poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii
Wiadomości z tagiem Kaye  RSS
Kasy fiskalne 2020: Co zaoferują nowe kasy mobilne?

Dodano: 21.08.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Resort finansów opublikował na początku sierpnia br. projekt nowego rozporządzenia, które umożliwi stosowanie tzw. kas mobilnych w smartfonach/tabletach. Nowe rozwiązanie ma służyć głównie redukcji kosztów, jakie ponoszą podatnicy VAT, oraz dalszemu uszczelnianiu systemu podatkowego. Jak oceniają eksperci, mobilne kasy mogą stanowić alternatywę dla sprzętowych kas online, ale raczej nie będą bezpłatne.

Tagi: Nowi, Kaye, Resort
Źródło: www.podatki.biz

Filip i Tymon są już w domu. W szpitalu pozostaje jeszcze dwoje z sześcioraczków

Dodano: 19.08.2019 16:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kolejnych dwoje z urodzonych w Krakowie sześcioraczków opuściło w poniedziałek szpital. W domu w Tylmanowej (Małopolskie) czekają na nich już Kaja i Nela, a także dwuipółletni brat Oliwier.

Źródło: www.deon.pl

Inna inny - Zabudowa kanalizacyjna Wuko 130bar asenizacyjny kanalizacja W-zasilani

Dodano: 18.08.2019 13:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zabudowa do udrażniania kanalizacji KaRo typ P30/43-130 / 130 barów zabudowa kompletna własne zasilanie silnikiem spalinowym zbiornik wody 300 litrów dużo węża,W ofercie inne urządzenia Wuko kompletne zbiornik wody przewody węże,pompa Pratissol 140 barów 70L-min,wymontowane z VW T4-T5 , wuko wymont…

Tagi: Inka, Kaye
Źródło: motosprzedaz.pl

Kasy w smartfonach. Jest projekt rozporządzenia

Dodano: 16.08.2019 20:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy

- Ministerstwo finansów opracowało i skierowało do konsultacji projekt rozporządzenia ws. kas rejestrujących mających postać oprogramowania, które będzie można zainstalować np. na smartfonach - informuje resort.

Źródło: https:

Podatki 2020: Kara porządkowa nadal w wysokości do 2800 zł

Dodano: 16.08.2019 15:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W przyszłym roku maksymalna wysokość kary porządkowej, wymierzanej w przypadku ignorowania organu podatkowego, będzie wynosić wciąż 2800 zł - wynika z obwieszczenia Ministerstwa Finansów, które opublikowano już w Monitorze Polskim.

Źródło: www.podatki.biz

Zawody Pit Bike (ZDJĘCIA)

Dodano: 15.08.2019 21:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Na przemyskim torze do miniżużla odbyły się drugie zawody o Puchar Prezydenta Przemyśla w pit bike. Puchar Prezydenta Przemyśla w pit bike został rozegrany na zasadach żużlowych. Do rywalizacji stanęło kilkudziesięciu zawodników, podzielonych według kategorii wiekowych. KamK Dołącz do dyskusji na forum

Źródło: supernowosci24.pl

Kasy fiskalne 2020: MF szykuje nowe przepisy ws. kas mobilnych

Dodano: 13.08.2019 15:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Finansów opublikowało projekt nowego rozporządzenia ws. kas rejestrujących mających postać oprogramowania. W efekcie możliwe będzie stosowanie tzw. kas mobilnych w telefonach/smartfonach, którą mają stanowić alternatywę dla obecnie używanych kas rejestrujących. Nowe rozporządzenie wejdzie w życie z początkiem 2020 r.

Źródło: www.podatki.biz

UOKiK: 33 mln złotych kary dla UPC

Dodano: 13.08.2019 12:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kara dotyczy stosowania w umowach klauzul niedozwolonych, w tym np. możliwości jednostronnego podwyższania abonamentu za kablówkę. Firma ma też zwrócić klientom opłaty za podwyższenie abonamentu.

Tagi: Firma, Kaye
Źródło: https:

Intel Phantom Canyon i Ghost Canyon – Miniaturowe komputery dla graczy

Dodano: 12.08.2019 22:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Intel nie zapomina o miniaturowych komputerach z serii NUC. Co więcej, nie zapomina też o najwydajniejszym dotychczas modelu, Hades Canyon, dla którego równolegle szykuje aż dwóch następców, Ghost Canyon i Phantom Canyon. Ponoć pierwszy z nich pojawi się w sklepach jeszcze przed końcem bieżącego roku. Jak wiadomo, NUC Hades Canyon dostępny jest z procesorami Kaby Lake-G, czyli dość nietypowymi&...

Tagi: Kaye, Intel
Źródło: feedproxy.google.com

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (e-learning) -

Dodano: 11.08.2019 11:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Koszt szkolenia: 199 zł brutto/os. Typ szkolenia: E-learning Zapisy: https://kurswiedzy.pl/produkt/aml/ Opis: Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy, regulacjami prawnymi, etapami prania pieniędzy, sposobami przeciwdziałania temu procederowi oraz obowiązkami spoczywającymi na instytucjach obowiązanych itd. Szkolenie składa się z: prezentacji praktycznych w j.polskim lub z lektorem, plików merytorycznych w formie (pdf lub doc.), grafik/zdjęć/tabel/wykresów, przykładów praktycznych, porad/wskazówek/interpretacji, aktualnych aktów prawnych z załącznikami, przykładowych wzorów dokumentów, plansz edukacyjnych, ćwiczeń warsztatowych, testów praktycznych. Czas trwania: min. 12 h zegarowych Czas dostępu do szkolenia: 21 dni Po prawidłowym ukończeniu szkolenia Uczestnik otrzymuje papierowe Świadectwo ukończenia szkolenia z hologramem wg wzoru MEN wymagane przez NBP – zgodnie z wymogami art. 13 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo Dewizowe Dz. U. Nr 141, poz. 1178, z późniejszymi zmianami. Na dokumencie nie ma adnotacji, że kurs odbył się on-line. Program szkolenia: Wprowadzenie do problematyki przeciwdziałania prania pieniędzy i finansowania terroryzmu. Terroryzm i metody jego finansowania. Polskie regulacje prawne w zakresie ”przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu” na tle rozwiązań unijnych i międzynarodowych. Symptomy i etapy prania pieniędzy. Nietypowe działania Klientów. Instytucje obowiązane. Zadania i obowiązki instytucji obowiązanej w praktyce. Analiza i ocena ryzyka. Cele i zasady realizacji programu „poznaj swojego klienta. Zadania nałożone na Generalnego Inspektora Informacji Finansowej. Współpraca z GIIF. Przekazywanie informacji oraz wstrzymanie transakcji i blokada rachunku. Kontrola instytucji obowiązanych. Kary pieniężne i sankcje prawne. Testy i ćwiczenia sprawdzające. Grupa docelowa: Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przyszłych i obecnych pracowników instytucji obowiązanych np. banków, kantorów, lombardów, biur usług płatnicznych, Poziom zaawansowania: średniozaawansowany/zaawansowany Warunki zaliczenia: zapoznanie się z pełną zawartością szkolenia zgodnie z aktywnością w ofercie, zaliczenie multimedialnych ćwiczeń i quizów sprawdzających (min. 80%) Korzyści: szkolenie obowiązkowe dla właścicieli i pracowników instytucji obowiązanej, możliwość przystąpienia do szkolenia w każdym momencie, szkolenie można wykonać nawet w 2 dni, nie trzeba nigdzie dojeżdżać, całość szkolenia odbywa się na platformie szkoleniowej, możliwość nauki na komputerze, laptopie lub smartfonie, możliwość dostosowania tempa nauki do swoich potrzeb.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone