niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Kierowca  RSS
Jechał tirem pod prąd, uszkodził kilkanaście pojazdów (wideo)

Dodano: 15.06.2019 10:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca tira, który jechał pod prąd na DK1 w Częstochowie, uszkodził dwanaście pojazdów - dwie inne ciężarówki, busa i dziewięć samochodów osobowych. Droga w kierunku Warszawy była zablokowania.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Modernizacje dróg w Kielcach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami

Dodano: 12.06.2019 17:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczęły się kolejne prace przy przebudowie ulic: Witosa, Zagnańskiej i   Szybowcowej w Kielcach. Wykonawca frezuje nawierzchnię na ulicy Szybowcowej. Z tego powodu, wprowadzony został ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Utrudnienia najpewniej potrwają przez 3 miesiące.

Tagi: Kierowca
Źródło: www.radio.kielce.pl

Piknik pełen wrażeń

Dodano: 12.06.2019 13:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W weekend wiele atrakcji czekało na uczestników pikniku rodzinnego, na który zaprosiła Komunikacja Miejska. Podczas imprezy odbył się też Finał Konkursu Kierowca Roku 2018.

Źródło: www.plock.eu

Kierowca C+E - Praca w Stanach Zjednoczonych

Dodano: 11.06.2019 11:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (Teksas, Oregon, Colorado, Nebraska) poszukuje Kierowców kat. C+E oraz Cystern do pracy stałej. Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny doświadczenie zawodowe min. 3 lata jako Kierowca C+E (poparte referencjami) czynne prawo jazdy kat. C+E uprawnienia ADR (w przypadku Cystern) gotowość do relokacji do Stanów Oferta: pokrycie kosztów relokacji przez pracodawcę (bilet, wiza, zielona karta, tymczasowe zakwaterowanie) kurs na amerykańskie prawo jazdy kat.C+E opłacony przez pracodawcę kontrakt 3-letni zawierany bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie 50000-75000 USD rocznie = (900-1250 USD netto tygodniowo) średnia mil 2000-3000 tygodniowo system bonusowy ubezpieczenie i pakiet medyczny gwarantowane przez pracodawcę (możliwość dopisania najbliższej rodziny) Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zachodniopomorskie: po wypadku, w którym zginęło 6 osób, kierowca tira został zatrzymany

Dodano: 09.06.2019 20:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca tira został zatrzymany do dyspozycji policji i prokuratury, która prowadzi postępowanie w związku z podejrzeniem sprowadzenia katastrofy w ruchu drogowym skutkującej śmiercią osób. Nikomu nie postawiono zarzutów - poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Źródło: www.deon.pl

Kiedy wybudują dodatkowy pas ruchu na ul. Podwisłocze?

Dodano: 08.06.2019 11:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Odcinkowe poszerzenie drogi pozwoli rozładować korki. Kierowcy nie mogą się go doczekać, lecz na inwestycje niestety będą musieli jeszcze chwile poczekać. W ubiegłym roku informowaliśmy czytelników Super Nowości o tym, że na ul. Podwisłocze powstanie dodatkowy pas ruchu w kierunku al. Kopisto. 150-metrowy odcinek drogi miał zostać wybudowany na wysokości sklepu Lidl. Obecnie jest [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Auto wjechało pod pociąg. Nikomu nic się nie stało, a kierowca... uciekł

Dodano: 05.06.2019 18:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Osobowe auto wjechało na tory kolejowe na niestrzeżonym przejeździe przy ulicy Górników Staszicowskich w Kielcach. Doszło do zderzenia samochodu z pociągiem, ale nikomu nic się nie stało. Kierowca forda mondeo uciekł.

Tagi: Kierowca, Auto
Źródło: www.radio.kielce.pl

Piknik rodzinny Komunikacji Miejskiej Płock

Dodano: 05.06.2019 13:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na Finał Konkursu Kierowca Roku 2018 i piknik rodzinny Komunikacji Miejskiej Płock. Impreza odbędzie się w sobotę 18 maja na terenie zajezdni KM Płock (ul. Przemysłowa 17) w godz. 9–17.

Źródło: www.plock.eu

Intel uruchamia Compiler Center of Excellence w gdańskim ośrodku badawczo-rozwojowym

Dodano: 05.06.2019 7:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gdański ośrodek stanie się centrum innowacji w zakresie kompilatorów, przyśpieszając tym samym rozwój technologii przyszłości, takich jak Sztuczna Inteligencja (AI) oraz Zaawansowane Systemy Wsparcia Kierowcy (ADAS), a także rozwiązań klasy korporacyjnej, superkomputerów i sieci 5G.

Źródło: www.chip.pl

Kierowca C+E (powtarzalne trasy)

Dodano: 04.06.2019 10:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca C+E Trasy: POLSKA – NIEMCY (powtarzalne trasy) CO ZYSKASZ: powtarzalne trasy cotygodniowe zjazdy na 45h nowoczesny tabor auto przypisane do kierowcy Umowa o Pracę OCZEKUJEMY: Prawo Jazdy kat. C+E karty kierowcy ważnych badań psychotechnicznych zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy ZADZWOŃ LUB NAPISZ: M: +48 604158053 E: [email protected] W: http://www.mirex-transport.eu/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mirex Transport Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone