wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Mężczyzna  RSS
Tragiczny pożar w Kamiennej Woli

Dodano: 20.01.2019 17:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jedna osoba zginęła w pożarze domu jednorodzinnego w Kamiennej Woli w powiecie koneckim. O zdarzeniu powiadomił służby ratunkowe sąsiad, który zauważył ogień. Mężczyzna próbował udzielić pomocy - poinformował Radio Kielce starszy kapitan Mariusz Czapelski, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Końskich.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zginął w drodze na służbę

Dodano: 17.01.2019 13:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TRZEŚŃ. 37-letni policjant osierocił żonę i dwie córeczki. Podkarpaccy policjanci żegnają 37-letniego sierż. Krzysztofa Węglińskiego z Komisariatu Policji w Gorzycach. Mężczyzna zginął w wypadku we wtorek w Trześni jadąc do pracy z Tarnobrzega. – Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi – sierż. Krzysztofa Węglińskiego z Komisariatu Policji w Gorzycach. Policjant zginął we [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Olsztyński policjant z zarzutami w sprawie śmierci mieszkańca Zatorza. Nie miał prawa użyć broni?

Dodano: 16.01.2019 14:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


33-letni policjant z Olsztyna, zdaniem prokuratury, niezasadnie użył broni podczas interwencji na olsztyńskim Zatorzu. Funkcjonariusz oddał 7 strzałów w kierunku podejrzanego. Mężczyzna zmarł.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Prokurator zapowiedział wniosek o areszt dla hejtera, który groził prezydentowi Olsztyna

Dodano: 16.01.2019 10:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prokurator Rejonowy Olsztyn-Północ zapowiedział, że skieruje do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla 24-letniego Sergiusza P. podejrzanego o publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni zabójstwa z jednoczesną groźbą pozbawienia życia skierowaną wobec prezydenta Olsztyna. Mężczyzna odpowie również za posiadanie marihuany.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Groził prezydentowi Olsztyna. Dziś zostanie przesłuchany [WIDEO]

Dodano: 15.01.2019 14:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Olsztyńscy policjanci poinformowali, że dziś (15 stycznia) 24-latek, który kierował groźby karalne do prezydenta Olsztyna, zostanie przesłuchany. Mężczyzna będzie musiał się tłumaczyć także z posiadania narkotyków.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Opieka osób starszych Niemcy - 27330 Asendoef / Dorfstr

Dodano: 10.01.2019 19:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Miejscowość: 27330 Asendorf / Dorfstr opiekun płeć: kobieta Data wyjazdu: od zaraz na czas nieokreślony Informacje o ofercie: Płeć: Mężczyzna Wiek: 92 Wzrost: 175 cm Waga: 57 Kg * nocna wstawanie : sporadycznie * członkowie rodziny w gospodarstwie domowym- nie * zwierzęta - tak -kot Stan zdrowia seniora: * problemy ze słuchem * problemy z układem moczowym ( pielucha) Zakres obowiązków: * pomoc w utrzymywaniu higieny ( pielucha) * pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego * pomoc w ubieraniu * przygotowywanie posiłków, * dotrzymywanie towarzystwa, * zakupy-nie Wymagamy: * jezyk niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym, * doświadczenie pracy z osobami starszymi, Oferujemy: * osobny pokój * dostęp do internetu Zapewniamy: * legalne zatrudnienie,( ZUS, Ekuz karta, A1) * atrakcyjne wynagrodzenie do 7000 netto zł , * sprawdzone zlecenia przez naszych partnerów niemieckich, * zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty podróży, * stałą opiekę przez koordynatorów polskich i niemieckich 24 godziny na dobę, Zapraszamy do kontaktu: Zadzwoń, wyślij sms na numer 50836395 o teści ( praca Niemcy)- oddzwonimy - biuro czynne w godz. pn-sb 9-17 Wyślij wiadomość: [email protected] Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.iskierkauslugi.com/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Mężczyzna z Ukrainy szuka pracy fizycznej

Dodano: 10.01.2019 16:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

NEW LIFE PL jest firmą z 8 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Dzięki naszej agencji poszukiwanie pracy i pracowników kończy się sukcesem i zadowoleniem obydwu stron.Rekrutacja,praca tymczasowa czy leasing pracowniczy-pomożemy wybrać najefektywniejsze rozwiązania dla Państwa.   Proponujemy różne stawki  za rekrutację jednego pracownika w zależności od posiadanej przez niego specjalizacji. Gwarantujemy zadowolenie zarówno pracodawców, jak i personelu.   Działamy bardzo szybko-w 3 etapy: 1) Elektroniczne wypełnienie dokumentów 2) Rekrutacja 3) Oddelegowanie pracownika  Oferujemy stałe stawki jednorazowej prowizji oraz tworzenie nowych, indywidualnych ofert dla klientów chcących podjąć długoletnią współpracę z naszą firmą w formie leasingu pracowniczego.  Przy takiej współpracy pracownicy są zatrudnieni w naszej agencji,a pracę wykonują na korzyść Państwa firmy.Wszystkie sprawy związane z zatrudnieniem pracowników,legalizacji ich pobytu i pracy leżą po stronie agencji.Do każdego stanowiska zaproponujemy atrakcyjną stawkę leasingową.Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu. Kyrylo Brudov New Life PL Sp. z o.o. ul. Hetmańska 15G, 82-300 Elbląg E-mail: [email protected] Kontakt +48 530 827 971

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Policja poszukuje zaginionego Grzegorza Starostę

Dodano: 08.01.2019 12:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z komisariatu w Daleszycach poszukują zaginionego Grzegorza Starostę. Mężczyzna 29 grudnia 2018 roku wyszedł z domu w miejscowości Lechów, nie informując domowników, dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Przed sąd za fałszywe prawo jazdy

Dodano: 08.01.2019 11:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Funkcjonariusze z koneckiej "drogówki" zatrzymali do kontroli audi kierowane przez 39-latka z gminy Końskie. Mężczyzna okazał ukraińskie prawo jazdy. Dokument wydał się policjantom podejrzany. Odpowiadając na pytania o przebieg egzaminu na prawo jazdy za wschodnią granicą 39-latek nie potrafił określić, jakim samochodem i w jakim miesiącu zdawał testy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad własną matką

Dodano: 07.01.2019 14:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wczoraj wieczorem (6 stycznia) olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Na komisariat zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która wyjaśniła, że zaatakował ją jej własny syn. Mężczyzna był pijany i agresywny.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone