sobota, 21 lipca 2018 r.  Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wiadomości z tagiem Koncert  RSS
Elbląg. Artur Gotz śpiewa przeboje z Kabaretu Starszych Panów

Dodano: 19.07.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Któż z nas nie pamięta "Kaziu zakochaj się" czy "Addio pomidory"? W najbliższą niedzielę w elbląskiej Bażantarni będzie okazja, by przypomnieć sobie te utwory podczas Letniego Salonu Muzycznego. Koncert rozpocznie się o godz. 17.

Źródło: www.e-teatr.pl

UE: Google zapowiada odwołanie się od decyzji KE ws. Androida

Dodano: 18.07.2018 19:06 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Koncern Google poinformował w środę, że złoży odwołanie od decyzji Komisji Europejskiej w sprawie nałożenia kary za restrykcje dotyczące systemu mobilnego Android, mające ugruntować jego pozycję na rynku wyszukiwarek.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Google zapowiada odwołanie się od decyzji KE ws. Androida

Dodano: 18.07.2018 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Koncern Google poinformował w środę, że złoży odwołanie od decyzji Komisji Europejskiej w sprawie nałożenia kary za restrykcje dotyczące systemu mobilnego Android, mające ugruntować jego pozycję na rynku wyszukiwarek.

Źródło: https:

Gwiazdy zainaugurują „Lato z Chopinem”

Dodano: 17.07.2018 18:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Koncert chińskiego pianisty Zixi Chena i Polki Joanny Różewskiej jako gwiazdy wieczoru zainauguruje w środę 24. Międzynarodowy Festiwal „Lato z Chopinem” im. Barbary Hesse-Bukowskiej w Busku-Zdroju. To największa i najbardziej prestiżowa impreza pianistyczna w regionie.

Eleni gwiazdą Dni Osieka

Dodano: 15.07.2018 16:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Koncert Eleni będzie głównym wydarzeniem kończących się dzisiaj Dni Osieka. Na stadionie, gdzie odbywa się impreza jest wesołe miasteczko z kilkoma karuzelami, kolejka i inne urządzenia. Są stoiska handlowe i gastronomiczne. Mieszkańcy zgodnie twierdzą, że to okazja do odpoczynku i spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Marcin Januszkiewicz - Osiecka po męsku

Dodano: 14.07.2018 19:12 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Koncert "Osiecka po męsku" wpisuje się w naturalny punkt zdarzeń, jakie kreślą się na życiowej i zawodowej drodze Januszkiewicza w związku z twórczością Agnieszki Osieckiej. To właśnie utworami tej wybitnej Autorki Januszkiewicz wygrywał ważniejsze krajowe festiwale: "Pamiętajmy o Osieckiej" w 2011 i wrocławski "Przegląd Piosenki Aktorskiej" w 2017 roku. Na albumie, oprócz sztandarowych "Niech żyje bal" „Wariatka tańczy” czy „Kołysanka dla Okruszka”, znajdą się również mniej znane, zaskakujące utwory jak „Od nocy do nocy” czy „Deszcze niespokojne”.
Płyta jest rejestracją koncertu, jaki odbył się 20.09.2017 r. w ramach cyklu „Nowa Energia w piosence”, towarzyszącemu 20. Ogólnopolskiemu Festiwalowi i Konkursowi "Pamiętajmy o Osieckiej", którego organizatorem jest Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej.
Marcin Januszkiewicz (...) swój pierwszy album wypełnił utworami z tekstami Agnieszki Osieckiej. Grzebie w nich: "Niech żyje bal" przyspiesza i miesza z beatboxem, "A ja wolę moją mamę" ubiera w reggae, "Kołysankę dla okruszka" , "Cyrk nocą" i "Części zamienne" podbija elektroniką. Jego "Wariatka tańczy" jest delikatna, "Deszcze niespokojne" to mroczna ballada idąca w funky. Jest w tym wszystkim doby smak i szacunek dla kanonu. Zmierzyć się z tym materiałem, nadając mu własny charakter, a jednocześniej zachowując to, co ważne, to wielka sztuka. Wielu na tym poległo. Ale nie Januszkiewicz, który nagrał dobrą, koncertową płytę. /Rafał Zielińśki "Gazeta Wyborcza"/
Marcin Januszkiewicz - aktor, ukończył Akademię Teatralną w Warszawie w 2010 r. Karierę rozpoczął na deskach teatru Collegium Nobilium. W latach 2010 – 2012 związany był z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie wystąpił m in. w spektaklach: „Moralność Pani Dulskiej” w reż. Agnieszki Glińskiej i „Hamlet” w reż. Macieja Englerta. Do niedawna można go było oglądać na scenie Teatru Studio w przedstawieniach: „Anna Karenina”, „Wiśniowy sad”, „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku”, „Wichrowe wzgórza” (za rolę Edgara Lintona otrzymał wyróżnienie aktorskie na 53. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych).
W 2017 rok zagrał w jednym z najlepszych spektakli sezonu - „Dziecię Starego Miasta” w reż. Cezarego Studniaka w Teatrze WARSawy.
Bilety 40 zł
Rezerwacje 887 333 383

Koncert Pamiętamy 44. Mój śpiewnik powstańczy. Patriotycznymi pieśniami uczcimy powstańców z 1944 r.

Dodano: 11.07.2018 17:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W przeddzień 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, 31 lipca, na Rynku Kościuszki odbędzie się wyjątkowy koncert „Pamiętamy 44. Mój śpiewnik powstańczy”.

Źródło: www.poranny.pl

Koncert Karoliny Skrzyńskiej. Festiwal "Lato na Starym Mieście" w Grudziądzu [zdjęcia]

Dodano: 08.07.2018 10:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Karolina Skrzyńska z zespołem wystąpiła na Rynku w Grudziądzu. Promowała płytę „Palcem po wodzie”, która jest drugim, studyjnym albumem artystki.

Źródło: www.pomorska.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone