piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Katarzyny  RSS
Katarzyna Meller z nowym "Przepisem na sukces" w Food Network

Dodano: 17.10.2018 22:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na antenę Food Network wraca program "Przepis na sukces", w którym Katarzyna Meller przemierza Polskę w poszukiwaniu nowych smaków i kulinarnych perełek.

Źródło: feedproxy.google.com

Vladimir

Dodano: 17.10.2018 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

"Vladimir” to tekst słoweńskiego dramaturga Matjaza Zupančiča z 1997 roku. Jeden z pokoi w mieszkaniu Alesa, Masy i Mikiego zajmuje nowy lokator. Vladimir pojawia się w samą porę, bo trójka przyjaciół ma spore problemy z utrzymaniem mieszkania. Sęk w tym, że nowy lokator jest bardzo tajemniczy.
Ale przecież o Vladimirze coś jednak wiemy.
Ma za sobą skomplikowany życiorys i służbę w mundurze. Wiadomo, że kiedyś miał żonę, ale nie wiadomo co się z nią stało. Dla przyjaciół jest dobroduszny, dla wrogów - niebezpieczny. Vladimir to silny człowiek na trudne czasy, gotów pomóc każdemu, kto podziela jego zasady. Bo Vladimir ma zasady i wciela je w życie. I ma pieniądze.
Tyle wiemy o nim na początek, ale z czasem dowiemy się więcej. Vladimir nigdy nie wyprowadza się szybko, kiedy już się gdzieś wprowadzi.
Bo Vladimir nie wprowadza się do mieszkania. On wprowadza się do głowy.
autor: Matjaz Zupančič
rezyseria: Jan Naturski
scenografia: Marzena Wodziak
muzyka: Grzegorz Mazoń
współpraca reżyserska: Marcin Maziarzewski
plakat: Angelika Salska
presskit: Katarzyna Wierzba
foto: Marta Ankiersztejn
obsada:
Dagmara Bąk
Paweł Ferens
Jarosław Książek / Mieszko Barglik
Jędrzej Taranek
Sztuka “Vladimir” jest nam znana od paru lat, jednak dopiero teraz zdobyliśmy licencję od autora na realizację spektaklu. Wydaje nam się też, że czas jest odpowiedni na podjęcie tego tematu. Mimo, iż w tekście nie ma bezpośrednich nawiązań do współczesnej Rosji, Ukrainy i Vladimira Putina. Odnaleźliśmy w nimi wiele wspólnych mianowników. Chcemy wypowiedzieć się na ten temat, a teatr daje nam tą wyjątkową możliwość mówienia nie wprost o istotnych tematach. “Vladimir” nie jest tekstem politycznym i spektakl też taki nie będzie, tym większa jego siła, największą radością dla nas będzie jeśli widzowie sami znajdą te mianowniki.
Koproducja Teatru EKIPA i Teatru Druga Strefa
Spektakl współfinansuje m.st. Warszawa.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Kinder zaprasza do wspólnego świętowania swoich 50.urodzin na PGE Narodowym!

Dodano: 14.10.2018 13:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę 14 października na PGE Narodowym Kinder obchodzić będzie swoje 50.urodziny! Do wspólnego świętowana zaproszeni są wszyscy miłośnicy marki – dzieci, młodzież oraz dorośli! Specjalnie dla nich Kinder tworzy unikatowe muzyczno-wizualne show, którego motywem przewodnim będzie podróż przez marzenia w rytmie największych przebojów ostatnich lat! Gwiazdami wieczoru będą Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Grzegorz Hyży, Katarzyna Łaska, którzy zaśpiewają przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Śr, 18 lip 20:30 (TVP 1) - Leśniczówka

Dodano: 13.10.2018 7:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na pogrzebie Zuza czyta list pożegnalny od dziadka. Zapiski wzbudzają zainteresowanie kilku osób. Katarzyna czuje się rozdarta między dwiema rodzinami....

Tagi: Katarzyny
Źródło: https:

Branża kablowa przyznała nagrody. Katarzyna Kieli z Discovery i TVN ze Złotą PIKE

Dodano: 11.10.2018 17:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas odbywającej się w Łodzi 45. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE po raz dwunasty przyznana została prestiżowa nagroda - Złota PIKE.

Źródło: feedproxy.google.com

Żona ''agenta Tomka'' chciała wyłudzić zasiłki od ZUS? Kaczmarek: ''To zemsta PiS''

Dodano: 10.10.2018 13:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Katarzyna K. do niedawna szefowa olsztyńskiego stowarzyszenia Helper, żona byłego agenta CBA znanego jako agent Tomek, miała bezprawnie domagać się wypłaty zasiłku od ZUS - informuje dziennik ''Fakt''. Jak twierdzi Tomasz Kaczmarek - jego żona jest niewinna, a sprawa to zemsta jego byłej partii - Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Wt, 10 lip 20:40 (TVN Style) - Wiem, co jem, i wiem, co kupuję

Dodano: 05.10.2018 13:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Katarzyna Bosacka przyjrzy się modnym dietom wykluczającym. Zastanowi się, skąd pochodzi trend na omijanie glutenu. Prowadząca sprawdzi też, czy każdy...

Tagi: Katarzyny
Źródło: https:

jutro, 8 lip 17:50 (Polsat) - Nasz nowy dom

Dodano: 05.10.2018 13:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Katarzyna Dowbor odwiedza Świdry na Lubelszczyźnie. Mieszka tam pani Ewa z trzema synami. Kilka miesięcy temu rodzina przeżyła tragedię - śmierć głowy...

Źródło: https:

jutro, 8 lip 19:30 (TVN Style) - Co nas truje

Dodano: 05.10.2018 13:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wyniki badań ujawniają, że dziennie spożywamy między 15 a 30 gramów soli (zalecana dawka to 5 gramów). Katarzyna Bosacka przybliży skutki nadużywania...

Źródło: https:

Pn, 16 lip 20:30 (TVP 1) - Leśniczówka

Dodano: 05.10.2018 13:18 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Katarzyna wybiera się z rodziną na przyjęcie urodzinowe swojego ojca. Podczas przygotowań do uroczystości następca jubilata, Paweł, żali się na problemy z

Tagi: Katarzyny
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone