce wieczoru dojdzie do starcia Marcina Różalskiego i Petera Grahama. Będzie to rewanż za pojedynek z 2014, w którym Polak musiał przerwać walkę w...

Starosta sandomierski potrącił dwóch mężczyzn. Kto wyjaśni okoliczności wypadku?

Dodano: 04.01.2019 18:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu nie chce prowadzić postępowania związanego z potrąceniem przez starostę Marcina Piwnika dwóch mężczyzn na przejściu dla pieszych. - W związku z tym szef miejscowej jednostki wystąpił do Komendanta Wojewódzkiego Policji o przekazanie tej sprawy innej komendzie - informuje Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji W Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone