środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Kiedy  RSS
Kradli w drogeriach, trafili do policyjnego aresztu

Dodano: 16.01.2019 11:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kieleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie szeregu kradzieży na szkodę jednej z sieci drogerii w mieście. Funkcjonariusze od pewnego czasu podejrzewali dwóch mieszkańców Kielc o związek z kradzieżami w sklepach kosmetycznych. Wczoraj zatrzymali na gorącym uczynku 24- i 25-latka.

Tagi: Kiedy
Źródło: www.radio.kielce.pl

Sowieccy żołnierze usunięci z grona Honorowych Obywateli Kielc?

Dodano: 15.01.2019 18:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Usunięcia 31 sowieckich żołnierzy z grona Honorowych Obywateli Kielc domaga się ponownie Stowarzyszenie „Kieleccy Patrioci”. Pismo w sprawie wykreślenia wojskowych z listy trafiło do prezydenta Kielc Bogdana Wenty oraz Rady Miasta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dla kogo Nagrody Kielc?

Dodano: 15.01.2019 17:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

25 propozycji do Nagród Kielc wpłynęło do ratusza. We wtorek minął termin składania wniosków. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są od 1995 roku. Do tej pory wręczono 247 nagród, w tym 20 zbiorowych, przyznawanych instytucjom.

Tagi: Kiedy, Nagrody
Źródło: www.radio.kielce.pl

Kielce ogłaszają żałobę. Potrwa do piątku włącznie

Dodano: 15.01.2019 10:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czterodniowa żałoba została ogłoszona w Kielcach w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Anna Ciulęba - rzecznik prezydenta Kielc informuje, że decyzję o tym podjął Bogdan Wenta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

rajdy terenowe / Kiedy pustoszeje dakarowy biwak

Dodano: 14.01.2019 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rajd Dakar od 2009 roku odbywa się w Ameryce Południowej. Od tego czasu Peru dwukrotnie gościło tę imprezę.Tegoroczna, 41 edycja rajdu, od poprzednich różni się zdecydowanie. Peru ponownie gości Dakar, ...

Źródło: terenowe.autoklub.pl

Intel i ceny procesorów bez iGPU, czyli lekcja jak zostać beneficjentem własnej niewydolności

Dodano: 14.01.2019 6:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

imageZapłać tyle samo i otrzymaj mniej. Tak w telegraficznym skrócie wygląda oferta Intela, po premierze wyczekiwanych od pewnego czasu procesorów Coffee Lake-S bez iGPU. Kiedy pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące procesorów „niebieskich” pozbawionych zintegrowanej grafiki, chyba wszyscy byliśmy święcie przekonani, że chodzi o zaoferowanie jednostek tańszych niż&...

Tagi: Kiedy, Intel
Źródło: feedproxy.google.com

1000 złotych mandatu dla pirata drogowego

Dodano: 11.01.2019 18:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tysiączłotowym mandatem zakończyła się zuchwała jazda ulicami Kielc osobowego BMW. 31-letni kierowca auta, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, a podczas kontroli drogowej okazało się, że nie ma prawa jazdy.

Tagi: Kiedy
Źródło: www.radio.kielce.pl

Lady Gaga przeprasza za współpracę z muzykiem R. Kelly.

Dodano: 10.01.2019 16:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Znalezione obrazy dla zapytania gaga
Lady Gaga i R. Kelly stworzyli razem "Do what u want (with my body) - dali też razem niesławny już teraz występ w czasie AMA, który dzisiaj ogląda się zupełnie inaczej, niż w 2013 roku.
Kiedy światło dzienne ujrzały wyznania gwałconych i więzionych przez muzyka kobiet, Lady Gaga - wcześniej jedna z głównych obrończyń ruchu MeToo - nabrała wody w usta. Wreszcie wypowiada się na temat gwiazdy i nie są to przychylne słowa.
"Popieram te kobiety na 1000 proc., wierzę im, znam ich cierpienie i ból. Wiem, że ich głosy powinny być wysłuchane i wzięte na serio. To, co słyszę w oskarżeniach przeciwko R. Kelly'emu, jest absolutnie przerażające i nie do obrony. Sama jestem ofiarą przemocy seksualnej, zarówno piosenka jak i późniejszy występ (chodzi o "Do what u want (with my body)" - przyp.red.) powstały w ciemnym okresie mojego życia. Moją intencją było stworzenie czegoś totalnie prowokacyjnego, bo byłam wściekła i wciąż nie przepracowałam traumy, której doświadczyłam wcześniej. (...) - pisała Lady Gaga."
Chciałaby by ich wspólna piosenka została usunięta i aby nikt nie brał żadnych profitów z jej funkcjonowania.
"Chciałabym, żeby ta piosenka zniknęła z iTunes i innych platform streamingowych. Nigdy więcej nie będę współpracowala z R. Kellym - dodała Lady Gaga."Nasz komentarz w sprawie tego konfliktu jest następujący. Lady Gaga doskonale wie, że nie da się odwrócić sytuacji. Jeżeli już duże firmy zainteresowały się projektem. To jedyne co może zrobić to dochód z tej piosenki przekazać na jakiś cel. Jednak nie da się go usunąć. Z tego powodu, że nie tylko ona zarabia na tej piosence tylko szereg firm które zainwestowały w utwór.
Może być to próba zwrócenia na siebie uwagi. Możliwe że gwiazda potrzebuje rozgłosu. Jednak nie rozumiem takiego zachowania. Możliwe że chce naprawić też to że wcześniej nie ośmieliła się wypowiadać na ten temat więc teraz chce to naprawić.
Możecie zobaczyć utwór

Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Liceum świętej Jadwigi Królowej znowu najlepsze

Dodano: 10.01.2019 15:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Liceum imienia świętej Jadwigi Królowej z Kielc kolejny rok jest jedną z najlepiej ocenianych szkół w Polsce. Według rankingu „Perspektyw” prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek szkoła zajęła 12. miejsce w Polsce. To o dwie pozycje lepiej niż w ubiegłym roku.

Tagi: Kiedy, Jadwiga
Źródło: www.radio.kielce.pl

Uwaga na „energetyki”

Dodano: 10.01.2019 10:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Napoje energetyzujące są gazowanymi napojami zawierającymi kofeinę, taurynę i guaranę - mówiła w „Na każdą pogodę” Daria Sych. Dietetyk kliniczny z Centrum Medycznego „Omega” z Kielc tłumaczyła, że faktycznie po wypiciu takiego płynu czujemy się pobudzeni, ale nie zmniejsza on naszego zmęczenia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone