środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Katarzyny  RSS
Katarzyna Terpiłowska - Tytko Adwokat

Dodano: 25.06.2019 18:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak wybrać najlepszego adwokata w Krakowie? Czym kieruje się dobry adwokat w Krakowie, oraz ile kosztują jego usługi? Kancelaria Adwokaci Tytko, zlokalizowana w Krakowie właśnie, oferuje swoje usługi dopasowując się indywidualnie do klienta. Wykazując zaangażowanie, udowadniają, że adwokat w Krakowie jest zawsze chętny do udzielenia porady, poszukujący nowych rozwiązań i jest godny zaufania. Jeśli sprawy są delikatne, to dobry adwokat w Krakowie z pewnością może pomóc przy sprawie o rozwód. Adwokaci Tytko posiadają doświadczenie i kreatywnie poszukują niekiedy nieszablonowych rozwiązań. Katarzyna Terpiłowska - Tytko Adwokat Kancelaria Adwokacka T&T Karmelicka 29 31-131 Kraków

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Poznań. Polski Teatr Tańca na Malcie

Dodano: 24.06.2019 19:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trwa program Polskiego Teatru Tańca na Malta Festival Poznań 2019. 24 czerwca o godz. 21 w pawilonie MP2 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spektakl "Obiecana Ziemia Obiecana" w reżyserii Katarzyny Raduszyńskiej i w choreografii Artura Bieńkowskiego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Przyszli studenci potrzebne informacje znajdą w jednym miejscu

Dodano: 24.06.2019 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesny portal dla kandydatów na studia uruchomiło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Katarzyna Zawada, rzecznik resortu mówi, że wyszukiwarka jest kompleksowa. Można sprawdzać kierunki studiów w oparciu o uczelnię, ewentualnie wpisać interesujący nas kierunek i sprawdzić, które szkoły wyższe go oferują.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Przysięga wojskowa i piknik militarny

Dodano: 22.06.2019 7:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

130 elewów złoży dziś uroczystą przysięgę wojskową na placu apelowym Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Jak informuje Katarzyna Rzadkowska, oficer prasowy jednostki - przyrzeczenie jest zwieńczeniem sześciotygodniowego podstawowego szkolenia wojskowego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

W Sandomierzu rozpoczyna się wielka uczta

Dodano: 21.06.2019 9:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- To taka wielka uczta sandomierska - tak o rozpoczynającym się dziś w Sandomierzu Festiwalu "Chleb, wino, ser" mówiła na naszej antenie Katarzyna Knap-Sawicka, pełniąca obowiązki kierownika działu Promocji i Kultury w sandomierskim Urzędzie Miasta.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Warszawa. Pokazy warsztatowe "Staff Only" w TR Warszawa

Dodano: 21.06.2019 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

21 i 22 czerwca o godz. 20.00 na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8 odbędą się pokazy warsztatowe "Staff Only" w reż. Katarzyny Kalwat.

Źródło: www.e-teatr.pl

Rozliczyłeś się automatycznie? Sprawdź czy nie musisz zrobić korekty zanim przyjdzie wezwanie do zapłaty podatku!

Dodano: 17.06.2019 21:09 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Pani Katarzyna postanowiła w tym roku zdać się na automatyczne rozliczenie w usłudze Twój e-PIT. W wygenerowanym przez fiskusa wniosku nie wprowadziła żadnych zmian i okazało się, że musi dopłacić 1500 zł podatku. Za pomocą alternatywnego narzędzia do rozliczania PIT-ów złożyła więc korektę deklaracji, w wyniku której to ona otrzymała zwrot w wysokości 1000 zł. To aż 2500 zł różnicy w rozliczeniach! Jeżeli w tym roku fiskus rozliczył Cię sam, sprawdź koniecznie, czy to wygodne narzędzie nie pozbawiło Cię pieniędzy na wakacje.

Źródło: di.com.pl

VERSUS Agencja Reklamy Katarzyna Włodarczyk

Dodano: 16.06.2019 16:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gadżety reklamowe od firmy Versus pomogą ci stworzyć i utrwalić pozytywny wizerunek twojej firmy, Zapoznaj się z ofertą firmy Versus oferującej różnego typu gadżety, artykuły reklamowe oraz upominki, które możesz zaoferować swoim klientom, kontrahentom, potencjalnym klientom i partnerom biznesowym, w ten sposób wzmacniając relacje z nimi i utrwalając stopień rozpoznania przez nich twojej marki. Upewnij się, że klient będzie mile wspominać współpracę z tobą dzięki zaskakującym i ciekawym gadżetom. VERSUS Agencja Reklamy Katarzyna Włodarczyk Sienkiewicza 4 32-065 Krzeszowice

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Śr, 18 lip 20:30 (TVP 1) - Leśniczówka

Dodano: 12.06.2019 7:31 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Na pogrzebie Zuza czyta list pożegnalny od dziadka. Zapiski wzbudzają zainteresowanie kilku osób. Katarzyna czuje się rozdarta między dwiema rodzinami....

Tagi: Katarzyny
Źródło: https:

WYOBRAŹNIA W PRZESTRZENI

Dodano: 11.06.2019 19:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Kani. Wystawa potrwa do 6 lipca.
Katarzyna Kania urodziła się w 1977 roku w Warszawie, gdzie obecnie mieszka i tworzy. Malarstwem zajmuje się od wielu lat. Maluje na płótnie, posługuje się technikami mieszanymi - głównie akrylową i olejną. Mimo, że odnajduje się zarówno w malarstwie przedstawiającym, realistycznym jak i abstrakcyjnym, zdecydowanie woli abstrakcję. W swojej twórczości porusza tematy nawiązujące do tajemnicy życia. Chce, żeby ludzie oglądający jej obrazy zdali sobie sprawę, jak bardzo wszyscy jesteśmy mali, bezsilni i nieuporządkowani wobec bezkresnej harmonii kosmosu i zrozumieli to, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem, aby prawdziwie przeżyć swoje jedyne życie. Od 2014 jest członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i tam doskonali swój warsztat malarski. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach "Galerii Piecowej" działającej w ramach WSTK. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych, w tym w kilku o randze międzynarodowej. W 2002 ukończyła Politechnikę Warszawską - z wykształcenia jest mgr inż. budownictwa.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone