środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Kaye  RSS
Kary za brak OC w 2019 roku [Rynek]

Dodano: 21.11.2018 7:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 2019 roku wysokość kar za brak obowiązkowego OC ppm wzrośnie proporcjonalnie do wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę - o 7%. Wysokość (...)

Tagi: Kaye
Źródło: feedproxy.google.com

Szczecin. W Kanie spotkanie z pieśniami adwentowymi

Dodano: 21.11.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Głos wdzięczny z nieba wychodzi" - Od 29 listopada do 1 grudnia w Teatrze Kana warsztaty pieśni adwentowych prowadzone przez Kaję i Janusza Prusinowskich.

Tagi: Kaye
Źródło: www.e-teatr.pl

WSA. Kasy rejestrujące: Impreza plenerowa to nie park rozrywki

Dodano: 20.11.2018 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z uzasadnienia: Działalność polegająca na prowadzeniu "parku rozrywki" jest to działalność o określonej skali, zarówno co do zajmowanego terenu, jak i wykorzystywanych urządzeń i towarzyszącej jej infrastrukturze. Nie można więc uznać za prawidłowe stanowiska organu interpretacyjnego, zgodnie z którym działalność polegająca na świadczeniu usług w zakresie udostępniania urządzeń (dmuchane zjeżdżalnie, urządzenia do rywalizacji oraz inne) podczas imprez plenerowych (doraźnych), takich jak festyny, pikniki, czy targi, jest działalnością polegającą na prowadzeniu "parku rozrywki".

Tagi: Kaye, Impreza
Źródło: www.podatki.biz

Pt, 13 lip 22:20 (TVN) - Sicario

Dodano: 18.11.2018 7:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Agentka FBI Kate Macer (Emily Blunt) bierze udział w tajnej operacji, której celem jest schwytanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego....

Tagi: Kaye
Źródło: https:

wyścigi / Vernay wygrał bitwę

Dodano: 17.11.2018 8:21 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jean-Karl Vernay odniósł na ulicach Makau czwarte zwycięstwo w WTCR. Kierowca Audi Sport Leopard Lukoil Team WRT minął metę pół sekundy przed Yvanem Mullerem. Rob Huff finiszował 0,8 s za zwycięzcą. Jako ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Osiedle KaKaDu w Kórniku - domy deweloperskie

Dodano: 17.11.2018 7:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Osiedle KaKaDu to 11 ENERGOOSZCZĘDNYCH i EKOLOGICZNYCH domów o nowoczesnej bryle z dużymi przeszkleniami od południa. W zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni 97,6m2 plus poddasze 18m2 oraz garaż 15m2 na działce o powierzchni od 146m2 do 304m2 Deweloper pozostawił wybór Tobie ile pokoi potrzebujesz i jaki rozkład pomieszczeń jest dla Ciebie idealny. Jak u dobrego krawca, można powiedzieć, że te domy są szyte na miarę. Wybierz swoje 3 lub 4 a może 5 pokoi - bez żadnej dopłaty. • POWIERZCHNIA: Parter: - przestronny salon z miejscem na kominek i ogromnym oknem tarasowym prowadzącym na ogród - jasna kuchnia z oknem (istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz wariantu z wyspą) - schowek /spiżarnia - toaleta dla gości (w jednej z opcji możliwością powiększenia, kosztem schowka i stworzenia łazienki) - pomieszczenie gospodarcze /pralnia (z piecem dwufunkcyjnym) - gabinet (przy wyborze opcji 5 pokojowej) Piętro:. - dwie lub trzy sypialnie (w zależności od wyboru opcji 3 lub 4 pokojowej) - garderoba z wejściem z sypialni lub korytarza (przy wyborze wersji 3 pokojowej) - duża łazienka z oknem (miejsce na dwie umywalki, prysznic, wannę, WC) Brak skosów sufitowych pozwala na pełne wykorzystanie pomieszczeń. Wysokość: 2,75m Poddasze: - dodatkowa powierzchnia 18m2 z umiejscowionym tam rekuperatorem. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz wraz z zabudową kuchni oraz łazienek za dodatkową opłatą. • LOKALIZACJA: Osiedle KaKaDu pod Kórnikiem powstało z myślą o ludziach ceniących sobie bliskość natury i poszanowanie środowiska. Liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe czy też Centrum Rekreacji i Sportu OAZA zachęcają do aktywnego wypoczynku. W odległości około 2 km od Osiedla KaKaDu napotkamy w pełni rozwiniętą infrastrukturę: przedszkola, szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące czy też liczne sklepy oraz apteki itp. Atrakcyjność tego miejsca potęguje: Szybki dojazd do Poznania - jedyne 20 min. Wygodne wjazdy na S11, A2 i S5. • DEWELOPER: Domy wybudowane przez rodzinną firmę deweloperską, działającą na rynku polskim i zagranicznym, która nie ma nic do ukrycia. Spytaj przyszłych sąsiadów, mieszkających już w pierwszym Etapie i po prostu przekonaj się sam. Zaprojektowali te domy w domy w najdrobniejszych szczegółach, a następnie wybudowali w oparciu o nowoczesne rozwiązania. W ten sposób połączyli KOMFORT z BARDZO NISKIMI KOSZTAMI UTRZYMANIA. • STANDARD: Domy budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, który w pakiecie podstawowym zawiera już wszystkie elementy niezbędne dla zapewnienia kosztów ogrzewania poniżej 1000 zł rocznie (poniżej 40 kWh/m&² rocznie). OPIS PODSTAWOWEGO STANDARDU DEWELOPERSKIEGO W CENIE 339 500 zł Szczegóły oraz opcje dodatkowe na www.tecta.com.pl Standard wykonania domów został potwierdzony testem szczelności. Bądź EKO kup dom z Tectą. Kupujący nie płaci podatku PCC 2%.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Kaos Protokoll – Everyone Nowhere

Dodano: 16.11.2018 2:38 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Było pytanie, jest odpowiedź!   W kwietniu tego roku szwajcarski kwartet Kaos Protokoll wydał znakomitą EP-kę „New Chapter”, opisaną przeze mnie w samych superlatywach. Zespołem dowodzi Benedikt Wieland (bas, syntezatory, elektronika), z którym miałem przyjemność porozmawiać nie tylko o „New [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Kaye
Źródło: www.nowamuzyka.pl

Kasy fiskalne 2019: MF przedstawiło projekt nowego rozporządzenia

Dodano: 15.11.2018 14:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Finansów opublikowało projekt nowego rozporządzenia dotyczącego kas rejestrujących (fiskalnych). Rozporządzenie ma uwzględniać tzw. kasy online, które będą stopniowo zastępować obecne kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Większość nowych przepisów wejdzie w życie już z początkiem 2019 r.

Źródło: www.podatki.biz

Porozmawiają o bezpiecznej pracy rolnika

Dodano: 15.11.2018 7:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym dotyczyć będzie konferencja, która odbędzie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu. Prelegenci z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu mówić będą o różnych aspektach bezwypadkowej pracy rolnika.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kara dla Orange - komentarz dotyczący prawidłowego prowadzenia działań marketingowych

Dodano: 14.11.2018 18:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Od 25 maja 2018 r. są stosowane przepisy RODO. Ale wiele podmiotów zapomina, że prowadzenie działań marketingowych – celem pozyskania nowych klientów lub zaoferowania nowych usług aktualnym klientom – to nie tylko przepisy z zakresu ochrony danych ale również przepisy Ustawy Prawo telekomunikacyjne i Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną. O tym, że przestrzeganie ich przysparza trudności, świadczą ostatnie kłopoty Orange.

Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone