piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Marcel  RSS
wyścigi / Dzień testów w Montmeló

Dodano: 18.10.2018 18:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uczestnicy końcowej rundy GT Open na Circuit de Barcelona-Catalunya mają za sobą trzy sesje testowe. Rano padał deszcz. Drugą sesję, w której Marcin Jedliński i Mateusz Lisowski zajęli trzecie miejsce w ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Kandydat PiS na burmistrza Połańca zamierza sprowadzić inwestorów

Dodano: 18.10.2018 16:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kandydat PiS na burmistrza Połańca Marcin Kaczmarczyk obiecał, że po wygranych wyborach przyciągnie do miasta przedsiębiorców i ożywi strefę inwestycyjną, która od kilku lat stoi pusta. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zorganizowanej na terenach inwestycyjnych Marcin Kaczmarczyk po raz kolejny otrzymał poparcie posłów PiS: Anny Krupki i Krzysztofa Lipca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Strategia rynku kapitałowego trafi wkrótce do konsultacji, głównym celem obniżka kosztów

Dodano: 17.10.2018 16:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Strategia rynku kapitałowego trafi do konsultacji w ciągu kilku najbliższych tygodni, a jej głównym celem jest obniżka kosztów funkcjonowania na rynku publicznym dla spółek - poinformował zastępca dyrektora departamentu rozwoju rynku finansowego w Ministerstwie Finansów Marcin Obroniecki.

Tagi: Marcel
Źródło: biznes.interia.pl

Vladimir

Dodano: 17.10.2018 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Vladimir” to tekst słoweńskiego dramaturga Matjaza Zupančiča z 1997 roku. Jeden z pokoi w mieszkaniu Alesa, Masy i Mikiego zajmuje nowy lokator. Vladimir pojawia się w samą porę, bo trójka przyjaciół ma spore problemy z utrzymaniem mieszkania. Sęk w tym, że nowy lokator jest bardzo tajemniczy.
Ale przecież o Vladimirze coś jednak wiemy.
Ma za sobą skomplikowany życiorys i służbę w mundurze. Wiadomo, że kiedyś miał żonę, ale nie wiadomo co się z nią stało. Dla przyjaciół jest dobroduszny, dla wrogów - niebezpieczny. Vladimir to silny człowiek na trudne czasy, gotów pomóc każdemu, kto podziela jego zasady. Bo Vladimir ma zasady i wciela je w życie. I ma pieniądze.
Tyle wiemy o nim na początek, ale z czasem dowiemy się więcej. Vladimir nigdy nie wyprowadza się szybko, kiedy już się gdzieś wprowadzi.
Bo Vladimir nie wprowadza się do mieszkania. On wprowadza się do głowy.
autor: Matjaz Zupančič
rezyseria: Jan Naturski
scenografia: Marzena Wodziak
muzyka: Grzegorz Mazoń
współpraca reżyserska: Marcin Maziarzewski
plakat: Angelika Salska
presskit: Katarzyna Wierzba
foto: Marta Ankiersztejn
obsada:
Dagmara Bąk
Paweł Ferens
Jarosław Książek / Mieszko Barglik
Jędrzej Taranek
Sztuka “Vladimir” jest nam znana od paru lat, jednak dopiero teraz zdobyliśmy licencję od autora na realizację spektaklu. Wydaje nam się też, że czas jest odpowiedni na podjęcie tego tematu. Mimo, iż w tekście nie ma bezpośrednich nawiązań do współczesnej Rosji, Ukrainy i Vladimira Putina. Odnaleźliśmy w nimi wiele wspólnych mianowników. Chcemy wypowiedzieć się na ten temat, a teatr daje nam tą wyjątkową możliwość mówienia nie wprost o istotnych tematach. “Vladimir” nie jest tekstem politycznym i spektakl też taki nie będzie, tym większa jego siła, największą radością dla nas będzie jeśli widzowie sami znajdą te mianowniki.
Koproducja Teatru EKIPA i Teatru Druga Strefa
Spektakl współfinansuje m.st. Warszawa.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

rallycross / Pozostały finały

Dodano: 14.10.2018 15:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Marcin Gagacki i Dariusz Topolewski pewnie wygrali swoje półfinały Oponeo rallycrossowych mistrzostw Polski w Toruniu w klasie SuperCars i rozpoczną finał z pierwszej linii. Obok Gagackiego z pierwszego ...

Źródło: rallycross.autoklub.pl

Po wiecu kandydata na prezydenta Katowic uszkodzony pomnik Ziętka

Dodano: 14.10.2018 7:07 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Podczas sobotniego wiecu kandydującego na prezydenta Katowic lidera Stowarzyszenia KPN-Niezłomni Adama Słomki uszkodzony został pomnik gen. Jerzego Ziętka. Sprawą zajęła się policja. Prezydent Katowic Marcin Krupa nazwał zdarzenie "niedopuszczalnym".

Źródło: https:

rallycross / Sobota dla Gagackiego

Dodano: 13.10.2018 17:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Marcin Gagacki, który w pierwszym biegu kwalifikacyjnym uzyskał drugi czas, a następnie zapisał na swoje konto drugi bieg, przewodzi w klasie SuperCars po sobotniej części zmagań podczas ostatniej rundy ...

Tagi: Cave, Marcel
Źródło: rallycross.autoklub.pl

Nowy program "Para w remont" od listopada na antenie HGTV

Dodano: 12.10.2018 13:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Para w domu, para w pracy, para w remont. Mirella i Marcin uwielbiają wnętrzarskie wyzwania. W każdym odcinku nowego programu HGTV Home & Garden mają tylko trzy dni na zaprojektowanie, wyremontowanie i urządzenie wnętrza należącego do bohaterów.

Tagi: Nowi, Pani, Host, Marcel
Źródło: feedproxy.google.com

„Debaty o Kielcach”: Chłodnicki i Gierada

Dodano: 10.10.2018 6:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dziś (środa, 10 października) odbędzie się kolejna „Debata o Kielcach” - program, w którym kandydaci startujący w wyborach na prezydenta Kielc przedstawiają swoje pomysły na miasto. Jej uczestnikami będą Marcin Chłodnicki (gospodarz) i Artur Gierada (zaproszony).

Źródło: www.radio.kielce.pl

rallycross / Bilski wystartuje w Toruniu

Dodano: 09.10.2018 9:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Już w najbliższy weekend w Toruniu odbędzie się ostatnia, siódma tegoroczna runda Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross.Swoich sił w rallycrossie spróbuje Marcin Bilski, wcześniej pilot Marcina Gagackiego, ...

Źródło: rallycross.autoklub.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone