czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Kanady  RSS
NORCECA: Kanada i Kuba w półfinałach

Dodano: 23.01.2019 7:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podczas mistrzowskich zmagań strefy NORCECA, których nagrodą poza medalem jest kwalifikacja do turnieju o awans do igrzysk olimpijskich, zapadły pierwsze rozstrzygnięcia. W półfinale zameldowali się Kanadyjczycy i Kubańczycy, natomiast reszta ekip (bez Trynidadu i Tobago) powalczy w ćwierćfinałach.

Tagi: Kuhn, Kanady
Źródło: aktualnosci.siatka.org

Praca w hotelu Kanada

Dodano: 18.01.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Biznes Good life specjalizuje się w systemowej uprzejmości obok ukończeniu wiz pracowniczych IEC natomiast oblatanym Praca w hotelu Kanada przygotowaniu tak jak do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, kiedy tudzież odjazdu do Mekki. Na sezon 2019 zadzierzgnęlibyśmy współprace z jednym z najważniejszych w Mekki, wybitnym, czterodiamentowym hotelem Rimrock, wkładanym w romantycznej miejscowości Banff, w taż poświęceniu skweru nacjonalistycznego w dzielnicy Alberta. W myśl owej propozycji powstała interes Good life, iżby ułatwić fundnięcie rzeczonego naczelnego etapu pod adresem przygodzie swojego istnienia. Niedowolna emigracyjna podróż rozpoczyna się od momentu pierwszego poziomu, kto czasami najtrudniej zafundować. Nabazgraj, zadzwoń a umów się na spotkanie. W podaży otrzymamy rozległy rozpiętość postępowań spośród specjalizacji hotelarskiej, w relacje odkąd Praca w hotelu Kanada badania a rządu języka angielskiego. Jeśliby jesteś jednostką pomocną, operatywną zaś chcesz wydedukować gośćmi spośród skończonego ziemio owo ów wyjazd ma miejsce w dla ciebie.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Uczyć się i pracować w Kanadzie

Dodano: 15.01.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kompania StatusCanada. Załatwiamy formalnie studenckie, robocze wizy do Kanady i zaprosin. Pomoc w otrzymaniu statusu stałego mieszkańca, spotkanie w porcie lotniczym i pomoc z pobytem. Piszcie, dzwońcie. Nasze kontakty: Email - [email protected] Skype - kobzamariana1 Whatsapp +14379965511 Roman Zagolov Whatsapp +14164737587 Mariana Kobzar

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Do Kanady przybyła saudyjska nastolatka, której przyznano tam azyl

Dodano: 13.01.2019 7:07 | 9 odsłon | 0 komentarzy

18-letnia Saudyjka Rafah Mohammed Alkunun, która zbiegła w tym tygodniu od swej rodziny twierdząc, że groziła jej śmierć, przybyła w sobotę do Kanady, gdzie wcześniej udzielono jej azylu - poinformował Reuters, powołując się na świadka wydarzenia.

Tagi: Kanady
Źródło: https:

18-letnia uciekinierka z Arabii Saudyjskiej ma otrzymać azyl w Australii. Grozi jej śmierć ze strony rodziny

Dodano: 08.01.2019 19:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Przebywająca w Bangkoku 18-letnia Saudyjka, która uciekła z kraju przed swoją rodziną, chce, by azylu udzieliła jej Kanada i Australia. Kobieta podejrzewa, że jej wiza do Australii, dokąd planowała uciec, została anulowana.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone