sobota, 21 lipca 2018 r.  Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wiadomości z tagiem Krajowej  RSS
Sejm przyjął nowelizację ustaw sądowniczych

Dodano: 20.07.2018 19:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Sejm uchwalił w piątek przygotowaną przez PiS nowelizację ustaw m. in. o Sądzie Najwyższym, ustroju sądów, Krajowej Radzie Sądownictwa i o prokuraturze. Chodzi m.in. o zmiany procedur wyboru I prezesa SN i kwestie obsady stanowisk w tym sądzie.

Źródło: https:

Tata nie płaci alimentów? Zapłaci je pracodawca

Dodano: 20.07.2018 12:36 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pracuje nad zapewnieniem skutecznej egzekucji świadczeń alimentacyjnych. Zgodnie z projektem pracodawca, który zatrudnia „na czarno” lub na podstawie umowy cywilnoprawnej zamiast umowy o pracę, osobę figurującą w Krajowym Rejestrze Zadłużonych i uchylającą się od wykonania obowiązku alimentacyjnego, będzie ponosił solidarną odpowiedzialność za zobowiązania alimentacyjne do wysokości ich rocznej kwoty.

Źródło: di.com.pl

Pracownik budowy dróg w Niemczech.Od 2000 € + zakwaterowanie

Dodano: 20.07.2018 11:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Aktualnie dla naszego klienta – przedsiębiorstwa budowlanego realizującego zlecenia na terenie wschodnich Niemiec - poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowy dróg i autostrad Miejsce pracy: wschodnie Niemcy Wymagania: - doświadczenie przy budowie dróg, - podstawowa znajomość języka niemieckiego, - prawo jazdy kat. B - mile widziane. Warunki zatrudnienia: - stabilne zatrudnienie - niemiecka umowa o pracę, - niemieckie świadczenia socjalne (Kindergeld), - możliwość podjęcia pracy od zaraz, - wynagrodzenie od 2 000 €/msc brutto, możliwość nadgodzin, - BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych, - zapewniamy przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim. APLIKUJ! Wystarczy, że wyślesz swoje CV na adres [email protected] lub zadzwonisz pod numer 733 516 777 Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485. Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji, w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]), Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa, szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

JPK "na żądanie" KAS

Dodano: 16.07.2018 21:47 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Od 1 lipca br. do przedsiębiorstw dużych i średnich dołączyli w obowiązku raportowania Jednolitych Plików Kontrolnych na żądanie Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wszyscy, nawet najmniejsi przedsiębiorcy. Tym samym wzrasta zasięg i wydajność systemu kontrolnego fiskusa.

Źródło: di.com.pl

Język niemiecki - praca biurowa w Katowicach

Dodano: 13.07.2018 15:15 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Znasz język niemiecki na poziomie min. B2? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe na co dzień? Nie chcesz wyjeżdżać za granicę, aby używać j. niemieckiego? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę w Katowicach. Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta w j. niemieckim Wymagamy bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (min. B2) oraz dobrej znajomości obsługi komputera. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, jest natomiast dodatkowym atutem. Brak sprzedaży! Odpowiadamy wyłącznie za HELPDESK! Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 6000 zł brutto), - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, - profesjonalne szkolenie wstępne. Aplikuj! Wyślij swoje zgłoszenie na adres [email protected] lub zadzwoń pod nr 535 995 195. Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: - wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected] pl) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Podatki 2018: Nowe regulacje ws. dodatku kontrolerskiego dla pracowników KAS

Dodano: 13.07.2018 14:52 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Przepisy dotyczące przyznawania dodatków kontrolerskich pracownikom Krajowej Administracji Skarbowej i funkcjonariuszom Służby Celno-Skarbowej zostaną uproszczone. Nowe rozporządzenie w tej sprawie zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw i weszło w życie.

Źródło: www.podatki.biz

Obsługa kasy w Strzelinie - od zaraz!

Dodano: 13.07.2018 14:44 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: OBSŁUGA KASY Lokalizacja: Strzelin Zakres obowiązków: -Obsługa kasy i terminala płatniczego, -Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami, -Drobne prace porządkowe. Oferujemy: -Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa, -Wynagrodzenie wypłacane w terminie, -Konkurencyjne wynagrodzenie, -Elastyczny czas pracy, -Pracę w młodym zespole, -Możliwość zdobycia doświadczenia, -Bezpłatne szkolenia. Wymagania: -Ukończone 18lat, -Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, -Komunikatywność i kultura osobista, -Dyspozycyjność, -Pozytywne nastawienie, -Status ucznia/studenta mile widziany. Aplikuj posyłając CV przez formularz aplikacyjny https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/kasjer-sprzedawca-ATRAKCYJNE-STAWKI/10451-29294-25-in1-1787.html lub dzwoniąc pod numer telefonu: 727-405-040 Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html

Józef Iwulski wśród sędziów negatywnie zaopiniowanych przez KRS

Dodano: 12.07.2018 14:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Tylko pięcioro sędziów Sądu Najwyższego uzyskało pozytywną rekomendację Krajowej Rady Sądownictwa ws. dalszego pełnienia urzędu. Opinie negatywne uzyskali m.in. prezesi Stanisław Zabłocki i kierujący dziś sądem Józef Iwulski.

Decyzja o nieujawnieniu nazwisk sędziów popierających kandydatów do KRS uchylona przez sąd

Dodano: 12.07.2018 11:04 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie nieprawomocnie uchylił decyzję szefa Kancelarii Sejmu o odmowie ujawnienia m.in. nazwisk sędziów popierających zgłoszenia kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa. Skargę w tej sprawie złożyła Sieć Obywatelska "Watchdog".

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone