środa, 22 maja 2019 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Krzysztof  RSS
Poseł Lipiec: chcemy, by na wybory poszli ludzie niezależnie od tego kogo popierają

Dodano: 21.05.2019 18:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do udziału w majowych wyborach zachęcał mieszkańców Kielc poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości. Towarzyszyli mu członkowie Świętokrzyskiego Forum Młodych PiS. Działacze na ulicy Sienkiewicza w Kielcach wspólnie rozdawali broszurki nakłaniające do uczestniczenia w wyborach europejskich.

Źródło: www.radio.kielce.pl

ME wnioskuje do resortu energetyki Rosji ws. przywrócenia dostaw czystej ropy

Dodano: 21.05.2019 12:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Minister Energii Krzysztof Tchórzewski wystąpił do Ministra Energetyki Federacji Rosyjskiej Aleksandra Novaka, z wnioskiem o podjęcie pilnych działań mających na celu jak najszybsze przywrócenie drożności systemu i dostaw czystej ropy, poinformował resort.

Źródło: https:

Polska wieś z dostępem do gazu. To element walki ze smogiem

Dodano: 20.05.2019 19:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Dostęp do gazu ziemnego nie może być tylko przywilejem mieszkańców dużych miast - mówił w poniedziałek minister Jan Krzysztof Ardanowski. Szef resortu rolnictwa zainaugurował dostawy gazu do Lisewa w województwie kujawsko-pomorskim.

Źródło: https:

Krzysztof Piątek i ZUS dali zarobić. Zaskakujące wyniki firmy Filipiaka

Dodano: 20.05.2019 11:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kontrakt z ZUS i procent ze sprzedaży kontraktu Krzysztofa Piątka z Genoa CFC do Milanu i już giełda jest zaskoczona wynikami Comarchu. Kontrolowana przez Janusza Filipiaka spółka takimi zyskami pokryła straty na rynkach niemieckojęzycznych.

Źródło: https:

Muzyczny weekend w Łańcucie (ZDJĘCIA)

Dodano: 18.05.2019 20:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę w sali balowej łańcuckiego zamku zabrzmiały ponadczasowe kompozycje Chopina, a w Hotelu Sokół w Łańcucie – utwory Krzysztofa Komedy. Oklasków nie było końca. Sobotni wieczór uświetnił Krzysztof Jabłoński, który z zachwycającą wirtuozerią wykonał utwory mistrzów: Chopina, Melcera i Moniuszki. Przy fortepianie towarzyszyła mu Rita Shen; wspólnie odegrali m.in. pięć porywających „Tańców węgierskich” Johannesa [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Jabłońskiego koncert fortepianowy

Dodano: 17.05.2019 21:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

FESTIWAL W ŁAŃCUCIE – ZAPOWIEDZI. W sobotę w sali balowej łańcuckiego zamku zabrzmią ponadczasowe kompozycje Chopina, Melcera i  Moniuszki. Utwory mistrzów wykona zachwycający Krzysztof Jabłoński, którego romantyczna natura kształtowała przez lata jego muzyczny smak i zainteresowania. Krzysztof Jabłoński jest laureatem 3. nagrody XI Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina w Warszawie (1985) oraz szeregu czołowych nagród [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk otrzymał wotum zaufania i absolutorium!

Dodano: 16.05.2019 17:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Częstochowy uzyskał w czwartek, 16 maja na sesji rady miasta wotum zaufania. Radni poparli także wykonanie budżetu za poprzedni rok i udzielili Krzysztofowi Matyjaszczykowi absolutorium.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Premier Morawiecki w regionie. W niedzielę odwiedzi Wodzisław i Kielce

Dodano: 16.05.2019 16:14 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi w najbliższą niedzielę, 19 maja województwo świętokrzyskie. Jak informuje poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, szef rządu bezpośrednio po regionalnej konwencji PiS przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, która odbędzie się w Krakowie, wyruszy specjalnym „PiSbusem” w drogę do Świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane "mk-Bud" Krzysztof Mus

Dodano: 15.05.2019 22:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ulica Christo Botewa 14 w Krakowie to miejsce, w którym niedawno powstał piękny, nowoczesny gmach biurowca CHB14. Jest on miejscem, w którym oferowane są biura na wynajem dla osób, które chcą rozwijać własny biznes w Krakowie i szukają idealnego miejsca na swoje lokum. Jeśli i ty chciałbyś znaleźć i wynająć takie miejsce to serdecznie zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie: 665 160 136, mailowo: [email protected], albo za pomocą strony www i uzyskiwania więcej informacji o ofercie. Przedsiębiorstwo Budowlane "mk-Bud" Krzysztof Mus Królówka 306 32-722 Królówka

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Na chodniki nie ma, a na „stołek” jest?

Dodano: 15.05.2019 14:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

MIELEC. Starosta Stanisław Lonczak odmówił projektowania budowy chodników w Kiełkowie i Tuszymie (gm. Przecław), tłumacząc to ograniczonymi środkami finansowymi. Takie postawienie sprawy ostro skrytykował przecławski radny powiatowy, Krzysztof Olszewski. – Jestem świadomy tego, że nie da się wszystkiego zrobić w jednym czasie, dlatego wniosłem o rozpoczęcie projektowania tych chodników, tak aby mogły być one wybudowane [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone