środa, 23 października 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Leszka  RSS
W Tokarni kręcą sceny do filmu o Witoldzie Pileckim

Dodano: 21.10.2019 17:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W wielkiej tajemnicy powstają zdjęcia do dużej produkcji filmowej Leszka Wosiewicza pod tytułem „Raport Pileckiego”. Dziś kręcono je w Parku Etnograficznym w Tokarni. Na planie pojawiło się wielu statystów wystylizowanych na czasy wojenne. Sceny przez cały dzień kręcone były w okolicy kościoła z Rogowa i plebanii z Goźlic. Zdjęcia będą robione tu także jutro.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Uszczelnianie podatków. Wiceminister zapowiada uproszczenie systemu

Dodano: 10.10.2019 7:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- W ostatnich latach było sporo działań i w kwestii PIT, i CIT. Są miejsca, gdzie jest możliwa poprawa ściągalności. Ale z drugiej strony to jest podążanie w kierunku uproszczenia systemu podatkowego. Teraz jest okazja, żeby się nad tym zastanowić, i jest taka wola - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister finansów Leszek Skiba.

Tagi: Teren, Leszka
Źródło: https:

Zakopane: Nieoficjalnie: Leszek Dorula ponownie burmistrzem

Dodano: 09.10.2019 13:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dotychczasowy burmistrz Zakopanego Leszek Dorula został ponownie wybrany na ten urząd uzyskując 56 proc. poparcia - wynika z nieoficjalnych danych Miejskiej Komisji Wyborczej. Dorula zapowiada kontynuację inwestycji, walkę o czyste powietrze i rozwój narciarstwa w mieście pod Giewontem.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Polska gospodarka zwalnia. Co dalej z wpływami z podatków

Dodano: 08.10.2019 12:44 | 14 odsłon | 0 komentarzy

- Finanse publiczne muszą być po prostu przygotowane na spowolnienie. To znaczy, że poziom deficytu, niezależny od koniunktury, powinien być umiarkowany. Taki, jaki Komisja Europejska nam rekomenduje - na poziomie minus jeden procent - mówił w programie "Money. To się liczy" wiceminister finansów Leszek Skiba. - To co widzimy w gospodarce niemieckiej i UE powoduje, że możemy mieć obawy, jak to wpłynie na naszą gospodarkę - dodał.

Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz przyciągnęli tłumy (ZDJĘCIA)

Dodano: 05.10.2019 19:36 | 3 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Były prezydent RP i były wicepremier i minister finansów odwiedzili stolicę Podkarpacia. Sala konferencyjna rzeszowskiego hotelu „Bristol” wypełniła się w piątkowy (4 października) wieczór po brzegi. Powód? Tu gościli na zaproszenie europosłanki z KO PO, Elżbiety Łukacijewskiej, twórca „Solidarności”, były prezydent RP, Lech Wałęsa i ojciec reform naszej gospodarki po latach PRL-u, prof. Leszek [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Wyrok TSUE. Getin Noble na ostrej huśtawce. Raz rozpacz, raz radość

Dodano: 03.10.2019 11:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Banki ostro rosły w czwartek rano na giełdzie, by potem ruszyć ostro w dół, a potem nadrobić straty. Roller-coaster przez moment powodował rozpacz akcjonariuszy Getin Noble, w tym byłego miliardera Leszka Czarneckiego. Z ruchu na giełdzie wynikało przez moment, że giełda przewiduje scenariusz upadłościowy.

Źródło: https:

Agnieszka Woźniak-Starak i Leszek Stanek razem zachęcają do adopcji psów ze schroniska. Szykuje się nowa przyjaźń w show-biznesie?

Dodano: 26.10.2016 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Woźniak-Starak i Leszek Stanek mieli okazję poznać się podczas nagrań „Azja Express”. Teraz połączyła ich wspólna, psia sprawa. Widać, że oboje świetnie się dogadują. Jest szansa na przyjaźń?

Źródło: www.gala.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone