czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Kielcach  RSS
Ciężarówka w rowie. Utrudnienia na "74"

Dodano: 23.01.2019 15:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Utrudnienia na trasie krajowej nr 74 z Kielc do Opatowa. W Skorzeszycach samochód ciężarowy wjechał do rowu. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach informuje, że pojazdem kierował 35-letni mężczyzna.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Szkody w skrócie [Szkody]

Dodano: 23.01.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

+ W Kielcach doszło do awarii ciepłowniczej. Bez ogrzewania i ciepłej wody od niedzieli wieczorem pozostają 2 osiedla, w sumie ok. 10 tys. osób. (...)

Tagi: Kielcach
Źródło: feedproxy.google.com

Na Kadzielni powstaje lodospad

Dodano: 23.01.2019 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na Kadzielni w Kielcach ponownie powstaje lodospad. Powstaje z inicjatywy Świętokrzyskiego Klubu Alpinistycznego, który od kilku lat sukcesywnie przygotowuje tę wyjątkową atrakcję w kieleckim rezerwacie.

Tagi: Kielcach
Źródło: www.radio.kielce.pl

Pomysł na braki kadrowe. MPK przeszkoli kierowców

Dodano: 23.01.2019 11:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapewnią szkolenie, kurs na autobusowe prawo i pomogą w zdobyciu uprawnień, a na koniec zagwarantują zatrudnienie - Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach poszukuje kierowców. W związki z tym wspólnie z Miejskim Urzędem Pracy rozpoczyna program szkoleń dla potencjalnych pracowników. Może z nich skorzystać 36 osób.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Personel sprzątający

Dodano: 23.01.2019 9:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKA Miejsce pracy: Olsztyn WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, - kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - &½ etatu 15:30-20:00 P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Młodszy pakowacz

Dodano: 23.01.2019 8:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko: Pakowanie drobnych elementów Miejsce pracy: Stalowa Wola WYMAGANIA: •dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków •zdolności manualne – mile widziane •gotowość do pracy w systemie zmianowym ZAKRES OBOWIĄZKÓW: •pakowanie drobnych elementów •kontrola jakości OFERUJEMY: •atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa + dodatek do pracy w nocy) •zatrudnienie w pełny wymiar czasu pracy (możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Naszego Klienta) •jasna ścieżka kariery - możliwość awansu •prac w systemie zmianowym LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 513 921 412, 41 341 20 30 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Nielegalny hazard w Sandomierzu. Policja zabezpieczyła trzy automaty

Dodano: 22.01.2019 12:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami ze Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych, który funkcjonował na terenie Sandomierza.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Internet pełen hejtu. Jak sobie z nim radzić?

Dodano: 22.01.2019 11:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Hejt to pełne nienawiści, pogardy, złości działanie danej osoby w Internecie – wyjaśniła w „Na każdą pogodę” dr Janina Kowalik. Socjolog UJK w Kielcach dodała, że obiektem hejtu może stać się każdy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Poważna awaria sieci ciepłowniczej. Nawet 10 tysięcy osób bez ogrzewania

Dodano: 20.01.2019 16:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy osiedli Świętokrzyskie i Słoneczne Wzgórze w Kielcach mają zimne kaloryfery. Przyczyną jest awaria sieci centralnego ogrzewania. Jak poinformowała Anna Niedzielska, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej - służby eksploatacyjne obecnie lokalizują dokładne miejsce awarii. Jest to bardzo trudne ze względu na głębokość sieci.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Most Kultury połączył Kielce i Winnicę. Wystawa kieleckich malarzy na Ukrainie

Dodano: 19.01.2019 9:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Obrazy dwojga kieleckich artystów: Magdaleny Leśniak i Rafała Urbańskiego można do końca stycznia oglądać w Winnickim Obwodowym Muzeum Krajoznawczym. Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zorganizowało ekspozycję na Ukrainie wspólnie z Konsulatem Generalnym RP w Winnicy. To początek współpracy obu instytucji.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone