poniedziałek, 18 marca 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Wiadomości z tagiem Kielcach  RSS
Pracownik Ochrony - Grupa Interwencyjna

Dodano: 15.03.2019 12:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. KARABELA- CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY GRUPA INTERWENCYJNA Miejsce pracy: JĘDRZEJÓW WYMAGANIA: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek konieczny - pozwolenie na broń - prawo jazdy kat. B – mile widziane - orzeczeni o niepełnosprawności ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - ochrona osób i mienia - reagowanie na sygnały alarmowe - patrolowanie powierzonego terenu OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - po okresie próbnym możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Całodobowy gabinet ginekologiczny w Kielcach? Walczą o niego radne

Dodano: 15.03.2019 12:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grupa kieleckich radnych chce, by w Kielcach powstał całodobowy gabinet ginekologiczny. Radna Anna Kibortt wyjaśnia, że podobne miejsce stworzono trzy miesiące temu w Poznaniu, a w tym czasie z pomocy zatrudnionego tam lekarza skorzystało ponad 1200 kobiet, a u kilkunastu z nich lekarz zdiagnozował problemy onkologiczne.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Andrzej Mochoń: tegoroczny AGROTECH będzie wyjątkowy

Dodano: 15.03.2019 8:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Towarzyszą nam już ćwierć wieku, oferując coraz bardziej nowoczesny sprzęt rolniczy - tak o rozpoczynających się dziś w Kielcach Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH mówił na naszej antenie Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Od dzieci do seniorek. W Kielcach cheerleaderki zawalczą o mistrzostwo Polski

Dodano: 14.03.2019 17:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Kielcach rozpoczynają się w piątek 12. Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Rywalizacje oceniane będą w siedzibie Kieleckiego Teatru Tańca. W wydarzeniu weźmie ponad 2 tysiące uczestników z całej Polski. Pojawią się reprezentanci 31 miast, w tym Warszawy, Krakowa czy Gdańska. Podczas rywalizacji turniejowej zespoły oraz duety zaprezentują się przed międzynarodową komisją sędziowską z Finlandii, Węgier, USA i Polski.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nieznane dzieło Sienkiewicza trafi do Oblęgorka

Dodano: 14.03.2019 13:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Muzeum Narodowe w Kielcach kupiło nieznany dotąd obraz, namalowany przez polskiego pisarza i noblistę Henryka Sienkiewicza. Instytucja nabyła go od prywatnego właściciela, który zadzwonił z ofertą sprzedaży dzieła. Dotąd znane były jedynie szkice pisarza do znanych powieści. Nikt nie wiedział o istnieniu obrazu - mówi Urszula Kinder, rzecznik prasowy Muzeum.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Duże korki po kolizji w centrum Kielc

Dodano: 13.03.2019 20:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Źródłowej z Zagórską w Kielcach spowodowała duże korki w mieście. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Tagi: Kielcach
Źródło: www.radio.kielce.pl

Zielone światło dla pieszych świeci się za krótko

Dodano: 12.03.2019 17:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Mieszkańcy osiedla „Sadomierskie”, rodzice oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach apelują do władz miasta o zmianę sekwencji sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych, na skrzyżowaniu ulic: Alei Solidarności, Niskiej i Leszczyńskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Młodzież z Wileńszczyzny odwiedzi Świętokrzyskie

Dodano: 12.03.2019 15:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najpierw uczestniczyli w targach w niemieckim Plauen, teraz przyjmą młodzież z Wileńszczyzny. Starostwo Powiatowe w Kielcach otwiera się na współpracę z zagranicą. Są nadzieje na zdobycie uczniów spoza kraju.

Tagi: Kielcach
Źródło: www.radio.kielce.pl

Za wysokie wymagania w konkursie na dyrektora ZTM?

Dodano: 12.03.2019 13:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Co sprawiło, że konkurs na dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach okazał się za trudny dla wszystkich kandydatów? Zastanawiają się nad tym radni i specjaliści z dziedziny transportu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Personel sprzątający

Dodano: 12.03.2019 10:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Miejsce pracy: Szczucin WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, - kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone