środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Konstytucji  RSS
Fachowcy do pracy w Belgii

Dodano: 20.06.2018 14:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska firma budowlana podejmie współpracę z różnymi fachowcami w zakresie prac budowlanych na terenie Belgii (murowanie, szalowanie, zbrojenie, prace konstrukcyjne, docieplenia, elewacje, prace hydrauliczne i elektryczne). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 729 264 806 lub na [email protected] Administratorem danych osobowych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 10a w Karpaczu (58-540). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Budowlańcy, praca w Belgii

Dodano: 19.06.2018 11:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Buduj razem z Vitruvion! Polska firma budowlana poszukuje podwykonawców do pracy na terenie Belgii. Jeśli masz doświadczenie jako cieśla szalunkowy, cieśla konstrukcyjny, monter elewacji, spawacz, zbrojarz lub murarz, prowadzisz działalność gospodarczą lub chcesz ją założyć - zgłoś się do nas już dziś! Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 10A (58-540).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kwieciński: Dzięki Konstytucji Biznesu, administracja publiczna będzie partnerem dla przedsiębiorców

Dodano: 18.06.2018 19:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Chcemy, by efekty wzrostu gospodarczego były odczuwalne dla społeczeństwa – podkreślił minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński w poniedziałek na spotkaniu z przedsiębiorcami w Wieluniu (Łódzkie).

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Konstytucja biznesu – nowe przepisy dla przedsiębiorców

Dodano: 15.06.2018 8:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego i Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku zapraszają na szkolenie: Konstytucja biznesu – nowe przepisy dla przedsiębiorców.

Źródło: www.plock.eu

Prezydencki minister przedstawił propozycje 15 pytań referendalnych

Dodano: 12.06.2018 15:43 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Czy jest pani/pan za uchwaleniem nowej Konstytucji RP (tak/nie) lub zmian w obowiązującej Konstytucji RP (tak/nie) – tak brzmi pierwsze pytanie referendalne, jakie zaprezentował prezydencki minister Paweł Mucha. "Uważałem, że w referendum ws. konstytucji nie powinno być więcej niż 10 pytań, ale zdecydowałem, że zaprezentowany dziś projekt będzie obejmował 15 pytań i chcę, żeby Rada ten temat przedyskutowała" - powiedział prezydent Andrzej Duda. Konstytucjonalista Marek Chmaj uważa, że pytań jest zbyt wiele.

Źródło: www.rmf24.pl

Wiceminister Ociepa: Skuteczne wdrożenie Konstytucji Biznesu wymaga zmiany mentalności

Dodano: 11.06.2018 19:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Skuteczne wdrożenie Konstytucji Biznesu wymaga zmiany mentalności, także po stronie administracji – mówił w poniedziałek w Rybniku wiceminister przedsiębiorczości i technologii Marcin Ociepa. Podkreślił, że nowe regulacje są „fundamentalną zmianą” w relacjach państwo-przedsiębiorca.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Przedsiębiorcy chwalą Konstytucję dla Biznesu

Dodano: 07.06.2018 16:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy

- Konstytucja dla Biznesu - to 5 aktów prawnych, które w fundamentalny sposób ułatwiają polskim przedsiębiorcom funkcjonowanie na rynku - powiedział Marcin Ociepa wiceminister Przedsiębiorczości i Technologii, podczas spotkania z przedsiębiorcami w Busku - Zdroju. Wiceszef resortu przedsiębiorczości i technologii wziął udział w konferencji "Prawo do przedsiębiorczości” współorganizowanej przez Ministerstwo i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wypadek na Konstytucji 3 Maja. Mitsubishi zderzyło się z SUV-em, ten przewrócił się na bok [ZDJĘCIA]

Dodano: 07.06.2018 8:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Około godziny 6.30 na ul. Konstytucji 3 Maja doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden przewrócił się na bok.

Źródło: www.poranny.pl

Od kiedy można wykonywać działalność gospodarczą według Ministerstwa Przedsiębiorczości

Dodano: 04.06.2018 13:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Konstytucja biznesu miała rozwiązać większość bolączek przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że niefrasobliwość ustawodawcy spowodowała zamęt w sprawie, która wydawała się od wielu lat jasna.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Prowadzenie firmy na nowych zasadach. Konstytucja biznesu już obowiązuje

Dodano: 02.06.2018 19:06 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Mija miesiąc od wprowadzenia Konstytucji biznesu, czyli pakietu pięciu ustaw, które w ocenie ustawodawcy mają być gwarantem praw przedsiębiorców i swobody prowadzenia działalności. Ułatwienia dotyczą zakładania biznesu, prowadzenia firmy, prawa podatkowego dla przedsiębiorców a także relacji na linii firma – urząd skarbowy.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone