piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Kiedy  RSS
Władze Kielc biorą przykład z innych miast

Dodano: 23.05.2019 16:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Holding złożony z miejskich spółek chcą powołać do końca roku władze Kielc. Jego zadaniem byłoby wspieranie inwestycji miejskich oraz zarządzanie gospodarką komunalną. Funkcjonowanie takiej organizacji prezydent Kielc wraz ze współpracownikami "podpatrywał" w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Młodzi aktorzy powalczą na ogólnopolskiej scenie

Dodano: 23.05.2019 10:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Rejwach działający w Gminnym Ośrodku Kultury w Nagłowicach oraz Teatr Zbożowy z Kielc wezmą udział w Zamkowych Spotkaniach Teatralnych o laur „Złotego Gargulca”. Ten ogólnopolski festiwal odbywa się dziś i jutro w Szydłowcu. Jest to miejsce spotkań teatrów, które w formie artystycznej podejmują się komentowania spraw współczesnego świata.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kiedy chcesz się poddać, przypomnij sobie, po co zacząłeś [Igrzyska PPK]

Dodano: 23.05.2019 8:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po 14 odcinkach, to już nasze ostatnie spotkanie z czytelnikami. Dziękujemy redakcji za możliwość podzielenia się naszymi doświadczeniami w zarządzaniu efektywnością sprzedaży. Liczymy, że wielu czytelników znalazło w nich trochę wiedzy, inspiracji, wartościowych przemyśleń. Dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się ze wszystkimi odcinkami - znajdziecie je w czwartkowych archiwalnych wydaniach Dziennika. W tym odcinku cyklu o PPK, jako szczególnym przypadku zarządzania sprzedażą kontynuujemy wykorzystanie sportowej metafory igrzysk (rynek PPK), biegu (proces zarządzania), ekip (organizacje), zawodników (działy handlowe). Tym razem spróbujemy zobaczyć, jak może wyglądać życie w zarządzaniu sprzedażą, kiedy opadnie kurz po Igrzyskach PPK.

Tagi: Kiedy
Źródło: feedproxy.google.com

Kiedy nieśmiałość zaczyna być problemem?

Dodano: 22.05.2019 10:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak wspierać dziecko bardzo nieśmiałe rozmawialiśmy w programie „Na każdą pogodę”. Justyna Prajsnar, psycholog z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach mówi, że nieśmiałość zaczyna być problemem, gdy dziecko bardzo boi się wszystkich nowych sytuacji. Niekiedy taka silna nieśmiałość może samoistnie minąć, ale zdarza się, że przeradza się w silny lęk społeczny.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Fantastyczny wyścig żużlowy: Emil Sajfutdinow pojechał po bandzie, dosłownie

Dodano: 22.05.2019 9:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy zawodnik idzie takim ogniem, że zapomina czy to żużel, czy motocross... Żużel to taki dziwny sport, w którym zawodnicy muszą robić wyłącznie jedno - skręcać w lewo. A jednak ma w sobie tyle emocji, że stadiony zawsze wypełnione kibicami po brzegi. W meczu pomiędzy Włókniarzem Częstochowa oraz Unią Leszno doszło do niesamowitej akcji. Emil Sajfutdinow...

Źródło: motormania.com.pl

Patryk Jaki: Zjednoczona Prawica jest wiarygodna

Dodano: 21.05.2019 21:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Politycy muszą być przede wszystkim wiarygodni i traktować ludzi poważnie - podkreślał podczas spotkania z mieszkańcami Kielc wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Kandydat Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego zaznaczył, że przez wiele lat rządów poprzednia koalicja PO-PSL nie przygotowała konkretnej oferty programowej dla Polaków. Podobnie jest w kampanii przed tegorocznymi wyborami do Europarlamentu.

Poseł Lipiec: chcemy, by na wybory poszli ludzie niezależnie od tego kogo popierają

Dodano: 21.05.2019 18:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do udziału w majowych wyborach zachęcał mieszkańców Kielc poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości. Towarzyszyli mu członkowie Świętokrzyskiego Forum Młodych PiS. Działacze na ulicy Sienkiewicza w Kielcach wspólnie rozdawali broszurki nakłaniające do uczestniczenia w wyborach europejskich.

Źródło: www.radio.kielce.pl

(1) Karbonowe koła VINCI to połączenie nowoczesnych technolo

Dodano: 20.05.2019 20:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Vinci Wheels jest producentem karbonowych kół rowerowych. Produkty ta firma projektuje ambitnym amatorom. Jeśli chcecie mieć najwyższej jakości koła szosowe to VINCI z pewnością są idealne. Aerodynamiczne a przy tym ultra lekkie. Takie są wyżej wspomniane koła do roweru. produkcja kół rowerowych z karbonu to pracochłonne zajęcie, tak więc ten produkt nie jest tani. Gdy szukasz rozwiązaniem, które poprawi twe wyniki to właśnie je znalazłeś. Najlepsze rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów kolarstwa a także dla osób którzy chcą poprawić swoje wyniki. Kiedy przyjrzymy się karbonowym kołom z bliska to możemy zobaczyć szczegóły i układ włókna węglowego. Są to koła rowerowe zrobione dla pasjonatów kolarstwa. Ale też dla każdego dla kogo kolarstwo jest całym życiem. Koła szosowe VINCI to pasja i profesjonalizm.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

TAK MINĄŁ DZIEŃ – SOBOTA [18 MAJA]

Dodano: 18.05.2019 22:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z buska zaatakowani nożem, w stolicy województwa odbędą się mistrzostwa świata Karate Shinkyokushin, Rodzinna Majówka Rowerowa z Kielc do Borkowa, w regionie kolejna Noc Muzeów, PGE Vive w finale PGNiG Superligi. To najważniejsze wydarzenia soboty.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Roznosili wyborcze ulotki. Zostali oblani śmierdzącą substancją

Dodano: 18.05.2019 22:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Troje młodych ludzi roznoszących wyborcze ulotki w centrum Kielc zostało oblanych śmierdzącą substancją. Do sytuacji doszło na ulicy Paderewskiego. - Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło około godziny 15.00 do Komisariatu III Policji w Kielcach – informuje Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone