sobota, 17 listopada 2018 r.  Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Wiadomości z tagiem Katowicach  RSS
Zmiany w podatku VAT - uchwalone i planowane na 2019 zmiany i ich skutki praktyczne

Dodano: 16.11.2018 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

22.11.2018 r. w Krakowie, i 7.12.2018 r. w Katowicach odbędą się szkolenia poświęcone zmianom w podatku VAT w 2019 r. Przełom roku zapowiada się jako szczególnie obfitujący w zmiany w zakresie podatków, a istotne zmiany dotyczą również podatku od towarów i usług VAT - dotyczą między innymi zasad odliczania i zwrotu podatku, stosowania stawek, vat w budownicytwie, stosowania nomenklatury i symboli, kas fiskalnych i wielu innych obszarów. Szkolenie: Zmiany w podatku VAT odpowie na większość Państwa pytań i wątpliwości, które z pewnością trapią Państwa po lekturze wstępnych zapowiedzi i projektów ustaw. Uwaga: planowane są kolejne terminy w styczniu w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. 

Źródło: www.podatki.biz

Cieśla szalunkowy-Francja

Dodano: 14.11.2018 10:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko: CIEŚLA SZALUNKOWY (SATECO) Miejsce pracy: Zakres zadań: montaż/demontaż szalunków (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunków zaokrąglonych murowanie ścian z pustaków Wymagania: doświadczenie w pracy na budowach we Francji (szalunki „coffrage-banchage”) znajomość systemów szalunkowych SATECO, w tym szalunków zaokrąglonych dobra znajomość rysunku technicznego samodzielność, dobra organizacja pracy Oferujemy: legalną pracę dla renomowanych firm francuskich zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich gwarancję zakwaterowania organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziani kandydaci z własnym autem) pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu ubrania robocze możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie Aplikuj Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Katowice. Adam Wesołowski nowym dyrektorem Filharmonii Śląskiej

Dodano: 09.11.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kompozytor, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego Adam Wesołowski został dyrektorem Filharmonii Śląskiej w Katowicach - poinformowała ta instytucja.

Źródło: www.e-teatr.pl

Katowice. Spektakl Warlikowskiego otworzy "Interpretacje"

Dodano: 05.11.2018 13:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Biletów coraz mniej (ale jeszcze są!), nerwów coraz więcej. Tak wygląda, najkrócej mówiąc, stan przygotowań do XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej, który rozpoczyna się w Katowicach dokładnie za tydzień.

Źródło: www.e-teatr.pl

Radca prawny, który obrażał dziennikarzy naTemat.pl, ma zakaz wykonywania zawodu przez 2 lata

Dodano: 30.05.2018 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew K., radca prawny z Cieszyna, który w e-mailach obrażał dziennikarzy serwisu naTemat.pl ma zakaz wykonywania zawodu radcy prawnego przez dwa lata i 10-letni zakaz sprawowania patronatu. To już kolejny wyrok Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w jego sprawie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

IPCM – wielka trójca ITILa

Dodano: 11.12.2015 12:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

17 grudnia (czwartek) zapraszamy na świąteczne spotkanie Capgemini IT [email protected], którego tematem przewodnim będzie: IPCM - wielka trójca ITILa. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Podróżników Namaste w Katowicach (ul. Sobieskiego 27). Spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00 i zakończymy około godz. 21.00. Zaprezentowane zostaną następujące tematy: ITIL – jak to jest zrobione IPCM procesem się toczy, teoria [...]

Źródło: pracait.com

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone