czwartek, 19 października 2017 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Kancelarie  RSS
Ustawy sądowe Andrzej Dudy. Poprawki PiS nie spełniają oczekiwań prezydenta

Dodano: 17.10.2017 10:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy


​Poprawki do ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS, jakie prezes PiS przedstawił prezydentowi, nie spełniają jeszcze jego oczekiwań. Szef Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski przyznaje, że ostateczny kompromis między Pałacem Prezydenckim a Nowogrodzką wciąż nie został zawarty i konieczne jest kolejne spotkanie Andrzeja Dudy z Jarosławem Kaczyńskim.

14. dzień protestu lekarzy-rezydentów. "Prezydent Duda może włączyć się w rozmowy"

Dodano: 15.10.2017 12:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Andrzej Duda może włączyć się w rozmowy z głodującymi rezydentami - zapowiada prezydencki minister Paweł Mucha. Medycy, którzy protestują już czternasty dzień, wczoraj złożyli w Kancelarii Premiera petycję, w której domagają się podniesienia nakładów na ochronę zdrowia do 6 procent PKB.

Źródło: www.rmf24.pl

Pikiety poparcia dla rezydentów. Lekarze w Warszawie przekazali premier Szydło propozycję kompromisu

Dodano: 14.10.2017 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W południe w kilkunastu miastach wojewódzkich rozpoczęły się pikiety poparcia dla lekarzy-rezydentów głodujących w Warszawie. Protest zorganizowali studenci medycyny. Medycy protestujący w Warszawie przedstawili propozycję warunków, które musi spełnić rząd, by mogli zakończyć protest. Petycja w tej sprawie trafiła już do Kancelarii Premiera. Nakłady na leczenie Polaków w wysokości 6 a nie 6,8 proc. PKB - to kompromisowa propozycja, jaką premier Beacie Szydło przekazali protestujący lekarze - informuje dziennikarz RMF FM Grzegorz Kwolek....

Źródło: www.rmf24.pl

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Dodano: 14.10.2017 15:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS
Zacznij działać w imię sprawiedliwości dla jednej z najbardziej rozpoznawalnej Kancelarii Prawnej. Kancelaria Prawna
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Świecie, Chełmno, Innowrocław, Radziejów, Tuchola, Aleksandrów Kuj., Golub-Dobrzyń, Lipno, Rypin, Brodnica, Wąbrzeźno, Sępólno Kraj., Nakło n. Notecią, Mogilno, Żnin
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Dodano: 14.10.2017 15:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS
Zacznij działać w imię sprawiedliwości dla jednej z najbardziej rozpoznawalnej Kancelarii Prawnej
Lokalizacja: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Puck, Malbork, Słupsk, Miastko, Bytów, Chojnice, Człuchów, Tczew, Kwidzyń, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Nowy D
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Źródło: www.praca.pl

Trwa protest lekarzy-rezydentów. Ruszyły pikiety w miastach wojewódzkich

Dodano: 14.10.2017 7:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W południe w kilkunastu miastach wojewódzkich rozpoczęły się pikiety poparcia dla lekarzy-rezydentów głodujących w Warszawie. Protest zorganizowali studenci medycyny. Medycy przedstawią swoją petycję i propozycję warunków, które musi spełnić rząd, by mogli zakończyć protest. Petycja ma trafić do Kancelarii Premiera. Lekarze zgodnie podkreślają, że najważniejszym postulatem jest podniesienie nakładów na służbę zdrowia, najlepiej do poziomu 6,8 proc. PKB – informuje dziennikarz RMF FM Grzegorz Kwolek.

Źródło: www.rmf24.pl

Mucha ws. rezydentów: Sytuacja nie wymaga dzisiaj interwencji prezydenta

Dodano: 13.10.2017 11:46 | 4 odsłon | 0 komentarzy


​Protest rezydentów, to nie jest sytuacja, która by wprost wymagała dzisiaj interwencji prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Jeżeli taka potrzeba się pojawi, to nie wykluczamy, że będziemy chcieli te problemy podejmować - zaznaczył.

Źródło: www.rmf24.pl

Przetarg na ubezpieczenia mienia i OC Kancelarii Prezydenta [Rynek]

Dodano: 13.10.2017 9:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Trwa przetarg na ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Kancelarii Prezydenta RP oraz Centrum Obsługi Kancelarii, a także na (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Trwa protest głodowy rezydentów. Trwa specjalne posiedzenie sejmowej komisji zdrowia

Dodano: 13.10.2017 7:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie ruszyło specjalne posiedzenie sejmowej komisji zdrowia. Posłowie rozmawiają o sytuacji rezydentów, którzy w tej placówce prowadzą protest głodowy. Obecnie głodówkę prowadzi 26 lekarzy. Obrady komisji będą burzliwe, ponieważ atmosferę podgrzała dodatkowo wczorajsza wizyta rezydentów w Kancelarii Premiera. Młodzi lekarze wyszli urażeni i zdenerwowani, ponieważ nie doszło do spotkania z premier Beatą Szydło - informuje dziennikarz RMF FM Paweł Balinowski.

Źródło: www.rmf24.pl

biuro księgowe, kancelaria rachunków

Dodano: 12.10.2017 11:24 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ogłoszenie użytkownika: Pozostało: 14 dni Opis: Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Rachunkowej FIGURES. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie. Świadczy

Źródło: www.letmeknow.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone