niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Kielcach  RSS
Kulinarne i muzyczne hity w parku

Dodano: 16.06.2019 11:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Parku Miejskim w Kielcach trwa finał wojewódzki ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne dziedzictwo - Smaki Regionów”. Przedsięwzięcie odbywa się po raz 19., promując tradycyjne produkty.

Źródło: www.radio.kielce.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – SOBOTA [15 CZERWCA]

Dodano: 15.06.2019 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tragedia w bloku przy ulicy Winnickiej w Kielcach oraz odsłonięcie pomnika dwóch żołnierzy AK w Starachowicach to najważniejsze informacje soboty, 15 czerwca.

Źródło: www.radio.kielce.pl

W Kielcach można już plażować

Dodano: 15.06.2019 18:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dwa baseny mają do dyspozycji wypoczywający przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach. Pierwszy, 50-metrowy ma w najpłytszym miejscu 120 centymetrów, a w najgłębszym 180 centymetrów. Mały basen ma natomiast nieco ponad pół metra.

Tagi: Kielcach
Źródło: www.radio.kielce.pl

Dzieciom najbardziej zaimponował komin

Dodano: 15.06.2019 16:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spółka PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Kielcach zorganizowała Dzień Otwarty. Każdy mógł dowiedzieć się, m.in., jak powstaje ciepło i energia elektryczna.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Na Zagnańskiej spłonęło auto

Dodano: 15.06.2019 14:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na ulicy Zagnańskiej w Kielcach zapalił się seat ibiza. Strażacy otrzymali zgłoszenie tuż przed godziną 14.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Sprawdź autokar przed wycieczką. Punkt kontroli już otwarty

Dodano: 14.06.2019 9:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na parkingu przy ulicy Ściegiennego w Kielcach otwarty został punkt kontroli autokarów. Funkcjonariusze policji oraz Inspekcji Transportu Drogowego będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, dokumenty oraz trzeźwość kierowców.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Tanatokosmetolog oraz eko-trumny. Targi branży pogrzebowej i cmentarnej w Kielcach

Dodano: 14.06.2019 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Kielcach rozpoczynają się dziś Targi NECROEXPO - najważniejsza impreza wystawiennicza branży pogrzebowej i cmentarnej. Swój udział potwierdziło około 100 firm z kraju i zagranicy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kieleckie trojaczki już w domu. Otrzymały wyprawkę od wojewody

Dodano: 14.06.2019 6:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsze w tym roku trojaczki, które urodziły się w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach wyszły dziś do domu. Melania, Julian i Maurycy przyszli na świat przez cesarskie cięcie w 31 tygodniu ciąży. Ważyły odpowiednio: 1970, 1700 i 1740 gramów.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wysokie odznaczenie dla amerykańskiego dyplomaty

Dodano: 13.06.2019 13:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Amerykański dyplomata Lloyd Halverson został odznaczony w Kielcach Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. To jedno z najważniejszych odznaczeń, którym wyróżniani są obcokrajowcy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Pracownik magazynu logistycznego

Dodano: 13.06.2019 12:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik magazynu logistycznego CHECKER Miejsce pracy: ZAGNAŃSK WYMAGANIA: - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW - kontrola - skanowanie - liczenie produktu OFERUJEMY: - wynagrodzenie od 15.00 zł brutto/h - umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę z agencją pracy) – w późniejszym etapie umowę o pracę u Naszego Klienta LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 30, 513 921 412 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone