środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Krajowej  RSS
KIR i ZBP: 36% klientów chciałoby przelewów natychmiastowych w każdej sytuacji

Dodano: 26.06.2019 11:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ponad jedna trzecia (36%) klientów banków w Polsce uważa, że natychmiastowa realizacja przelewu powinna być stosowana w każdej sytuacji, wynika z badania przeprowadzonego przez Kantar TNS na zlecenie Krajowej Izby Rozliczeniowej (KIR) i Związku Banków Polskich (ZBP).

Źródło: https:

W Chmielniku uhonorują legendarnego żołnierza AK i NSZ

Dodano: 22.06.2019 7:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Porucznik Stanisław Grabda ps. „Bem” zostanie dziś pośmiertnie mianowany na wyższy stopień wojskowy. Uroczystości z tej okazji odbędą się w Chmielniku. Stanisław Grabda „Bem” był żołnierzem Armii Krajowej oraz Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych. Pochodził z okolic Chmielnika.

Tagi: Krajowej
Źródło: www.radio.kielce.pl

Lakiernik samochodowy

Dodano: 21.06.2019 14:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Lakiernik samochodowy Nr ref: LSN/0619/POZ Miejsce pracy: okolice Karlsruhe, Niemcy Zarobki: od 9000 brutto PLN do 9500 brutto PLN Oferujemy: -Atrakcyjny kontrakt; -Praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin -Stawkę godzinową 13.50 Euro brutto/h; -Dodatek transportowy 141 euro brutto/ 3 miesiące; -Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie. Zadania: -Przygotowanie elementów pod lakierowanie; -Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład; -Lakierowanie elementów jak również całych samochodów (nowe i używane); -Lakierowanie w kabinie; -Kontrola jakości lakierowanych elementów. Oczekujemy: -Doświadczenia w pracy jako lakiernik samochodowy; -Sprawność manualna i zrozumienie techniczne; -Wykształcenie kierunkowe; -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana; -Prawo jazdy i samochód w celu dotarcia do miejsca pracy. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik gospodarstwa rolnego/Dojarz

Dodano: 21.06.2019 14:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik gospodarstwa rolnego/Dojarz Nr ref: DOJ/0619/FR Miejsce pracy: okolice Flensburg, płn Niemcy Zarobki: od 7600 brutto PLN do nawet 9000 brutto PLN/miesiąc Oferujemy: -Atrakcyjny kontrakt; -Prace 40 godzin tygodniowo plus możliwość pracy w godzinach nadliczbowych; -Stawkę godzinową na początek 11,00 euro brutto/h;-Dodatek transportowy 141 euro brutto/ 3 miesiące; -Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie. Zadania: -Przygotowanie krów do dojenia; -Dojenie krów na hali udojowej; -Pomoc przy dojeniu; -Prace na gospodarstwie przy karmieniu i obrządku krów; -Transport przyczepami produktów rolnych; -Prace porządkowe na gospodarstwie rolnym. Oczekujemy: -Doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym oraz przy dojeniu krów; -Umiejętności obsługi maszyn rolniczych; -Prawo jazdy kat. T i B; -Wykształcenie zawodowe rolne (mile widziane kierunkowe); -Podstawowa znajomość języka niemieckiego. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Operator maszyn i urządzeń

Dodano: 21.06.2019 14:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Mechatronik/operator maszyn i urządzeń Nr ref: MECH/0619/POZ Miejsce pracy: okolice Wurzburg, Niemcy Oferujemy: -Umowa o pracę na niemieckich warunkach; -Praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin -Stawkę godzinową na początek 14,55 euro brutto/h, po 6 tygodniach pracy podwyższenie stawki; -Po okresie 6 miesięcy planowane przejecie bezpośrednio na kontrakt u klienta; -Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie. Zadania: -Konserwacja maszyn i usuwanie wszelkich zakłóceń czy usterek oraz ich naprawa; -Programowanie zamówień; -Czynności związane z czyszczeniem maszyny; -Kontrola jakości; -Dostawa materiałów do maszyn. Oczekujemy: -Doświadczenie w pracy jako mechatronik, mechanik przemysłowy, technik elektronik, operator CNC; -Sprawność manualna i zrozumienie techniczne; -Znajomość rysunku technicznego; -Wykształcenie kierunkowe; -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego; -Prawo jazdy i samochód obowiązkowe w celu dotarcia do miejsca pracy. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Posiłek pracownika pracującego w nadgodzinach nie jest jego przychodem

Dodano: 19.06.2019 13:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sfinansowanie posiłków pracownikom wykonującym pracę w wymiarze nadliczbowym, nie generuje po stronie tych pracowników przychodu do opodatkowania. Wydatki te ponoszone będą bowiem w interesie pracodawcy, a co za tym idzie pracownicy nie otrzymają od niego jakiegokolwiek przysporzenia majątkowego, ponieważ świadczenia te pozostają w związku z pracą w godzinach nadliczbowych - wyjaśnił Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej w interpretacji indywidualnej.

Źródło: www.podatki.biz

Zwolnienie w PIT dla młodych pracowników. Biznes krytycznie o projekcie

Dodano: 18.06.2019 15:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nowe zwolnienie podatkowe dotyczące dochodów podatników do 26. roku życia będzie mieć wybiórczy charakter, a w uzasadnieniu projektu nowelizacji brakuje wskazania przesłanek, na których oparł się resort finansów - twierdzą eksperci Krajowej Izby Gospodarczej. Nowa ulga w PIT ma odnosić się do dochodów nieprzekraczających 85,5 tys. zł w skali roku i kosztować budżet państwa ok. 2,5 mld zł rocznie.

Źródło: www.podatki.biz

Inflacja w górę. Na koniec roku ceny mogą być wyższe o 2 proc.

Dodano: 17.06.2019 15:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W maju br. ceny były wyższe średnio o 0,2 proc. względem poprzedniego miesiąca, a w skali roku wskaźnik wyniósł 2,4 proc. - wynika z nowych danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny. Jak przewidują eksperci Krajowej Izby Gospodarczej, na koniec 2019 r. wskaźnik inflacji będzie wynosić ok. 2 proc. rok do roku.

Źródło: www.podatki.biz

MIiR: Sejm przyjął poprawki do nowelizacji ustawy o KZN

Dodano: 14.06.2019 10:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Sejm przyjął poprawki Senatu do nowelizacji ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości oraz niektórych innych ustaw, które przyspieszą realizację programu Mieszkanie+, poinformowało Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju (MIiR). Ustawa trafi teraz do Prezydenta RP.

Co grozi buntownikom?

Dodano: 13.06.2019 23:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

KRAJ, PODKARPACIE. Polacy, którzy zarejestrowali swoje odbiorniki, nie mają ochoty opłacać abonamentu radiowo-telewizyjnego. Na koniec 2018 r. opłaty uregulowało zaledwie 30 proc. z nich.  Ze sprawozdania Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wynika, że w ubiegłym roku abonament radiowo-telewizyjny opłaciło zaledwie 994 tys. z ponad 6 mln zobowiązanych. A kary za nieopłacenie abonamentu mogą wynieść nawet [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone