poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Komisji  RSS
Jakie promieniowanie emitują smartfony Apple'a i Samsunga

Dodano: 23.08.2019 16:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Amerykańska Komisja Łączności przyjrzała się kilku modelom iPhone'a i Galaxy pod kątem natężenia emitowanego promieniowania. Wartości nie do końca zgadzają się z deklarowanymi przez producentów...

Źródło: www.pcformat.pl

UE: Kryzys z kolejnym statkiem z migrantami zażegnany; Malta wpuściła jednostkę

Dodano: 23.08.2019 15:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po 14 dniach dryfowania na Morzu Śródziemnym statek Ocean Viking z 356 migrantami na pokładzie będzie mógł zawinąć do portu na Malcie. Komisja Europejska poinformowała w piątek, że kilka państw członkowskich zgodziło się przyjąć do siebie uciekinierów.

Źródło: www.deon.pl

Wkrótce powstanie Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Dodano: 22.08.2019 16:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Dzienniku Ustaw opublikowano nowelizację ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Nowela zakłada m.in. przekształcenie Komisji Nadzoru Audytowego w odrębną instytucję - Polską Agencję Nadzoru Audytowego. Większość nowych regulacji wejdzie w życie już na początku września br.

Źródło: www.podatki.biz

KNF żąda sprostowania informacji o aucie przewodniczącego [Rynek]

Dodano: 22.08.2019 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Nadzoru Finansowego zażądała sprostowania przez Fakt nieprawdziwych informacji dot. samochodu przewodniczącego Jacka Jastrzębskiego (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Weź udział w budowie 1. banku z technologią blockcha

Dodano: 22.08.2019 7:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbym przedstawić Państwu szwajcarską firmę TYCOON69 AG. Jest to mleczarnia 1. Banku z technologią BLOCKCHAIN, wykonany przez silny zespół, bankowców, specjalistów IT, 4 lata rozwoju. To technologia przyszłości, możesz tam być. Możesz zostać niezależnym partnerem biznesowym tej firmy, co jest wyjątkową okazją w 2019 roku. Nie przegap tego, kolejna szansa nie będzie. Sprawdź ten unikalny krypto i konwencjonalny link bankowy - https://www.mcv-cap.com - pierwszy w Europie. Znajdź tam również członków zespołu, czekamy na ICO (Initial coin offerte), który będzie tam rósł. ICO to nowy sposób finansowania społecznościowego w świecie technologii finansowej. W gruncie rzeczy jest to przedsprzedaż nowo powstałej kryptomainy zanim trafi ona na giełdę. ICO jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Interesująca jest możliwość uzyskania pasywnego dochodu. Zasadniczo, można kupić w pakiecie inwestycyjnym Szwajcarskiej firmy od 50 EUR do 100 000, a każdy pakiet ma inną liczbę żetonów, że po 31. marca 2019 roku, który ma wejść na giełdę powinna wzrosnąć czterokrotnie, ale może również pomnożyć przez obecny rynek. Unilevel MARKETING jest również w tej firmie, gdzie prowizje będą wynosić 10 lub 5 procent na koniec miesiąca. Komisja jest bezpośrednim zaleceniem. Jeśli uda Ci się osiągnąć obrót do 31 stycznia 2019 roku, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy też zmienisz swój zespół na więcej niż 10 000 euro, podpiszesz umowę o wartości 1 miliona USD (z zastrzeżeniem warunków). Tak więc firma jest na początku i możesz w niej uczestniczyć i czerpać z niej korzyści. ? Dla każdej rejestracji otwartych stránkuhttps: https://tycoon69.com/?psh=7BWM6Q pak kliknij w rejestrze otwiera podstránkahttps: https://tycoon69.com/starter-packs i zaangażowania ze społecznością odpowiedniego dla Twojego pakietu rejestracyjnego (50, -). W razie potrzeby wpisz adres e-mail sponsora: [email protected] lub kod sponsorski: 7BWM6Q

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Przedstawiciel TYCOON 69 AG ze Szwajcarii

Dodano: 22.08.2019 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbym przedstawić Państwu szwajcarską firmę TYCOON69. Jest to alternatywna ochrona Twoich depozytów. ICO (Initial coin offerte), która będzie rosła tylko tam. Silny zespół, bankowcy, specjaliści IT, 4 lata w rozwoju. ICO to nowy sposób finansowania społecznościowego w świecie technologii finansowej. W gruncie rzeczy jest to przedsprzedaż nowo powstałej kryptomainy zanim trafi ona na giełdę. ICO jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Dla bardziej wyrafinowanych istnieje również możliwość pasywnego dochodu. Zasadniczo kupujesz pakiet inwestycyjny od 50 € do 100 000 € w tej szwajcarskiej firmie, a każdy pakiet ma inną liczbę tokenów, które powinny wzrosnąć czterokrotnie po 31 marca 2019 roku, kiedy planowane jest wejście na giełdę, ale może być pomnożona przez obecny rynek. Unilevel MARKETING jest również w tej firmie, gdzie prowizje będą wynosić 10 lub 5 procent na koniec miesiąca. Komisja jest bezpośrednim zaleceniem. Jeśli uda Ci się osiągnąć obrót do 31 stycznia 2019 roku, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy też zmienisz swój zespół na więcej niż 10 000 euro, podpiszesz z firmą umowę o wartości 1 miliona USD, aby zapłacić gotówką w teczce. Więc firma jest na początku i można uczestniczyć i korzystać z niego. ? Dla każdej rejestracji otwartych stránkuhttps: https://tycoon69.com/?psh=7BWM6Q Qpak kliknij w REGISTER otwiera podstránkahttps: https://tycoon69.com/starter-packs i zaangażowania ze społecznością odpowiedniego dla Twojego pakietu rejestracyjnego (50, -). Jeśli to konieczne, wprowadź Sponsor Email: [email protected] lub sponsor code: 7BWM6Q Je wyłącznym okazja w roku 2019. Czy to ujít.Přeji miłego dnia i udanego decyzja!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Murapol zabiera głos po decyzji o karze od KNF

Dodano: 21.08.2019 12:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Murapol odwoła się od decyzji o ponad 10 milionach złotych kary, którą nałożyła na spółkę Komisja Nadzoru Finansowego. "Decyzja ta jest bowiem w pełni nieprawidłowa i oparta jest na przyjęciu przez KNF nieprawidłowej interpretacji przepisów ustawy o ofercie dotyczących tzw. parkowania akcji" - podaje spółka.

Źródło: https:

Murapol złoży wniosek o ponowne rozpatrzenie decyzji KNF dot. 10,4 mln zł kary

Dodano: 21.08.2019 11:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 21.08.2019 (ISBnews) - Murapol czeka obecnie na doręczenie decyzji administracyjnej Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) dotyczącej nałożenia dwóch kar pieniężnych w łącznej wysokości 10,4 mln zł. Spółka ocenia tę decyzję jako nieprawidłową i złoży wniosek o ponowne rozpatrzenie tej sprawy przez KNF, podał Murapol. 

KNF obniżyła bufor na ryzyko kredytów walutowych dla Santander BP do 0,47 pkt

Dodano: 21.08.2019 7:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zarząd Santander Bank Polska otrzymał od Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zalecenie utrzymania funduszy własnych na pokrycie dodatkowego wymogu kapitałowego w celu zabezpieczenia ryzyka wynikającego z walutowych kredytów hipotecznych...

KNF nakłada ogromne kary na Murapol i Saturn TFI. Muszą zapłacić miliony złotych

Dodano: 20.08.2019 20:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Murapol dostał ponad 10 milionów złotych kary, a Saturn TFI 5 milionów. Taką decyzję podjęła Komisja Nadzoru Finansowego podczas wtorkowego posiedzenia. To niejedyne ukarane spółki.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone