piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Kancelarie  RSS
Prezydent zdecydował, że podpisze nowelizację Kodeksu wyborczego

Dodano: 16.01.2018 14:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję o podpisaniu nowelizacji Kodeksu wyborczego. Zawiera ona bardzo wiele rozwiązań popieranych przez niego – poinformował zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Chodzi m.in. - jak mówił - o rozwiązania zwiększające transparentność wyborów.

Źródło: www.rmf24.pl

Pomoc prawna na Śląsku - Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł

Dodano: 16.01.2018 13:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Figiel to kancelaria o ogromnym doświadczeniu ceniona przez swoich klientów za rzetelność oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Specjalizuje się w prawie karnym, w sprawach o: jazdę w stanie nietrzeźwości, prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem środków odurzających, spowodowanie kolizji, przestępstwa narkotykowe, ale zajmuje się także doradztwem prawnym oraz reprezentowaniem klienta w sądach oraz przed organami administracyjnymi. Swoje usługi świadczy na terenie całego Śląska.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Kancelarie odszkodowawcze: do klienta przez agenta [Rynek]

Dodano: 15.01.2018 7:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki notowanych na giełdzie kancelarii - Votum i EuCO, spadły po III kwartale 2017 r. ( [[http://s.ogma.pl/97780841 Spadek w wynikach (...)

Źródło: feedproxy.google.com

"Polska Noc" w NBA. Kancelaria Prezydenta opublikowała specjalny film

Dodano: 13.01.2018 18:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Pozdrawiam Polonię, kibiców o polskich korzeniach i naszych amerykańskich przyjaciół - zwrócił się w sobotę do uczestników "Polskiej Nocy" w NBA prezydent Andrzej Duda. Przy okazji meczu Washington Wizards - Brooklyn Nets po raz siódmy odbędzie się organizowana przez Marcina Gortata "Polska Noc" w NBA. Goście zaproszeni przez pochodzącego z Łodzi koszykarza przybliżą Amerykanom polską kulturę. W trakcie meczu wystąpią także polskie cheerleaderki. Będą też zwycięzcy wakacyjnych obozów organizowanych przez jego fundację.

Źródło: www.rmf24.pl

Aplikant radcowski

Dodano: 12.01.2018 11:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kancelaria Radcy Prawnego Damian Burczak
Kancelaria zajmuje się głównie obsługą podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych prowadzących działalność w Polsce
Lokalizacja: małopolskie, Kraków
Obszar zawodowy: Prawo

Źródło: www.praca.pl

Szefernaker wiceministrem

Dodano: 11.01.2018 7:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paweł Szefernaker, poseł z okręgu koszalińskiego i sekretarz stanu w Kancelarii Premiera, będzie wiceministrem w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, którego szefem został Joachim Brudziński. Szefernaker w wyborach 2014 roku został radnym......

Źródło: www.24kurier.pl

Kamiński: Dokumenty SKW ws. gen. Kraszewskiego analizowane

Dodano: 11.01.2018 5:16 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W kancelarii premiera trwa analiza dokumentów SKW dotyczących gen. Jarosława Kraszewskiego i jego odwołania od decyzji, wstrzymującej mu dostęp do informacji niejawnych - powiedział koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. "Odwołanie generała Kraszewskiego wpłynęło do kancelarii premiera, w tej chwili upoważnieni pracownicy rozpoczęli analizę dokumentów, które zostały przekazane. Będziemy spokojnie analizowali te dokumenty. Kancelaria premiera, jako druga instancja, ma dwa miesiące na rozpatrzenie odwołania" - dodał.

Źródło: www.rmf24.pl

Dworczyk: premier podpisał wniosek o odwołanie i powołanie ministrów; trafił on do prezydenta

Dodano: 09.01.2018 13:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek rano premier Mateusz Morawiecki podpisał wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy o odwołanie i powołanie ministrów; wręczyłem dokument szefowej Kancelarii Prezydenta - poinformował we wtorek szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

Kto zostanie w rządzie Mateusza Morawieckiego. Rekonstrukcja na antenie Radia Kielce

Dodano: 09.01.2018 10:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tuż po godzinie 12.00 przedstawione zostaną zmiany w składzie rządu Mateusza Morawieckiego. "Dziś rano premier Morawiecki podpisał wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy o odwołanie i powołanie ministrów" - napisał na Twitterze szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Komentarze do decyzji personalnych w polskim gabinecie w specjalnym wydaniu Raportu Dnia na antenie Radia Kielce.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone