piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Linux  RSS
Linia nocna niepotrzebna?

Dodano: 22.02.2019 11:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Linia nocna N2 w Kielcach będzie kursować tylko w weekendy. Urzędnicy tłumaczą zmianę niewielkim zainteresowaniem tym połączeniem. Grzegorz Witkowski, rzecznik Zarządu Transportu Miejskiego informuje, że z kursu korzystało zaledwie kilkanaście osób w ciągu nocy, często zdarzało się, że pojazdy jeździły puste.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wizz Air otwiera połączenie z Gdańska do Bodø

Dodano: 21.02.2019 13:23 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Linia lotnicza Wizz Air otworzy połączenie między Gdańskiem i Bodø, w Norwegii. Loty będę odbywać się od 22 maja 2019 roku. Bilety są dostępne na wizzair.com już od 89 złotych w jedną stronę. Bodø, najdalej wysunięta na północ część pięknego wybrzeża Kystriksveien, jest największym skupiskiem orłów morskich. Turyści z całego świata przyjeżdżają, by je obserwować.... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Galaxy S10e, S10, S10+ i S10 5G – nowe rozdanie Samsunga

Dodano: 20.02.2019 20:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Samsung Electronics zaprezentował Galaxy S10 – nową linię smartfonów klasy premium. Linia Galaxy S10 debiutuje w 10-tą rocznicę premiery pierwszego modelu Galaxy S.

Źródło: www.pcformat.pl

Mr. i Pani oferują kredyt ubezpieczeniowy z Vo

Dodano: 20.02.2019 19:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Pani i godny zaufania dżentelmen oferuje ofertę kredytową, że utknąłeś, bank zbanowany i nie masz korzyści z banków lub jeśli masz lepszy projekt i potrzebujesz finansowania. Musisz pożyczać entantowe pieniądze, które szczególnie radzą sobie z trudnościami finansowymi, by ostatecznie przełamać impas banku, odrzucając pliki wniosku o pożyczkę? Mam stary prywatny kapitał finansowy i mogę ci go udostępnić, jeśli jesteś w dobrej wierze, gotów zaspokoić twoje potrzeby na rozsądnych warunkach. Obszary interwencji: * Pożyczki osobiste * Pożyczka mieszkaniowa * Pożyczka inwestycyjna * Pożyczka samochodowa * Konsolidacja długów * Linia kredytowa * Drugi kredyt hipoteczny * Nabycie kredytu Chcielibyśmy pomóc każdemu, kto chce pożyczyć pieniądze na Rozpocznij działalność gospodarczą, zdobądź kapitał na nabycie nieruchomości. Stopa ścierania wynosi obecnie 4% odsetek i spłat od 3 do 30 lat. Pożyczka jest dostępna, aby udowodnić swoją tożsamość i sytuację finansową w ciągu 48 godzin. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji przez e-mail: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kali Linux 2019.1: nowe wydanie systemu do testów penetracyjnych

Dodano: 20.02.2019 13:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przeznaczony do testów penetracyjnych i symulowanych ataków Kali Linux, zwany też „hakerskim Linuxem”, został wydany w wersji 2019.1. W samym systemie nie ma rewolucyjnych zmian, ale warto zainteresować się wersją 5.0 narzędzia Metasploit. To pierwsze większe wydanie tego programu od 2011 roku, gdy ukazał się Metasploit 4.0. Metasploit to rozbudowany framework do przygotowywania i&...

Tagi: Linux, Kaye
Źródło: feedproxy.google.com

Nowe zagrożenie serwerów Linkusa i spadek Polski w rankingu bezpieczeństwa

Dodano: 19.02.2019 13:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsza tegoroczna analiza realnych zagrożeń sieciowych firmy CheckPoint pokazuje, że Polska spadała w rankingunajbezpieczniejszych krajów, a głównym wydarzeniem stycznia było pojawienie się SpeakUp - trojana dla systemu Linux praktycznie niewykrywalnego przez oprogramowanie antywirusowe.

Źródło: di.com.pl

Semestralne warsztaty teatralne dla młodzieży - nowe grupy!

Dodano: 19.02.2019 13:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Od ponad 10 lat organizujemy warsztaty teatralne. W każdym sezonie w naszych zajęciach bierze udział ponad 300 uczestników. Praca warsztatowa jest intensywna, dynamiczna, skupiona przede wszystkim na zwiększeniu kreatywności oraz pewności w swobodnym byciu na scenie. Jednym z naszych głównych celów jest działanie całościowe, integracja w działaniu ciała i emocji. Używamy w pracy rozmaitych technik improwizacyjnych. Używamy także bardzo wielu zabaw i gier teatralnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, otwierają i świetnie integrują grupę. Warsztaty kończą się wydaniem dwujęzycznego Certyfikatu Akademii Sztuki i Kultury. Gdzie? Akademia Sztuki i Kultury - Warszawa Centrum Al. Jana Pawła II 36c czyli 3 przystanki tramwajowe od Dworca Centralnego 500 metrów od stacji metra Ratusz-Arsenał W jakich dniach? PIĄTKI w godz. 17:10-19:10 (od 22.02.2019) - dla dorosłych od 16 roku życia Prowadzący Piotr Filonowicz Stworzył i prowadzi warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury. Jest absolwentem Akademii Teatralnej, założycielem grup Linia Nocna oraz Fabryka Destrukcja. Organizuje podróże etnomuzykologiczne. Prowadzi zajęcia z otwierania głosu. Jest współtwórcą improwizacji wolnej. Brał udział w licznych warsztatach teatralnych (m. in.: pod kierunkiem Eugenio Barby, Thomasa Richardsa). Piotr Filonowicz jest także autorem realizowanych w teatrze scenariuszy. Publikował eseje o Rilkem, Prouście, Schulzu, Wyspiańskim. W tym sezonie poprowadzi semestralne warsztaty Akademii Sztuki i Kultury w Warszawie. Ile to kosztuje? 590 zł za całość lub 3 x 230 zł Jak się zapisać? • telefonicznie - 609 045 956 • mailem - [email protected] (wymaga potwierdzenia z naszej strony) Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych ewentualnych doświadczeniach teatralnych zapisujących się osób. Miejsce wnoszenia opłat: • na konto: Akademia Sztuki i Kultury Al. Jana Pawła II 36c 00-141 Warszawa MultiBank 73 1140 2017 0000 4402 1292 5749 (z dopiskiem: Warsztaty teatralne) • w sekretariacie ASiK (czynny od pn. do pt. w godz. 8.30 - 16.00) Należy przed pierwszą próbą okazać instruktorowi dowód wpłaty. W przypadku opłat ratalnych należy okazywać prowadzącemu dowód wpłaty w określonym wyżej terminie. Uwaga! Jeśli warsztaty całoroczne nie spodobają Ci się, możesz bez podawania przyczyny odebrać pieniądze w ciągu siedmiu dni od pierwszej próby. Dodatkowe informacje na stronie: www.warsztaty-teatralne.pl Serdecznie zapraszamy! :) ---------------------------------------------------------------------- Od 6 lutego ruszają także warsztaty dla dorosłych od 21 roku życia. Szczegóły na www.warsztaty-teatralne.pl

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

Linie Emirates otworzą codzienne połączenie z Dubaju do Phnom Penh i Bangkoku

Dodano: 18.02.2019 12:24 | 20 odsłon | 0 komentarzy


1 czerwca tego roku linie Emirates otworzą nowe codzienne połączenie do Phnom Penh (PNH) i Bangkoku (BKK). Rejs z Dubaju do Phnom Penh przez Bangkok zapewni pasażerom podróżującym między stolicami Kambodży i Tajlandii większy wybór lotów. Podróżujący z obydwu krajów Azji Południowo-Wschodniej zyskają także łatwiejszy dostęp do globalnej siatki połączeń Emirates obejmującej ponad 150 kierunków w... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Kup bilet i posadź drzewo

Dodano: 18.02.2019 12:18 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Linie lotnicze Air France uruchomiły nowy ekologiczny projekt pod nazwą „Trip and Tree” (Podróż i Drzewo), umożliwiając swoim pasażerom podjęcie działań na rzecz planety i zmniejszenie wpływu, jaki wywiera ich podróż lotnicza na środowisko naturalne. Podczas zakupu dowolnego biletu lotniczego na stronie airfrance.pl, klienci mogą przekazać darowiznę na dowolną kwotę, aby w ten sposób pomóc... pochodzi z serwisu .

Tagi: Linux, Trwa, France
Źródło: https:

PZU, TUW TUW i Link4 z najlepszymi danymi dla UFG [Rynek]

Dodano: 18.02.2019 8:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PZU, TUW TUW i Link4 znalazły się na czele 8. rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone